Burtici cu delfinasi de iulie-august 2010 (115)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CarmenAlbu spune:

Vai Oana ce frumoase!!!!!!
Abia le astept si pe restul!!!!
Lasa ca te muti tu, eu acum nu mai am camera de oaspeti ca e camera lui Leti, dar cine vine am un pat gonflabil si il pun in birou, si daca vin mai multi sa stea si la hotel

Letizia
Doamne Ajuta-ne!!!
30+ cu
AMR 9+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula_m spune:

Buna dimineata
Carmen, te-au pus fetele la munca de dimineata...sa nu-ti iesi din mana...
Puiutul meu sta cu spatele la stanga, dar el oricum se agita, indiferent pe ce parte ma pun, cred ca nu mai are loc asa de mult...in orice pozitie stau, el se fataie putin pana isi gaseste locul
Aelita, spor la treaba in continuare.
Larissa, multa bafta la eco
Oana, Adriana, felicitari pt 34 de saptamani.Mai e chiar o nimica toata
O zi frumoasa in continuare!

Paula, 31+ cu , Raul Codin
AMR 8 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Citat:
citat din mesajul lui CarmenAlbu
Orgasm substantiv comun simplu, singular, neutru, caz nominativ functia de subiect

Letizia
Doamne Ajuta-ne!!!
30+ cu
AMR 9+


Caremen esti mortala

Adriana bravo pt cele 34!

Paula ti-am raspuns.


Oana 34+ - Matei


Noi 2...si bebe
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodyka spune:

delfinariu, buna dimineata din nou...

vad putina veselie azi, febra pregatirii camerelor... e bine asa!

felicitari adriana, ooana!! sapt 34

racusor, asa sta si delfinasa noastra... si sta destul de bine, daca nu se impinge cu piciorusele in jos si atunci capusorul ei apasa asa rau...

plecam la scoala, revin dupa...

32+ AMR 7+ Gibraltar
Hannah Isabela & printesita Anca-Maria (26.06.2001) album

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maya71 spune:

'Neata fetele si de la o albinuta!
Sa aveti o zi frumoasa si sa traiti din plin bucuria vietii voastre alaturi de minuni!

Sheritra, DeaEla, Tanti, Ariana, Coteascosunteti la cursa de 100m 'garduri' inscrise... ati intrat in linie dreapta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns larissa_79 spune:

http://picasaweb.google.com/roparo/CameraBebe#

Carmen uite si pozele....numai ca nu mai e covorul ala pe jos ci unul roz...iar patutul lui Ale va disparea de acolo si voi cumpara o canapea extensibila din Ikea.
Patutul lui bebe va fi fix ca si patutul lui Luca ( am pus 3 poze cu patutul lui Luca)...ptr ca e din set cu mobila mea. Si spre deosebire de poze acum sunt multe jucarii in camera...pe care intentionez sa le mut insa ( atunci nu erau inca aduse de la garsoniera).
Camera nu e f mare...e patrata asa si f luminoasa si am si intrarea la balcon unde trebuie sa pun o jaluzea ceva.

Larisa 31+ cu Nectarie si mamica de Alexia (13 iulie 2006)
AMR 9 saptamani pana la
http://www.flickr.com/photos/32393475@N00/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victo spune:

rodyca, nu esti singura..si eu dorm groaznic.putin, adorm greu sua am trezesc cu noaptea in cap..sunt racita, ma doare gatul..ba am arsuri..ba vomti de la arsuri, nici nu mai stiu ce e cu mine. e a 3a noapte consecutiv iar eu sunt efectiv sfarsita. Nu mai pot. iar Stefan e atata de dificil in per.asta, iar eu simt ca nu mai rezist nici lui, daramite la 2..

Paula cu Mihai 33+ si Stefan (30 oct. 2007)

AU MAI RAMAS 6+ de dans in burtica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns larissa_79 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Victo

rodyca, nu esti singura..si eu dorm groaznic.putin, adorm greu sua am trezesc cu noaptea in cap..sunt racita, ma doare gatul..ba am arsuri..ba vomti de la arsuri, nici nu mai stiu ce e cu mine. e a 3a noapte consecutiv iar eu sunt efectiv sfarsita. Nu mai pot. iar Stefan e atata de dificil in per.asta, iar eu simt ca nu mai rezist nici lui, daramite la 2..

Paula cu Mihai 33+ si Stefan (30 oct. 2007)

AU MAI RAMAS 6+ de dans in burtica


Zoe, fii barbata!

Larisa 31+ cu Nectarie si mamica de Alexia (13 iulie 2006)
AMR 9 saptamani pana la
http://www.flickr.com/photos/32393475@N00/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns coteasca spune:

Citat:
citat din mesajul lui maya71

'Neata fetele si de la o albinuta!
Sa aveti o zi frumoasa si sa traiti din plin bucuria vietii voastre alaturi de minuni!

Sheritra, DeaEla, Tanti, Ariana, Coteascosunteti la cursa de 100m 'garduri' inscrise... ati intrat in linie dreapta

ucenic(aspirant) burtica

Multumim maya, sa dea Dumnezeu sa fim sanatoase TOATE, sa putem duce sarcinile pana la capat si sa avem niste bbi sanatosi si frumosi.

34+
Corina, viitoare mamica de Tudor Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mousel spune:

ce nume vi se pare dragut din urmatoarele: Diana, Iulia (de la numele lui tati ), Monica, Luis(z)a, Bianca
Astept pareri si sugestii

26+ cu Printesa

Mergi la inceput