Aradence DC (143)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Am prins-o si pe Nico pe mess si vine si ea . Sa vedem Cristina_rubi daca reusesc sa vb cu ea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Cristina nu vine, e si cu fetele bolnave si in sesiune.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 86cmm spune:

Oanaxena..merci de sfaturi:)..daca nu ii obligatoriu cel de la 7 luni nu il fac ca nu merg nicaieri unde m'as putea accidenta;)..deja de raceala am scapat ca m'am trata repede si nu a apucat sa se instaleze prea tare:)..

cristina 26+


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Ioi ce naspa ma simt si vremea de afara e conform starii mele .

Am mai chemat pe cineva cu noi, tipa care ma tunde si prietena cu Cristina_rubi si Nico, nu stie sigur daca vine, dar era interesata. Nu va suparati, nu?

Abia astept sa plec imediat acasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Salutare!
Am intrat sa va salut, am citit pe sarite doar. Am ajuns aseara, adica azi noapte la 1 si ceva acasa. Azi de la lucru am mers la gradi dupa Ade si apoi la Gemi la serbare si carnaval pana la 19,30.
Ieri ne-am simtit super, in afara de faptul ca a fost obositor a mai trebuit sa o ducem si pe soacra-mea la spital sambata seara, a facut glob vezical . A mers cu ambulanta si Calin cu socru-meu cu masina. La urgente a stat mai mult de 3 ore si apoi au internat-o. Calin a ajuns la 3 noaptea sambata de la Oradea (acasa la parintii mei). La 7,30 a mers iar la Oradea dupa socru ca a ramas peste noapte cu ea.
In fine, pana la urma ne-am distrat bine ieri. Dupa biserica masa s-a tinut la padure, la o cabana (langa Tinca). Oana ii o scumpa si cumintica. N-a plans deloc ieri desi a fost "stresata" saracuta de toata lumea.

Am o gramada de poze si de ieri si de azi, dar nu stiu cand reusesc sa le descarc. Va anunt eu!

Am vazut pozele lui Carmen, foarte fain picteaza Mela! Ce smecheras e Serban!
Am vazut sambata dimineata si pozele Dianei de la concurs, sunt superbe.

Io nu stiu daca merg duminica la Timisoara, nu stiu exact ce program avem...

Cristina86, e bine sa faci vaccinul VTA, nu se stie niciodata... Se fac 2 doze, la 7 luni jumate si 8 luni jumate. Eu l-am facut.

Flavia, si eu sunt cu Claritinul.

Gabi, cum a fost pelerina? Sa pui poze de la serbare.

Miha, nu poti scapa nicicum sa mergi la scoala la Alex?

Nu mai retin ce ati scris, dar recitesc mai tarziu.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 86cmm spune:

ms alina:)..deci sa inteleg ca asta e vaccinul,dar ca e impartit in 2 doze?

cristina 26+


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Multumesc de sfaturi si idei. Pana la urma o sa o rog pe doamna invatatoare sa-l bage pe Alex in fata, asa o sa fiu si eu chiar la 10 si apoi o sterg. Sunt cu Matia si Vic catarati pe mine.

Azi am hamalit pentru zia de maine, de nu-mi mai simt mainile si umerii.

Somn usor.

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Citat:
citat din mesajul lui 86cmm

ms alina:)..deci sa inteleg ca asta e vaccinul,dar ca e impartit in 2 doze?

cristina 26+




Da, la prima sarcina 2 doze, la urmatoarele e suficient si una.

Miha, ma bucur ca ai rezolvat!


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Neata!
Am citit si votez si eu...TREN...mai ales ca ieri i-am spus lui Raul si a fost super super incantat ca mergem cu trenu.
Oare sa nu o sunam si pe Ildi?

Alina, multa sanatate soacrei

Miha, ma bucur ca ai rezolvat-o!

Hai ca dau eu




www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea Licuriciului iubit!

Claudia si Raul-Andrei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Neata! Dau .
Mi-i lene sa pun poze si filmulete...dar ma straduiesc. Si io le-am zis ca mergem cu trenul. N-am prea avut reactii, habar n-am de ce.
A fost fain la carnaval.
Miha, bafta lui Alex!


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag plecat in cer


Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Mergi la inceput