Viitoare mamici de Septembrie-Octombrie 2010!(65)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kiti2205 spune:

Eu cautam sa va pun niste poze cu "automobilul" nostru, ca nu mai stiu cum se numeste, dar se pare ca nu mai am in calc. In schimb, am dat peste cateva poze cu Vladut, de la 6 luni . Nu-mi vine sa cred ce micut era... Am pus doua si pe album, la sfarsit sa vedeti si voi, daca vreti, falcutele.

Kiti, 20+ si mami de Vlad 15.05.2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Klarisse spune:

Mda in privinta prenatalului si mie mi-au dat peste cap planurile atat medicul de familie cat si ginecologul..Eu planuiam sa plec din iulie insa se pare ca..nu calculasem eu bine..ca ele 'stiu legea'..

Klarisse graviduta 21+

http://lbdf.lilypie.com/zjrHp2.png


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Klarisse spune:

Kiti dementiale pozele..ai un baiat de nota 20..ochii aia sper sa ii aiba si al meu.

Klarisse graviduta 21+

http://lbdf.lilypie.com/zjrHp2.png


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adelena spune:

Eu am senzatia ca, dupa noile legi cu programari si nr. limitat de pacienti si rete pe zi, dr de familie nu prea se mai complica...poate sunt si putin paranoica, dar dr mea de familie era super ok pana acum cateva luni, si acum isi da acelasi interes in ceea ce priveste strict sanatatea, dar altceva...nu prea se mai baga...cu programul redus de 6 ore mi-a spus ca nu mai elibereaza ea astfel de adeverinta ci nus' ce medic de medicina muncii...noroc ca mi-a dat dr. gineco...

...si ieri mi-a trantit-o p-aia cu prenatalul, mai ales ca stie ca voi naste prin cezariana, deci sigur nu risc sa ajung la 42-43 de saptamani..

24+ si mami David 03.05.2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kiti2205 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Klarisse

Kiti dementiale pozele..ai un baiat de nota 20..ochii aia sper sa ii aiba si al meu.

Klarisse graviduta 21+

http://lbdf.lilypie.com/zjrHp2.png





Merci
Daca ai stii cu ce frica am stat sa nu i se schimbe culoarea...ca tati ii are caprui inchis

Kiti, 20+ si mami de Vlad 15.05.2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Fetelor, mie dr. ginecolog mi-a zis ca de la 30 de sapt. pot intra in prenatal fara nicio grija, asa raman destule zile si dupa nastere, chiar daca nasterea e la 42 de sapt. Nu stiu nici eu ce sa zic...

Noi avem deja cumparat caruciorul asta, dar abia peste vreo doua saptamani ajunge:
http://www.giordanibaby.com/galleria.php?pdt=420&folder=ppesante&imgbig=gio_0245_151_Red_Silver_M.jpg

Lora, mami de Iustina si 26+

Bazar umanitar DC - ajutati copiii

Teledon pentru Dan
www.inimacopiilor.ro


(Niciodata sa nu spui niciodata!)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Andreea82

Buna fetele!

Felicitari in primul rand pentru vestile bune si schimbari de semnaturi!

Multumim de capitol! Sa fie plin ochi cu vesti bune!

Ana25 - despre ce terasa ziceai tu aseara? Care e aia?

Clary - nu te mai necaji! Bafta la eco, te asteptam cu vesti bune

Bafta tuturor fetelor la eco!


22+ cu un carucior multicolor :)

In primul rand buna dimineata,ca acum m-am trezit.Peste jum de ora ma duc la gineco la control!
Andreea este in calea aradului,vis-a-vis de Profi,pe str.Miresei,o pizzerie(pizza iolo)cu o mica terasa.Acolo se gateste joia gulas la ceaun.Si pizza e ff buna la ei.
kity superbi ochii baietelului!

Ana21+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns summertime spune:

Citat:
citat din mesajul lui puiutza


e ok ideea sa il lasi in masina caruciorul, dar daca BB doarme si ajungi acasa ce faci? il trezesti... eu de multe ori urcam in apartament (aveam lift) si mai dormea inca mult si bine in carucior.

Dana 25+ cu si mami de Bobi (06.03.2006)


Puiutza...la asta cu somnul nu m-am gandit ce-i drept :))


-------------------------------------------------
din ce in ce mai fericita si mai gravida in 24 saptamani cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chichiutza spune:

Kiti ce scump e bebe strumf! Si ce okisori!
oare al nostru ce okisori va avea?
Ca tot am ajuns in album am mai pus si eu 2-3 pozici!



Cristina 21+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionela.n spune:

Kiti, ce falcute scumpe avea piticul
Ce-mi plac cand sunt asa grasunei si se vad gropitele alea la manute. Imi vine sa ii pap

--------------------------------------------------
Sunt o cu de 20+

Ingerasul meu

Mergi la inceput