catalin botezatu e gay?

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lo_li_Ta spune:


Si eu bag mana in foc ca e gay si mi se pare destul de penibil in incercarea de a nega evidenta. Nu ca n-as fi fost convinsa, dar l-am si vazut in avion cu un baietas efeminat. Tare suav se mai priveau. Acum serios, pana la circul asta gretos cu Bianca, l-a vazut cineva cu o femeie? E om la 40 si ceva de ani, adora sa se expuna, n-avea cum sa ascunda daca ar fi trait cu o "doamna".
Si nu, nu i se schimba cu nimic valoarea umana, dar daca tot suntem la "Barfe", ne mai dam si noi cu parerea, astea superficialele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariana_D spune:

Eu cred ca tine in totalitate de el , daca o sa vrea sau nu vreodata sa declare / infirme ca e gay. E decizia si viata lui la urma urmei. Doar presa a tot atatat acest subiect si nu numai. Cam toti burlaci au trecut prin asemenea "reclama" , ceea ce mie mi se pare un pic rautacios. Pana la urma urmei, el s-a facut cunoscut datorita hainelor sale si nu datorita faptului ca ar fi sau nu gay. Si eu cred ca si daca ar fi, succesul sau si respectul pe care unii il au pentru munca lui, nu va cunoaste schimbari. La urma urmei in industia modei sunt n creatori gay , pentru care spunem : Jos Palaria ! Hai sa nu m-ai fim rautaciosi ! Unii sunt gay si cu o lelita de mana si nu se mai face atata tevatura! Hai sa privim omul din prisma muncii lui si nu a declaratiei lu unu si altul care nu are cu ce umple pagina de ziar sau pagina de blog etc etc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenarizescu spune:

as dori sa aflu si eu ceva,insa mai intai as vrea sa va povestesc ceva:acum cativa ani dupa niste inundatii crunte,l-am vazut pe dansul la tv luptandu-se cu un sac de ciment ptr ca dusese ajutoare la aceia loviti de soarta si intreba suparat;unde sunt aia 300 multimilionari despre care tocmai aparuse o revista in Romania,sa dea si ei un ajutor,ceva,caci nu miscau nici-unul un deget...am simtit in inima mea ca este sincer in ce spune si un gand m-a strabatut ca ar putea sa faca o revolutie pe domeniul asta,folosindu-si doar numele ptr ca un astfel de proiect"case simple ptr uitatii soartei"sa devina o realitate...ti se rupe inima cand mai auzi sau vezi ca de atunci nimeni nu ii mai baga in seama,iar ei au in continuare aceleasi probleme...daca cineva are idee cum se poate trimite un mesaj sau lua legatura personal cu el,va rog sa-mi spuneti!MULTUMESC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns makydenis spune:

si daca ar fi gay, n-ar mai fi catalin botezatu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

CB...e gay..nu e gay...in societate e un om normal cu activitati normale....si pentru asta tot respectul meu..
sau pentru unii ar fi mai amuzant sa se "poponeze"(cuvant inventat de mine, nu exista in DEX) pe la colturi cu "naomi", "sparky" ala din Onesti...sau mai stiu eu care...




Blackmoon Lady&lipishtocul
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SuperMami_1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui My_Lady0091

CB...e gay..nu e gay...in societate e un om normal cu activitati normale....si pentru asta tot respectul meu..
sau pentru unii ar fi mai amuzant sa se "poponeze"(cuvant inventat de mine, nu exista in DEX) pe la colturi cu "naomi", "sparky" ala din Onesti...sau mai stiu eu care...




Blackmoon Lady&lipishtocul
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca






Albumele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mathilda spune:

pe la tv s-au perindat destule vedete feminine care au afirmat ca au avut o relatie cu el. nici un barbat insa. eu cred ca m degraba e bisexual, nu homo, caci se pare ca a avut si are relatii si cu femeile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns peanut spune:

Eu zic ca e si are motivele lui sa ne mai tina in suspans.L-as respecta mai mult daca ar avea curajul sa o faca si daca am gresit si nu e imi cer scuze.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SuperMami_1 spune:

mai degraba cred ca e bisexual... oricum omul e tare si stie sa se vanda....deci ne va tine in suspans mult timp de acum incolo in ceea ce priveste orientarea lui sexuala.

Albumele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Da aveti grija sa nu va tineti respiratia de atata suspans...



www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Blogul grasei
www.bijuteriiandroix.page.tl" target="_blank">Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!

Mergi la inceput