Alex,te asteptam SANATOS,acasa!La Multi Ani!

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alex_andra spune:

Va pupam, any si va uram un an curat, mai bun si ai frumos

Andra, mami de leoaica Eva (03.02.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid spune:

Any Multa sanatate, sa ramana tot greul in urma si sa aveti de acum inainte parte de multe bucurii si impliniri!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

dragele mele bun venit in an nou si sper ca ati petrecut clipe frumoase in familie sau la petreceri.
noi vrem sa va povestim ultima isprava a lui alex.....
a venit preotul ieri sa sfinteasca casa si fiul meu dupa ce a vazut ca popa canta si asa nu a spus nici car nici mar dar cand popa ia dat busuioc ce credeti ca spune..........mama popa a dat un pom....la care bietul popa radea cu lacrimi si eu la fel, si fiind de demult preot la noi il cunoastem bine si ia dat lui alex 10 ron si alex spunea catre el multumesc popa banii, pun in oac oac (adica pusculita)
vreau sa va spun ca era demn de filmat ca popa radea cu o pofta de numa..........
va pupam dulce ..............si la multi ani

mamica de galusca alexandru gabriel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_OR spune:

any, am vazut de cand ai scris la subiect, insa nu am prea avut timp sa intru sa scriu.te si pe tine si pe ale, care e un dulce si un vorbaret.mai, nu l-ati trimis pe popa si la mine.sa-mi dea si mie "pom".incearca sa-i faci cat mai multe poze si sa-l inregistrezi, ca e un scumpic.apropo, am gasit undeva detalii explicite despre cum se pun poze, o sa-ti trim pe pm mai tarziu daca am timp, daca nu luni.

va pup si va doresc un an nou mult mai bun, progresele se vad cu ochiul liber, Alex e unul din cazurile cu finalul cel mai fericit , de pe forum, si te asteptam sa ne mai dai vesti despre el

si o pup si pe camy si pe Flavius, prin intermediul acestui topic

la multi ani fericiti!




Cristina, mamica lui Denis Mare(17 iunie 2004)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

fie ca lumina invierii sa se pogoare la voi in case si sa va aduca numai sanatate si bucurii in suflet.
alex e bine si incet incet rezolvam tot dar ce conteaza este faptul ca acum inimioara este bine si se vede caci aluat si in greutate si vb de numa numa .
va dorim toata sanatatea ce o dorim pt noi caci dumnezeu este sus si ne ajuta pe toti si oricat de greu ne este uneori sa stiti ca este adevarat nu ne da mai mult decat putem duce...........
doamne ajuta si numai sanatae va dorim si multe implinirii si pace si liniste in suflete sa aveti

mamica de galusca alexandru gabriel
http://family.webshots.com/album/579645108kLLnRG

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinia.p spune:

Va dorim din suflet sanatate multa, am citit povestea voastra si noi trecem prin ceva asemanator cu nepotelul meu de nici o luna de zile. Va dorim sarbatori linistite si pline de sanatate tuturor, ma bucur mult ca Ale e si el un invingator!

Baietelul meu scump 23.mai.2009

Ajutiati-l va rog pe Andrei sa traiasca!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

draga mea lavinia multumim din suflet stai linistita caci dumnezeu si fetele nu va lasa la greu si nici nu da mai mult decat putem duce multa sanatate la pui mic si multa sanatate la familie si putere

mamica de galusca alexandru gabriel
http://family.webshots.com/album/579645108kLLnRG

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_OR spune:

Draga Any, desi sunt inca departe de tara, mi-am amintit astazi de ziua lui Ale (cu ajutorul unei bune prietene,Mihaela), asa ca va doresc sa va bucurati de el multi, multi ani de acum inainte, sa faca toate nazbatiile din lume, numai sa fie sanatos.sper ca sunteti bine, toti, si ca mai vii sa scrii doua vorbe pe forum.

va imbratisez cu drag




Cristina, mamica lui Denis Mare(17 iunie 2004)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex_andra spune:

La multi ani, Alex, pui

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

dragele mele scuze ca nu am mai dat pe aicic dar nu am net de aproape 2 luni si ca de avem si noi aici ......luat de la un vecin si el nu a mai platit si am ramas si noi fara dar am reusit sa bag de la romtelecom acum caci au venit si la noi.
dragele mele multumim de yrari si scuze ca nu am raspuns atunci.
acum suntem mari am facut 3 anisori si suntem mai bine am fost la control si am trimis analizele in israel si reiese ca vena pulmonara se ingusteaza incet incet dar toate trb facute la tp lor dar acum suntem bine vb mai bine si e cu mult mai energic iar din toamna la gradi eu sper cel putin.
va multumim din suflet si va pupam dulce
camy pusi de la noi si la bb si miha la fel pupici

mamica de galusca alexandru gabriel
http://family.webshots.com/album/579645108kLLnRG

Mergi la inceput