Cu dragoste din Iasi (95)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns buli spune:

fetele, voi ce taxa platiti la tenis?
stiu ca am mai intrebat, dar probabil ca abia de sapt viitoare va merge si Matei. cel mai sigur pe soseaua nationala.
ne-a chemat doar cu echipament, fara racheta - si la voi tot asa?

www.youtube.com/watch?v=YhWZ7bpfQag" target="_blank">@

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dali77 spune:

Darria, multumesc pt raspunsul cu spitalul Floreasca. abia acum am reusit sa mai intru si eu pe net.
bune sfaturile voastre cu leacuri pt viroze. le notez si eu constiincios ca sigur voi avea nevoie
zile insorite si copii cuminti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia-stefy spune:

La multi ani, Ianis Teodor! Scuze pentru intarziere din considerente de lista needitata la timp.... tot eu vinovata....

Va ofer o feirbinte si o poezie.... din ce o aud acasa e pentru 1 iunie...

Unu-i soarele pe cer
Doi sunt ochisorii mei
Trei petale la trifoi,
Patru labe la pisoi,
De vreti sa-l vedeti pe 5,
I-a uitati-va aici
(Si numara pe degetele) 1,2,3,4,5.....
Si mai are ceva cu un iepuras.... si inca una cu o veverita sprinteoara.... daca o invat, am sa v-o scriu.... Acum invat eu de la ea.....

Acum ne luptam cu vantul.... eu aseara eram toata infundata de la vant si mi-am facut aerosili cu ser si ulei Raceala si Gripa si a vrut si ea....

Editez prima pagina..... abia acum.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns l_carmen2003 spune:

Buna dimineata.

Lacramioara cum faci tu aerosolii cu ulei? Merg la nebulizator sau cu prosopelul in cap peste castronul cu aburi? Tare i-as face sotului meu... ca o data la 10 ani face o sinuzita minunata si acum s-au implinit cei 10 ani din istorie!

Adi ce face Catalina?

Mie imi canta Alex ceva cu 'copilaria' si cu 'gradinita draga' dar, eu, spre deosebire de Lacramioara, daca nu sunt algoritmi sau cifre, retin mai greu...

Asadar azi e ziua barbatilor iar sambata e ziua tatilor asa ca de azi incep cu Alex proiectul pentru ziua tatilor. Deocamdata i-am dat timp de gandire insa dupa discutia de aseara cred ca va face tot o felicitare in publisher, pe care va trebui sa o scot la pim... vrea sa scrie in engleza, el, cu manuta lui pe felicitare, ca e doar 'father's day' insa l-am convins ca nu stie destula engleza ca sa il creada tata ca a scris singur un text mai complicat asa ca a compus un text care m-a dat pe spate... in romaneste. Mai vedem cat de corect va scrie ca nu am intentia sa intervin cu nimic!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns herra spune:

Citat:
citat din mesajul lui buli

fetele, voi ce taxa platiti la tenis?
stiu ca am mai intrebat, dar probabil ca abia de sapt viitoare va merge si Matei. cel mai sigur pe soseaua nationala.
ne-a chemat doar cu echipament, fara racheta - si la voi tot asa?

www.youtube.com/watch?v=YhWZ7bpfQag" target="_blank">@


adica la club CFR?

la inceput ii dau ei racheta.

noi acum platim mai mult ca mi l-au bagat pe V intr-o grupa de performanta...

la grupa de initiere este 130 pe luna parca.

la ce profesor, de fapt?


Eu
stau pe tarm si-sufletul mi-e dus de-acasa.
S-a pierdut pe-o cararuire-n nesfârsit si nu-si gaseste
drumul înapoi. (Lucian Blaga, „La Mare”, 1919)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buli spune:

Cristina, am trimis PM

la multi ani, Ianis Teodor!

www.youtube.com/watch?v=YhWZ7bpfQag" target="_blank">@

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns l_carmen2003 spune:

Anka noi platim 80 ron. Si nu e musai sa ai racheta, sunt rachete acolo. Mie imi place mult de antrenorul lui Alex, e bun, stie sa ia copiii, mai ales pe baieti, care stii si tu sunt mai zburdalnici, dar are rabdare. Daca vrei intreb de locuri... Aaa si noi facem in spatele Halei pe terenul acela de tenis - vara...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns l_carmen2003 spune:

Ianis! sa fii sanatos si fericit! Anasol sa te bucuri de comoara ta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns herra spune:

Carmen, Alex cate ore face pe saptamana?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns l_carmen2003 spune:

2 ore.

Mergi la inceput