**Buburuze de 2009 in actiune (21)**

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

neata mamici cu pici terorici
eu am avut niste treburi de rezolvat,asa ca am lipsit motivatdar ma revansez acum de dimineata invitandu-va la ,2 perfuzoaice cu ness,trabuce si vougue

La Multe Lunite in inainte

Bianca Maria buburuza de Ramona.P
Andra Ioana buburuza de Nicuratze

sa cresteti mari si mumoase fetelor


alic tero ne uimeste pe zi ce trece cu ce-i bubuie mintea,adica numai prostii
ema si eu am tot o tractoristatinem pumnii sa mearga scoala ca unsa si sa te vedem ca uzi carnetul
dana pup dulce bubu sa nu mai doara si sa nu faca febra
picky off,mititicaun de la noi sa nu mai doara fruntea si asteptam sa ne spui cum a fost la petrecere
[b]carina
a mea nu a luat 2 luni nici macar un gram,dar sa stii ca e perfect normal si nu trebuie sa te impacientezi
[b]lavi
un pentru rares sa nu va mai chinuie dintisorul

mami de brotac teroristMIRUNA(29 mai)

Brotac Terorist

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simina1980 spune:

Neata!
Azi iau doar cafea ca am dormit cat de cat mai bine.Am fost cu Andutu la doctora pediatra si are rosu in gat-ne-a mai dat pe langa sumetrolim si ampicilina si in plus ptr diaree hidrasec.Eu ma bucur ca nu a mai facut febra si nici afara nu a mai iesit decat o data de ieri dupa-amiaza pana acum.Va multumesc mult ptr sfaturi.
Dani-daca vreau sa slabesc doar 4-5 kg cat ar trebui sa tin cura asta pe care o tii tu?Pe mine nu ma deranjeaza sa mananc numai carne dar cred totusi ca nu e chiar asa usoara cum pare.
Lavi-bine ca nu a mai vomat Raresucul-tinem pumnii sa iasa repede dintucul!Ce ai gatit ptr puiut?
Picky-imi pare rau ca nu a iesit petrecerea asa cum vroiai!Te asteptam cu detalii totusi!
Carina-pai papa bine lactate deci nu ai de ce sa-ti faci griji!



Mamica de Razvan-Alexandru(24.08.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

simina imi pare rau ca ati intrat pe antibiotico sa incerc sa fac rost de nr. de la cabinet de la pediatra si o sa ti-l dau pe PMiar lui razvanel multa sanatate

mami de brotac teroristMIRUNA(29 mai)

Brotac Terorist

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

scuze ca am intrat neinvitata...va las acest link...cu rugamintea de a vota:http://www.petitieonline.ro/petitie-p43516046.html...se refera la propunerea ca pe 1 iunie sa se micsoreze imdemnizatia de crestere a copilului la 600 lei.
multumesc.


_
ALINAde Marie Rebecca Ayanna
Mariuca la tara
VIATA MEA PANA LA CAPAT...

" Sunt o pana de vultur pe coama unui leu/
O crusta de sare sub unghia unui zeu..."
Sum,esse,fui-by me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carinablanca spune:

Buna fetelor,

Si sarbatoritilor de azi

Lavinia, o sa povestim pe subiect cand ne vedem.

Simina, ma bucur ca ati gasit problema si acum tot se va rezolva.

De azi dimineata ma uit tot la canalele de stiri si am o stare asa de proasta ca vad ca vor sa se atinga astia si de indemnizatia noastra. Dupa ce duminica Boc a declarat ca nu se ating de indemnizatie acum totusi se ating. Astept cu inima stransa sa vad ce ne ateapta.

Carina de scumpete de in Maria (31.08.2009)

http://lb1f.lilypie.com/wr9Bp2.png

http://capy72.mondozoo.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

UITATI FETELOR CE AM EU....CE BINE PICA....SUPER PENTRU CA NU AM FOST DE ACORD.. cu faptul ca noi am facut copiii ca sa luam ajutor de la stat...si ca daca nu stiu care si-a crescut copilul intr-un fel..... nu mai zic nimic ca pierd timpul...siu despre moderatori......bleah

urmariti ultimele mele mesaje si vedeti....aici nu ai voie sa nu fii de acord cu diverse frustrate..asa ca desi imi sunteti dragi ma retrag...sub nick-ul meu raman aceeasi persoana care nu tace nu minte si nu iarta....va pup si poate ne mai auzim candva....ii iubesc pe toti puiutii


r6666666665

Madalina de minunica Eva-Maria 14.08.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dani3lla spune:

Buna fetelorrr...ce faceti?
alic stiu ca telemeaua nu e uscata dar ...nu imi place alta si vad ca a mers cu telemeaCiorba nu prea am mancat in ultimii 30 de ani...nu prea sunt ciorbareasa.Meniul pe o zi era cam asa : dimineata imi faceam o omleta cu 2 oua,putina sunca taiata feliute si putina branza in tigaie de teflon unsa cu putina margarina si o mancam cu ridichii.La pranz imi faceam ori piept de pui la teflon ori niste pulpe la cuptor pe capac ori cate o fripturica de porcusor la tigaie cu putin ulei iar seara de obicei saream peste masa pt ca nu prea imi era foame.Mie cel putin dupa 2 zile de dieta imi cam disparuse senzatia de foame.Ceaiurile nu prea sunt punctul meu forte dar merge sa bei si ceai dar neindulcit iar cu constipatia eu nu am probleme de fel.ieseam intr-adevar mai rarut dar fara probleme
picky pupam fetita pletosica sa nu mai doara unde s-a lovit si te asteptam cand ai timp cu niste poze ca eu cred ca a iesit super dar nu vrei sa ne spui
carina daca vrei sa dai jos asa putin poti sa tii doar prima etapa timp de o saptamana(adica doar branza,carne,oua) dupa care ,daca mai vrei sa dai jos ceva poti sa mananci ce vrei din lista de alimente dar sa nu depasesti 40 de puncte pe zi
lavinia ma bucur ca este bine Rareselul si nu mai vomita sa iasa si numarul 8 fara probleme
cuscra cu asa o tratatie nu ma mai iau de tine ca ai lipsit
simina puiul mic sa treaca repede.Da de ce ti-a dat 2 antibiotice?Eu slabeam cate 500 de grame pe zi deci cam o saptamana cred
mylady semnat
carina si eu sunt curioasa si ma tot gandesc ca 800 de ron e rata mea la banca...asta in cazul in care nu sare euro de 4,1 ron
mada stiu de ce s-a ajuns aici si iti dau dreptate.Pana acum m-am certat si eu acolo dar se pare ca nu am cu cine.Totusi nu te supara si pe noi si mai intra din cand in cand sa ne spui cum sunteti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

madutzule..dar ce facusi mami?de te luai avertisment?
dau de tine pe aici..si te vad supi rau...

_
ALINAde Marie Rebecca Ayanna
Mariuca la tara
VIATA MEA PANA LA CAPAT...

" Sunt o pana de vultur pe coama unui leu/
O crusta de sare sub unghia unui zeu..."
Sum,esse,fui-by me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

PAI MIE IMIPLAC MEDALIILE...SI TOATE TAMPENIILE ATARNATE DE NUME SAU NOCK..bleah...imi sade bine nu?plus ca oamenii care sunt importanti sunt bagati si in seama......nu-i asa?

Madalina de minunica Eva-Maria 14.08.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elena_adina spune:


Buna fetele!

Primiti o mamica de buburuza mica printre voi?

la toate!



Poze Razvanel

nunta noastra

Adinadewww.totsites.com/tot/razvanmic" target="_blank">Razvan mic si frumos(14.08.2009)
"Copilul nu datoreaza parintelui viata,ci cresterea."(N.Iorga)

Mergi la inceput