Iepurasi de Martie-Aprilie 2010 (6)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oanaiacovita spune:

Citat:
citat din mesajul lui mami25_7

Buna dimi!!!Ce v-am mai cautat mai fetelor,nu va gaseam nici la odisee nici la scutece si am luat-o din aproape in aproape.Ce-i drept nu am mai intrat de mult.Noi ne confruntam cu o problema,bb Eric are gingia umflata si plage toata ziua de dureri de dinti.Gelurile gingivale nu isi mai fac efectul.Sa speram ca sparg gingia si nu ne mai chinuie dintisorii.va pupic.

mami de David Andrei 02.10.07 si ERIC PTRUS 28.01.2010


deja dintisori????? Ma asteptam dupa 6 luni sa vina problema cu dintii. Abia am scapat de colici.




Oana, mami de minune mica, Eric Nicholas(21.02.2010)

www.unicef.pampers.ro/gallery2.php?id=326#" target="_blank"> Un vot va rugam

Multumim Doamne pentru minunea data si ajuta-ne sa fim sanatosi!




Cand cineva acolo SUS te iubeste...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami25_7 spune:

Da se pare ca si el ca si frate-su va avea dinti la botez,David la 5 luni avea deja 2 dinti si ina doi il suparau.Voiam un sfat,noi avem botezul la sf lunii asteia si nu stiu cum sa il imbrac,recomandati-mi un magazin cu hainute moderne,ceva dragut,din bumbac sau tercot nnu vreau saten nici frac .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami25_7 spune:

Am trimis si eu cateva fotografii pe adresa de mail comun de yahoo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaiacovita spune:

Ce scumpic e si ce grasunnn. Se vede ca e mai mare si e deja barbatel. Nu mai e bebelush.




Oana, mami de minune mica, Eric Nicholas(21.02.2010)

www.unicef.pampers.ro/gallery2.php?id=326#" target="_blank"> Un vot va rugam

Multumim Doamne pentru minunea data si ajuta-ne sa fim sanatosi!




Cand cineva acolo SUS te iubeste...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanka80 spune:

buna dimineata mamici.
iar m-am luptat cu somnul Mariei azi noapte. de data aceasta a dormit 6 ore si ma asteptam sa manance sanatos dpa trezire dar s-a alintat putin si acum e la programul de joaca cu tati

Oana mami fericita de Maria-Emilia (28.02.2010)

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns annya9 spune:

Am reusit sa gasesc restaurant pentru botez si sunt tare fericita. Pe 29 mai baietelul meu se crestineaza! Abia astept. Pentru cine cauta restaurant, il recomand pe cel unde facem noi, cu precizarea ca e neincercat, dar speram sa fie bine, mancarea buna si oamenii corecti. Pana acum asa pare.
Va cer si eu un sfat, ca efectiv nu stiu ce sa fac. Pe la o luna si 3 saptamani, ar trebui sa plecam pana la Timisoara (in zona)...si nu stiu daca sa plec sau nu. E bebe prea mic pentru un asemenea drum? Voi ce ati face?

Mami de Radu Alexandru (11.04.2010)
poze
prima baita si prima plimbare


www.contractionmaster.com/" target="_blank">calculator contractii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanka80 spune:

Alina la multe lunite cu sanatate pt bebe Iustina. e adorabila in pozici

imi pare nespus de rau de boala mamei tale. sa fiti increzatori si sa urmati tratamente caci stagneaza daca ati descoperit la timp si veti tine sub observatie asta. sa fii tare draga mea , sa ne spui numele ei sa o putem pomeni

oana cum se simte Dana si fetita ei? speram sa fie totul bine

Oana mami fericita de Maria-Emilia (28.02.2010)

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rmkristine spune:

Alina imi pare tare rau pt vestea primita! Dar ai incredere in Dumnezeu ca va fi bine. Stiu ce inseamna, si eu am trecut prin asta si anul acesta se vor implini 12 ani de cand am primit aceasta veste si mama este astazi bine. Nu ca si cum n-ar fi fost nimic, cu mai multe temeri si mult mai slabita, dar mergem mai departe. E drept ca din cauza asta nu ma pot baza prea mult pe ajutorul ei, dar prefer sa stiu ca e bine!
Annya poti sa ne spui despre ce restaurant e vorba? Pe mine m-ar interesa sa aiba terasa ca sa putem sta afara, nu inauntru.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaiacovita spune:

Oana fetita Danei este binisor atat cat se poate. Respira singurica, si totusi o tin la aparate ca e prea micuta. I-au spus medici ca daca trece de primele 7 zile sunt sanse mai mari sa reziste.
Pupici la Maria somnoroasa. Noi cred ca suntem la puseu ca papa de numa.

Annya sunt multi km pana la Tm. Eu una nu m-as incumeta cu bebe asa mic. Poate de la 3 luni incolo. Dar e parerea mea.




Oana, mami de minune mica, Eric Nicholas(21.02.2010)

www.unicef.pampers.ro/gallery2.php?id=326#" target="_blank"> Un vot va rugam

Multumim Doamne pentru minunea data si ajuta-ne sa fim sanatosi!




Cand cineva acolo SUS te iubeste...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanact spune:


Hristos s-a Inaltat!

Va multumesc fetelor pt consolare!
Asa este, tb sa am incredere ca Dumnezeu nu o va lasa!
Pe moment nu am putut sa nu reactionez asa..de fapt mi-a spus sotul in masina cand plecam spre socrii.

Multumim si pt urarile Justinei! Va doresc ca si bebelusii vostri sa fie sanatosi si cuminti!

Oanka numele mamei este :Anisoara. Multumesc ca te-ai gandit sa o pomeniti in rugaciune/slujbe!


POZE RECENTE
ALINA de IOANA (11 Ianuarie 2008) + JUSTINA (14 Aprilie 2010)
MULTUMESC DOAMNE PT CELE 2 PRINTESE!!

Mergi la inceput