HAI LALA !Bv Racusor! delfinasi iul-aug 2010 (129)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns laurika1982 spune:

Mai fetele, am pe unu aci care a adormit pe scaun :)).a venit sa aduca o factura la un coleg si a adormit asteptand...si SFORAIEEE!!!!

Laura 33+ cu
AMR 6+ pana la Marea Intalnire
Mai e putin si o sa fiu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giorgia23 spune:

Puiutz ma bucur ca e bine bebe si sper din suflet sa treceti peste aceste greutati...legat de finante si noi stam cam rau dar mergem inainte...vb lui Bumblebee sper sa nu o ia razna barbatamiu

Eu ma pregatesc sa plec la ex...pana la urma ma duc ...acum ma rog sa fie totul bine si sa nu imi faca vreo surpriza Antonia

O zi minunata va doresc

GEO 36+ cu Antonia Maria
AMR 3+ SAPT
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Florentina_C spune:

Bafta la examen Georgia ... A grija de tine si de Antonia, sa iei nota mare si sa te intorci acasa impacata si sanatoasa...
Cat despre bani...toata lumea are probleme. SI la noi e tare greu, lucrez si eu (sper sa rezist cat mai mult la munca...tot din cauza banilor) si sotul si tot nu ne ajung banutii... Renovarea camerelor ne-a secatuit de tot, dar asta e...trebuia sa renovam o camera ca nu aveam unde sa vina bebelul...in camera unde stateam era fff putin spatiu si nu era loc nici de patut... Dar, cu DD inainte si va fi totul bine... Eu sunt mai optimista, dar la fel ca voi ma gandesc la sot care e fara chef si trist in fiecare seara cu gandul la cum o sa ne descurcam cu banii astia...

"Viitorul apartine celor care cred in frumusetea propriilor vise"
fericita 29+ cu Florentin Andrei. Ma la DD sa am un bb sanatos si la termen
***Bebelul meu mic***
***Poze***

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puiutz_mic spune:

Bumblebee, adraianaBuc, Paula, Giorgia !

Giorgia, succes la examen si micuta Antonia sa mai aiba rabdarica putin

Elena 30+ cu un cuminte

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_vlad spune:

Citat:
citat din mesajul lui coteasca

Buna fetele si de la mine. Am avut si eu o noapte de toata frumusetea. In ultima vreme ma trezesc in fiecare noapte sa merg la baie si apoi nu ma mai ia somnul si stau cu ochii in tavan pana ma plictisesc si incep sa ma foiesc prin pat de am inceput sa-l fac sa scartaie din toate incheieturile.
Eu ma pregatesc sa plec la tara (cam 250km de buc), fugim de canicula din bucuresti, acolo e zona de munte si ma gandesc cu stupoare sa nu ma apuce sa nasc pe acolo, dar daca se va intampla avem spital nu-i problema. Am vb cu BB Tudor si i-am zis ca pana la 40 sapt tre sa stea cumintel sa nu faca vreo surpiza ca nu e cazul. Si la mine e intors gata de lansare si tot cu fundul la buric, manutele si piciorusele le mai simt pe la coaste ca se misca tot timpul si isi schimba pozitia.
Fetele care stati la etajul 10 va compatimesc, sincer, cu caldurile astea, noi d-aia ne-am mutat ca stiam ce ne asteapta. Acum stam la parter, unde e umbra, nu bate soare, e foarte multa verdeata.
Anca, merci muult de pm .
Si eu tre sa cumpar salteluta la patut ca nu avem, in rest am de toate. O sa merg sa spal si hainutele la bb week asta ca tot e soare si cald.
Va pup si sper sa aveti grija de voi.

35+
Corina, viitoare mamica de Tudor Andrei
http://happyrooms.blogspot.com/


cu mare placere!

eu saltea am luat mondocarp aerpbaby si am facut o economie de 50 ron pt ca am comandat-o direct de la fabrica....; apiciu er aaproape 140 ron pe mine m-a costat 90!

are cam 10cm grosome!

si chiae e ff bine gandita, am optat pt varianta aceasta ... daca doarme pe burtica aerul circula...asa ca nu exista riscul sa se sufoce!

si oricum de la o repriza de somn la alta trebuie pus bb cand la un cap al patutului cand la altul, cica asa e bine pt caput si e bine sa fie cu fata catre tine , camera nu spre perete!




Anca +30s IRINA-MARIA AMR 4S si mami de astronaut Vlad-Mihail (05.11.2003)
POZE VLADUT


"Dumnezeu iarta, dar nu lasa nimic neispasit!" Arsenie Boca

POZE BURTICA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eladea2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui rubia

hello
Imi vine sa ma dau cu capul de pereti ,pana sa scriu eu mesajul ati inchis capitolul si am pierdut tot ce scrisesem(o intreaga epopee).
In mare erau felicitarile pentru Racusor si bebe Andrei Bun venit pe lume,si o predicitie pt cine urmeaza ca de sa-mi dau cu parerea: Eladeea,Sheri apoi Giorgia( asta de la Mama Omida) .Despr enoi vesti bune,grasane in continuare,bebica este cam cu doua sapt mai mare ,eu cu vreo 10,5 kg in plus,asa ca inca e bine.
Va pupik

31+

PS: Am trisat la semnatura si am schimbat-o de azi desi maine intru de fapt in sapt 32.(


rubia, mersi de predictie... n-ar fi rau...da cica io stau bine cu colul...asa ca...dar de fapt cine stie?

*********************************************************
Andreea, Eric (9.12.2007) si 36+ cu bb Filip

AMR: MAI PUTIN DE 25 DE ZILE...

*********************************************************
ERIC, POZE RECENTE
ERIC IN 2009
ERIC , PRIMUL ANISOR

Eu sunt barbatelu' lu' mama!!! Uite ce mare am crescut !!!
Pui mic, mic...

BLOG DE PICI...

Esti mereu cu mine, in suflet, in gand...oriunde ai fi...pentru totdeauna...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_vlad spune:

neata...

noi ne pregatim de ultima serbare la gradi...
.... o sa fie cu multe lacrimi, nu pot sa cred ca au trecut 4 ani si azi pt VLAD e ultima zi de gradi!


Vom continua afterschool tot in aceeasi locatie cu aceeasi educatoare care e numai suflet pt copii, le-a fost ca o mamma adevarata i-a dadacit pe toti cu ff multa dragoste!





plang cand ma gandesc ca am baiat de scoala...Doamne ce trece timpul!

of imi e asa de greu sa merg la aceasta serbare!

Anca +30s IRINA-MARIA AMR 4S si mami de astronaut Vlad-Mihail (05.11.2003)
POZE VLADUT


"Dumnezeu iarta, dar nu lasa nimic neispasit!" Arsenie Boca

POZE BURTICA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle1981 spune:

Tina ce frumoasa e lenjeria! Oare cele de la NINO cum sunt? Ca vad ca sunt mai ieftine, ca tot veni vorba de finante..

puiutz_mic, rubia bine ati revenit!

*************************
Mihaela, www.pregnancy-duedate.com/tickers/rinqjvmdbi7dmy9q.png" target="_blank">32+ cu

AMR 7+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_vlad spune:

sa nu radeti de mine dar sunt asa de emotionata!

Anca +30s IRINA-MARIA AMR 4S si mami de astronaut Vlad-Mihail (05.11.2003)
POZE VLADUT


"Dumnezeu iarta, dar nu lasa nimic neispasit!" Arsenie Boca

POZE BURTICA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tina_80 spune:

Citat:
citat din mesajul lui laurika1982

Mai fetele, am pe unu aci care a adormit pe scaun :)).a venit sa aduca o factura la un coleg si a adormit asteptand...si SFORAIEEE!!!!

Laura 33+ cu
AMR 6+ pana la Marea Intalnire
Mai e putin si o sa fiu


O fi bine si racoare! :)))

tina 33+ cu Tudor Gabriel

AMR 6+ si vine
Doamne ajuta!

Mergi la inceput