Alex,te asteptam SANATOS,acasa!La Multi Ani!

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns AdiS spune:

of, of. Sunt alaturi de voi si va doresc sa va faceti bine si sa va intoarceti sanatosi. Multa putere sa aveti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Flowers spune:

La multi ani, Alex!Toata energia copiilor sa se reverse astazi asupra lui Alex sa-i dea putere, sa se faca bine!.Any,.

Mami de Brianna si Julia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns toanca spune:

OF............alta operatie????
Sa dea Dumnezeu sa nu mai fie nevoie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana2242 spune:

offfffffff saracutul de el prin cate a mai trecut si tot nu s-a terminat?sper sa te faci bine pui mic si sa fii mai sanatos ca orice copil.La multi ani pt ziua de astazi si multa multa sanatate tie si parintilor tai.

Diana, mami de Rares 30.04.2009
Bazar general pe DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

La multi ani, Alex. DD sa te faca bine, sa te ajute sa te recuperezi in totalitate.

Any, multa, multa putere iti doresc!



Bazar general pe DC

*********************


VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT! MIHAITA


M-am nascut pentru succes!







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

Buna seara doamnelor am vb cu ani si mia spus ca la scos pe alex de la terapia intensiva si la dus cu ani an salon sar putea sa nui mai necesite o operatie doamne ajuta ca treptat ancepe sasi revina mia spus.dar trebuie asteptat.va multumesc din tot sufletul pentru ca sunteti alaturi de noi doamne ajuta.cu stima si cu tot respectul marius. din partea lui ani si alex multi pupici

mamica de galusca alexandru gabriel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex_andra spune:

La multi ani, Alex pui, sa vii acasa repede si sanatos

Andra, mami de leoaica Eva (03.02.2009)

BAZAR UMANITAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

Citat:
citat din mesajul lui anyvovcu

Buna seara doamnelor am vb cu ani si mia spus ca la scos pe alex de la terapia intensiva si la dus cu ani an salon sar putea sa nui mai necesite o operatie doamne ajuta ca treptat ancepe sasi revina mia spus.dar trebuie asteptat.va multumesc din tot sufletul pentru ca sunteti alaturi de noi doamne ajuta.cu stima si cu tot respectul marius. din partea lui ani si alex multi pupici

mamica de galusca alexandru gabriel



Doamne ajuta, va fii bine.

Marius, astept un semn de la tine.



Bazar general pe DC

*********************


VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT! MIHAITA


M-am nascut pentru succes!







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

Doamne ajuta!

Cami, de Flavius Cristian in
-------------------------------------------------------------

ingerasul Darius-Andrei

Poveste si POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

Buna ziua doamnelor am vb azidimineata cu ani si mia spus ca alex ancepe sasi dea drumul iau scos toate tuburile si oxigenul si a anceput sa manance mancare.ia spus medicul ca daca pana duminica nu intervine nimic al baga la echo si dupa aceea ai spune data cand se pot antoarce acasa cu bine.va multumim din tot sufletul pentru ca ati fost si veti fii alaturi de noi .doamne ajuta sa fie bine.cu stima si cu tot respectul marius.

mamica de galusca alexandru gabriel

Mergi la inceput