Aradence DC (143)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns niko_26 spune:

La multi ani de ziua copiilor!Sa fie sanatosi si sa aiba parte de tot ce-i mai frumos si mai bun pe lume!
Ada multumim de cafea!
Am mai scris odata, dar s-a proptit Bogdi cu curutzu de butonul restart si dus a fost mesajul meu!M-am intors la ziarele mele toate ude ca mi le-a zburat vantul intr-o baltoaca in timp ce incercam sa deschid caruciorul cum trebuie, ca mi-l lasase Cipri deschis dar nu prea bine, si se inchidea cu tot cu Bogdi in el.
Spor la lucru si voua si mie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns niko_26 spune:

Am uitat sa scriu ca si noi venim la Timi.
La ce ora e plecarea?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Am pus pozele de la carnaval.
Cine se uita la cat avem tren? Ma uit si eu cand am ceva timp...


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag plecat in cer


Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Neata,

Alina si Ada, cred ca Miha a facut ceva vraji cand a auzit ca va ajut sa aveti cu ce face galerie ... nu am mai gasit decat 3 fluiere, restul au fost date la copiii de la clubul de sah pe care il sponsorizam . Imi pare rau ... da Miha e de vina .

Ada, dragutzi copii in costumele lor. Si io am aflat ca miercurea viitoare avem serbare, dar fara costumatie pt ca a zis educatoarea ca sunt mai multi ce lipsesc si ca sa nu se riste sa lipseasca unu cu ceva costum mai important mai bine lasa totul pe anul viitor.

Io ieri am fost rau de tot, aseara abia imi tineam capul sus si ma chinuiam sa nu adorm, iar Bogdi s-a trzit aproape la 18 asa ca nu a vrut sa doarma repede, ioi ce rau e cand is bolnava si is singura .
Azi parca is ceva mai bine, nu mai curge asa tare nasul, dar e infundat, nu simt niciun miros si vorbesc tare pe nas .
Dimineata m-am chinuit 20 de minute sa-l trezesc pe Bogdi, asa bine dormea saracul, nimic nu a facut sa se trezeasca, nici zgomotul, nici tv-ul, nici vocea mea, atata am tras de el si nu am avut succes pana nu l-am tot ridicat in fund .

86cmm si eu am facut vaccinul acela, cred ca totusi intr-o doza nu 2, dar l-am facut. Alina e asistenta la dr de familie deci e mult mai in masura sa te sfatuiasca, decizia iti apartine.

Ada, o sa fie incantati copii, mai mult ca sigur. Eu nu i-am spus la B ca mergem ca altfel ma omoara cu intrebarile, ii spun numai sambata .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Avem tren personal la 7:52 dimineata. La intoarcere avem de unde alege, ca is o gramada de trenuri la ore diferite asa ca o sa vedem in functie de cum is copii de maraiti daca nu dorm.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Relusha spune:



m-a mai tineti minte....?

am lipsit destul de mult, am stat acasa mai mult de cat era stabilit, de vreo 3 saptamani ne-am intors in China....

am intrat sa urez...

LA MULTI ANI tuturor copiilor si nu numai!!!

sper sa-mi gasesc timp sa intru mai des pe la voi....

va si sa aveti o zi insorita alaturi de copii si cei dragi voua

Mirela, mamica fericita de RADU-DEIAN (07.06.2009) si bebe2 e pe drum
9+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

MIRELA wow felicitari ! Ce harnica esti
ADA am vazut si eu pozele ,cred ca s-au distrat super la carnaval!

Ce fain ca mergeti iar la Timisoara ... eu iar ratez ,ca-s fara dinti In plus Diana e maraita rau de tot fara somnul de amiaza,nu mai zic ca nu stiu cum as scula-o sa prinda trenul la asa o ora ,ca pe ea abia o ridic pe la 8,10 din pat sa ajunga pe 8,30 la gradi!

MONI cu DIANA (01.01.2006) si TUDOR (14.08.2009)

www.dropshots.com/DIANATUDOR" target="_blank"> POZE

10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% din viata noastra este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

O mai Moni ca ma-nervezi cum tot gasesti tu scuze sa nu vii!!! Pe cand o sa fie maraita Diana o sa fim catre casa deja...
Mirela, felicitari pentru bb2!!!


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag plecat in cer


Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

La multi ani tuturor copilasilor!

Am pus poze de la serbare AICI si un FILMULET.
Poate reusesc azi sa pun poze si cu bb Oana.

Clau, mersi!

Flavia, iei ceva medicamente?

Relusha, felicitari pentru bb din burtica! Sarcina usoara sa ai!

Ada, merg sa vizionez si pozele tale.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Alina, super faine pozele, mult mai clare decat ale mele, ca io tot nu m-am prins pe ce trebuia pus aparatul ala... Dar filmuletul nu merge, cred ca e pe privat iar.

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag plecat in cer


Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Mergi la inceput