catalin botezatu e gay?

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lywh

Si daca e "sigur gay" asta ii scade cu ceva valoarea?



Despre ce valoare vorbesti?

Rufus, Tora si iadele www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80cd684043d64e6bf268f6&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=email br / " target="_blank"> Retrospectiva 2008 www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=a1ed73f473ea25944e234a" target="_blank">Retrospectiva 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SuperMami_1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Rufus

Citat:
citat din mesajul lui Lywh

Si daca e "sigur gay" asta ii scade cu ceva valoarea?



Despre ce valoare vorbesti?

Rufus, Tora si iadele www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80cd684043d64e6bf268f6&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=email br / " target="_blank"> Retrospectiva 2008 www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=a1ed73f473ea25944e234a" target="_blank">Retrospectiva 2009

"EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde
valoare IQ-ului?

Albumele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulix spune:

Sincer, gay sau nu, Catalin Botezatu ramane un mare nume in moda romaneasca si unul dintre putini oameni care au facut cunoscuta tara asta in mod pozitiv. Asa ca eu cred ca e strict problema lui ce orientare sexuala are si nu pre ar trebui sa ne intereseze pe noi cu cine se duce noaptea la culcare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SuperMami_1 spune:

adevarul e ca creeaza niste chiloti.... mama mama

Albumele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Citat:
citat din mesajul lui iulix

Sincer, gay sau nu, Catalin Botezatu ramane un mare nume in moda romaneasca si unul dintre putini oameni care au facut cunoscuta tara asta in mod pozitiv.



Asta e tare de tot!
Ia cauta tu pe prietenul google despre afacerea SANCA si asocierea numelui lui Botezatu de afacerea asta...sa-mi spui cat de pozitiv si-a facut cunoscuta tara prin inchisoare in Italia, cu amantul Radulescu.
Acu' daca-i tare-n chiloti, nu stiu, insa ar fi bine sa tina strans de ei, ca doar atat ar putea sa-i ramana pe el daca creditorii (inclusiv statul) il vor "lichida".
Dar ai dreptate, e problema lui cu ce sex se incalzeste in pat...dar macar sa lase moaca aia nevinovata si ofuscata cand aduce cineva vorba de "calitatile" lui...


Rufus, Tora si iadele www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80cd684043d64e6bf268f6&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=email br / " target="_blank"> Retrospectiva 2008 www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=a1ed73f473ea25944e234a" target="_blank">Retrospectiva 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulix spune:

Rufus nu stiu eu ce afaceri are CB ca nu ma intereseaza. Eu am spus doar ce stiu la modul general. Mi-a placut tare mult faza cu stransul chilotilor!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petra spune:

Si daca este gay ? si ce ?
si daca nu este ? ... iar si ce ?!

Ramane un nume, ramane un om care deocamdata nu a deranjat pe nimeni cu orientarea sa, idiferent care este aia.
Ca are valoare, ca nu are , ca sunt de calitate chilotii lui si tot de astea, ne dam aici cu presupusul ca oricum cui ii plac chilotii lui Bote o sa-i cumpere in continuare iar valoare sa nici nu creste si nici nu scade.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulix spune:

Petra

Mergi la inceput