Copilasi din 2002 *78* Acum scolari !!!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

Citat:
citat din mesajul lui cristina22


Laura-aha! Ai facut placinte!! Zi de care, cum!

C+C=Andrei

Cel mai greu lucru de pastrat e echilibrul.
(Jean Grenier)



Cu cartofi din juma de kg de faina..mi-au iesit vreo 12...au mancat piticii de numa,i-am pus si la scoala ... una a dat-o colegilor sa o imparta intre ei

Laura , Alexia (14.09.2008)
Andrei(07.04.2002)

"Oamenii mari nu pricep niciodata nimic si este obositor pentru copii sa le dea intruna explicatii"
(Micul Print)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

Nico mi-a placut tare mult filmuletzul si Alexiei...e curajos MAtei si merge super cu bici..iar de stresata nu esti,sa ma fi vazut pe mine

Laura , Alexia (14.09.2008)
Andrei(07.04.2002)

"Oamenii mari nu pricep niciodata nimic si este obositor pentru copii sa le dea intruna explicatii"
(Micul Print)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

La multi ani, copii!
Voi ne faceti viata minunata!
Petrecere frumoasa!

Lucia, l-am vazut pe cheliosul cel mic, dar nici ceilalti din casa nu sunt mai prejos.

Nicoleta, in filmul de la locul de joaca l-am auzit pe Stefan spunandu-i unui copil in germana "Il astept pe fratele meu" si, din urma, venea Matei, apoi s-au dat impreuna.

Eu am mancat capsuni cu gust de capsuni, dar am nimerit si unele fara gust si ieri, pentru prima data, am mancat niste cirese de la care am facut un fel de indigestie, nu stiu de ce, poate pentru ca le-am macat pe nerasuflate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

La multi ani la copilasi mici si mari!

Am ajuns acasa, e totul asa ca la plecare, inclusiv vremea



Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
www.dropshots.com/kincses3#" target="_blank">poze noi www.dropshots.com/kincses4#" target="_blank">poze si mai noi
www.dropshots.com/kincses5#" target="_blank">poze cele mai noi
Povestea nasterii: Lili si Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Ma bucur ca v-au placut picii, intr-adevar Stefan il astepta pe fratele lui, dar se facuse o coada mica in spatele lui. S-au dat impreuna pe tobogan si erau tare fericiti: Matei ca se simtea protejat, Stefan ca era protectorul.

Eu recunosc, uneori am pretentii cam mari de la Stefan... Nu uit ca este copil, dar sunt lucruri la care ar trebui sa se gandeasca inainte sa le faca... Asa cred eu pe moment, insa nu este mereu asa. Este doar un copil de 7 ani, totusi. Mama rea!

----------------------------------------------------
Ai reusit? Continua! N-ai reusit? Continua!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

Ma roaga o prietena sa va intreb daca ati dat la copii asa ceva http://www.childlife.net/node/58/si daca ati observat ceva efecte.


my deviantArt Gallery

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

, dragi mamici !
Din pacate, vremea n-a tinut cu micutii nostri, azi si n-au mai desenat pe asfalt. In schimb au fost premiati la concursul Media Kinder si au dansat. De la d-na. inv. au primit bomboane, clasa Cristinei, iar maine se merge la pizza. Alte clase au sarbatorit cu suc si prajituri, in salile de clasa.
Eu i-am cumparat o papusica din seria "Capsunica", la dorinta ei si un ou kinder.
katty, sa stii ca si Cristina e cu o suvita din parul meu in mana, cand e pe langa mine. Asa facea cand o alaptam. Iar daca adormim impreuna, trebuie sa tina in manuta o suvita din parul meu.
Lucia, chiar il admiram pe Liviu, ce bine ii sta cu parul un pic mai mare, in pozele de la aniversare si acum, vad ca a ramas fara plete. Lui Victor ii sta foarte bine tuns.
Gabi, da' unde ai fost plecata in concediu ?
La noi s-a mai luminat cerul. Desi, am vazut ca avem ploi si noi, pana duminica, cand apare soarele fara nori, la prognoza meteo.
Am pus si eu, cateva poze de sambata, de la iesirea la iarba verde. Doar ca minunea mea era la aniversare si nu apare in poze.
Sambata merge din nou la o aniversare, la un coleg de clasa(si vecin cu noi). Dati-mi idei pt. cadou la baiat de 9 ani, fetelor !
O seara placuta, alaturi de cei dragi, va doresc !




Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Copilasi din 2002
Minunatele Scorpiute

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Nicoleta, ce fain merge Matei cu acea bicicleta ! Si Stefan, se descurca minunat ! Si aveai emotii.
Lucia, n-am auzit de acel produs, dar pare foarte bun.




Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Copilasi din 2002
Minunatele Scorpiute

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

Gabi bine-ai revenit

Nina ca idee de cadou:la noi merge cel mai bine Lego,s-a bucurat si de Scrrable,masinutze,palete de badmington si hainutze.A mai primit o carte ca un atlas geografic,pe o parte tara sau continentul si pe partea cealalata era puzzle..la teora am vazut-o.

Laura , Alexia (14.09.2008)
Andrei(07.04.2002)

"Oamenii mari nu pricep niciodata nimic si este obositor pentru copii sa le dea intruna explicatii"
(Micul Print)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Nina, Lego si la noi prinde cel mai bine. Sau ceva tematic: a primit ieri de Ziua Copilului tricouri cu Star Wars, nu a vrut sa astepte sa le spal, le-am calcat bine si azi a purtat unul, maine va purta inca unul... Poate afla Cristina ce si-ar dori de ziua lui. Si la noi prind enciclopediile, si alte carti. Cu dragoni, spre exemplu. Am mai vazut Lego jocuri (cauta pe net Lego Magikus, pe asta il avem noi).

----------------------------------------------------
Ai reusit? Continua! N-ai reusit? Continua!

Mergi la inceput