Burtici cu delfinasi de iulie-august 2010 (104)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns racusor2010 spune:

am pus poze si cu cele 2 rochite noi care apucasem sa mi le cumpar...si acum stau frumos in dulap...

am vazut poze cu burtici frumoase

Bulina 32+ cu poznas

Doamne ajuta sa ajungem cu bine la termen si sa fim sanatosi!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racusor2010 spune:

Citat:
citat din mesajul lui crispro

M-am trezit si eu dupa un somnic dulce de o ora... Alta viata! Am vazut poze noi cu o burtica frumoasa- Racusor. A crescut frumos burtica, iar rochitele sunt super! Dupa croi, cred ca se pot purta si dupa nastere, par lejere, usoare si comode... Imi plac!
La fel, Laurika, Katalina si Bamboleta, poze noi si frumoase. O sa imi fac si io zilele astea ceva poze, ca nu am facut cam de multisor... Toate burticile imi plac, ca toate is deosebite si mamicile sunt foarte frumoase!

Cristina 31+ cu


sper sa le pot purta dupa, ca acum...ioc

Bulina 32+ cu poznas

Doamne ajuta sa ajungem cu bine la termen si sa fim sanatosi!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Salutare delfinariu!
A facut cineva prezenta? Asa ca la catalog ma refer. Am impresia ca toata lumea e bine, doar de la Ramo nu avem vesti mai recente.

Eu am o veste buna. Am rezolvat problema transportului, adica am facut un compromis, am gasit o masina la mana a doua in care ne incap 3 scaune de copii in spate, Peugeot 307 sw. Mai trebuie sa ma obisnuiesc cu ea. Am fi vrut noi si una noua dar la ce aveam noi nevoie saream de 30 000 de euro ca deh aici in Norvegia numai taxa de inmatriculare e minim 8000 de euroi. Si cum e criza, inca nu stiu procentul din salariu pe care-l voi lua, am renuntat sa ne aruncam mai mult decat e cazul.

Mami de Ana Maria(18.12.2004) si Elisa Andreea (09.12.2008) si 28+ Iulia Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CarmenAlbu spune:

Eu inca ma minunez de hainutele mici, de la 1 iunie incepem sa le spalam
Abia astept sa le vad la locul lor in dulapioare, si maine vine si restul de mobilier cu exceptia perdelei si draperiei!!, si vineri se termina si dezastrul in casa, of nu credeam ca se termina!!!!!
Abia astept!!
Maurice , mersi sunt optimista cu vesti asa bune, marti as vrea sa stau pe scaun o ora, vine cineva din germania, legat de job, special pt mine, si vreau sa-l intreb pe medic daca pot, ca e fff important dpdv al carierei, ar fi doar un pranz de o ora!! Ma gandeam ca daca e totul bine nu mai merg luni la medic sa nu fac si luni efortul, si merg doar marti la pranz,si miercuri incep AMR-ul

Letizia
Doamne Ajuta-ne!!!
28+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giorgia23 spune:

Racusor am vazut si eu pozele si imi place mult burtica...si ce mamica zambareata

GEO 33+ cu Antonia Maria
AMR 6+ SAPT
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Citat:
citat din mesajul lui racusor2010

am pus poze si cu cele 2 rochite noi care apucasem sa mi le cumpar...si acum stau frumos in dulap...

am vazut poze cu burtici frumoase

Bulina 32+ cu poznas

Doamne ajuta sa ajungem cu bine la termen si sa fim sanatosi!!


am vazut rochitele...foarte frumoaseee
cea din ultima poza e din acelasi material din care am si eu o bluza ...Roccoco?


Oana 32+ AMR 7- Matei


Noi 2...si bebe
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racusor2010 spune:

Citat:
citat din mesajul lui giorgia23

Racusor am vazut si eu pozele si imi place mult burtica...si ce mamica zambareata

GEO 33+ cu Antonia Maria
AMR 6+ SAPT
poze




Bulina 32+ cu poznas

Doamne ajuta sa ajungem cu bine la termen si sa fim sanatosi!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Paula ti-am raspuns


Oana 32+ AMR 7- Matei


Noi 2...si bebe
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racusor2010 spune:

da, de la rococo sunt amandoua...

Bulina 32+ cu poznas

Doamne ajuta sa ajungem cu bine la termen si sa fim sanatosi!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katalina spune:

Citat:
citat din mesajul lui Cris2010

Katalina, ai mai intrat pe forum cu dr. Haiduc? Tocmai am aflat ca intra in concediu de pe 18 iunie pana pe la jumatatea lui iulie... DEci, eu cu DPN 17 iulie sunt cam la limita. Trebuie sa pun problema neaparat la urmatorul control.
Tu stai linistita pt august.


Cris 31+ cu


Cris,iubita, eu stiam ca pleaca in concediu,dar pe mine nu ma afecteaza,eu nasc pe 15 august.Vorbeste cu el si vezi ce faci, sa te lase pe mina cuiva de incredere.

Catalina 27+
Catalin(04.03.1998)&Robert(13.04.2004)

Mergi la inceput