Alex,te asteptam SANATOS,acasa!La Multi Ani!

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

dragele mele miii de scuze ca nu am mai dat pe aici dar noi am fost deconectati de la net timp de o luna si..din pacate asa e cand stai in oras mic
noi suntem bine si alex e un mare strengar face numai ce vrea el
am rezolvat si cu prelungirea maternitatii.....neau dat gradul 1 cu insotitor datorita gravitati bolii si datorita repercursiunilor adica problemelor cu ochisorii si piciorusul
nu am crezut niciodata ca la alex va scrie undeva handicap grav e sfasietor dar nu avem ce face
maine voi pune pozele cu el ca sal vedeti ce strengar e .
inca o data mii de scuze sa nu credeti va rog ca daca nu am mai intrat inseamna ca am uitat ce ati facut pt noi dar si dianaalex va poate spune ca nu am avut net deloc acum de abia la facut
va pup si va doresc liniste si pace in famili si in suflet

mamica de galusca alexandru gabriel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_OR spune:

vai, any, ce bine ca ai scris.chiar vroiam sa o mai intreb pe mihaela de tine, zilele astea, caci eu am mai incercat sa te sun, dar cred ca ti-ai schimbat nr.

ma bucur tare mult ca alex e binisor, nu te stresa tu asa mult cu gradul, bucura-te la gandul ca traieste, evolueaza in bine, a avut o sansa si mai mult de atat chiar nu poate face decat Dumnezeu.abia astept sa pui poze cu el.

tare ma bucur ca ne-ai dat vesti, nu stiam unde sa intreb de tine.va

pe amandoi si astept sa mai intrati pe-aici, macar ocazional.suntem in continuare alaturi de voi.






Cristina, mamica lui Denis Mare(17 iunie 2004)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex_andra spune:

Any, ma buucr ca te aud
dar la piciorus ce probleme are Alex? Stiam de ochisori, dar atat.

Andra, mami de leoaica Eva (03.02.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

draga mea alexandra de curand sa descoperit si asta chiar la comisie de doctorita de acolo ca are o semipareza la piciorusul drept initial sa crezut a fi din cauza la rotobil dar acum se observa ca el mai mult il taraie decat il ridica cautam acum sa vedem unde gasim o fata care stie recuperare de la tm si poate face naveta sa vina sa incepem caci aici mai este un centru de recuperare si am fost si noi dar a fost si dianaalex si poatre sati spuna ca nu fac chiar nimic chiar daca cea care lucra mie prietana........
va multumesc caci nu vati suparat de net dar nu am ce face noi il avem de la un vecin si dam mai putin si stiti cum e depindem de el
va pup dulce noi suntem bine vb mult si vrute si nevrute mai biune oricum

mamica de galusca alexandru gabriel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex_andra spune:

Any, dar aveti bani de tratamente?

Andra, mami de leoaica Eva (03.02.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_OR spune:

any, chiar, de problema cu piciorusul nici eu nu stiam, cred ca nu am bagat de seama cand mi-ai spus

fetelor, am vorbit cu ani si cu alex la telefon, vreau sa va spun ca alex e un dulceeeee, atata vorbesteeee.........iti vine sa-l mananci, nu alta


toate care v-ati implicat si l-ati ajutat aveti toate motivele sa fiti mai mult decat mandre ca i-ati dat o sansa.si mai mult decat atat, mamica lui ajuta la randul ei alte persoane, cu o vorba buna, cu o relatie la un medic......, o familie extraordinara.
ma face sa ma gandesc ca mi-e dor de KAY
ANI, VA PUP DULCE





Cristina, mamica lui Denis Mare(17 iunie 2004)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

dragele mele suntem bine asa de bine ca nici nu stiu cum sa spun alex alearga se joaca vorbeste si are o culoare de nedescris este exact ca un copil normal.avem ochelari iar acum lam tuns scurt dar iam lasat un pic de codita si la toti care vin la noi le spune ca e smechel.
multumim din suflet de ajutor sa va binecuvinteze dumnezeu cu bucurii si multa sanatate.
va pupam alex

mamica de galusca alexandru gabriel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex_andra spune:

any, va pup, ma bucur enorm ca sunteti bine

Andra, mami de leoaica Eva (03.02.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

dragele mele mamici si viitoare mamici va uram un an nou fericit alaturi de familie si multa sanatate caci daca o avem putem face de toate.
Va multumim inca o data caci neati sprijinit si ajutat asa cum nimeni nu a facuto niciodata, sunteti si veti ramane in inima noastra si in gandul nostru.
Nooi suntem bine si crestem si asa cum a spus toata lumea suntem un adevarat cuceritor cu ochelarii nostrii......
Va multumim caci datorita voua avem un an nou impreuna cu familia si in sfarsit ne putem bucura cu adevarat de el asa cum nu am facuto de la nastere.
un an nou fericit sa aveti si plin de bucurii si implinirii caci meritati pe deplin.

mamica de galusca alexandru gabriel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bpaula spune:

Sa fiti sanatosi! Si anii care vin sa vina cu bucurii, sanatate si multe impliniri. Ma bucur mult pentru voi, am urmarit subiectul cu infrigurare in lunile trecute.

Mergi la inceput