Puiuti de Randunici 2008 !!(410)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns luny spune:

olgu drag te pup apasat, esti asa de draguta cum le spui tu, insa NUUUUUUU!! surorilor, nu am probleme de cuplu!!!! am avut si noi niste discutii, cum se mai intampla in orice cuplu normal, dar complet nesemnificative, au trecut.... acum suntem iar la maxim, ca dupa o scurta furtuna, si DOAMNE FERESTE, cum sa fie Muf incadrat ca un capitol separat? nici gand, crezi ca noi putem respira vreunul fara el?
insa o iesire in doi, sunt de parere ca face bine din cand in can, atunci cand se poate, parerea mea, nu dati cu parul.. eu mai pusesem 'evadarea' asta si pe seama oboselii noastre crunte din cauza problemelor de somn ale lui, nimic mai mult.. asa, ca o refacere.. si nici asta nu e batut in cuie, vedem noi daca ne iese sau nu atunci, aproape.. sunt alte lucruri....

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olgutzika spune:

Ioi, mi-au iesit rezultatele la bi-test: <1:10000 pentru Down si la fel pentru trisomie 18, riscuri scazute .

Pe 04.06 am eco iar si tiplu-test de facut.



Olga 13s cu Sara si mami de Ioana-Sofia (25.02.2008 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olgutzika spune:

Luny, muah !

Olga 13s cu Sara si mami de Ioana-Sofia (25.02.2008 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gecko spune:

Atat m-am priceput atat am spus...vina mea ca m-am bagat unde nu imi fierbe oala.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

Citat:
citat din mesajul lui Olgutzika

Ioi, mi-au iesit rezultatele la bi-test: <1:10000 pentru Down si la fel pentru trisomie 18, riscuri scazute .

Pe 04.06 am eco iar si tiplu-test de facut.



Olga 13s cu Sara si mami de Ioana-Sofia (25.02.2008 )

pfiu, scapat-ai si de asta

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

dati pe Realitatea

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olgutzika spune:

Daca imi dai si televizorul tau Relateaza in direct, ca ma ia inima

Olga 13s cu Sara si mami de Ioana-Sofia (25.02.2008 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gecko spune:

Nicoleta, am butonat tot ce am prins site de nume, am scuturat calindar-ul catolic, am cautat semnificatia fiecarui sfant, sfintisor, martir si tot ce vrei...greu frate greu.

Ha, ca mi-a placut Denis...l-am gasit si in calendar...da' zice omu' ca suna gay...si sa mor ca stiu un tip cu numele asta care are inclinatii.

Olgule, faine rezultate...eu si la unul si la celalalt m-am zbatut pana in 1:400

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

Citat:
citat din mesajul lui Olgutzika

Daca imi dai si televizorul tau Relateaza in direct, ca ma ia inima

Olga 13s cu Sara si mami de Ioana-Sofia (25.02.2008 )

fals alarm.. o mamica spune de una, lata, de bani, indemnizatie, si dr C.Andrei cel minunat ne 'indeamna' sa revenim la scutecele de panza cum era pe vremea lui.. oricum, am citit pe subiectul postat de Elara, si protesteaza mamicile cu pancarde, sloganuri, sustinute de DC...
..astept sa se trezeasca Muf sa-l duc la pediatru, sa iau medical, a avut 39,7 pe la 1,30...

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mstela spune:

http://www.realitatea.net/mamele-protesteaza-cu--pampersi-folositi-in-fata-ministerului-muncii_713291.html

ZI RAMOOO,ca trebe sa plec!

Pa.

mami de TEA

Nu exista vreun pictor care sa fi surprins cu adevarat sentimentele unei mame pentru copilul sau.

Mergi la inceput