Burtici cu delfinasi de iulie-august 2010 (89)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

enik83 a trecut asta e important..ma mai enervez din cand in cand, ca il mai apuca pe respectivul sau pe ai lui parinti sa imi mai deschida cate o actiune pt te miri ce, mai nou pt drept de vizita la copil....si el nici macar nu se prezinta sa si sustina cauza, cere judecare in lipsa........copilul are 10 ani acum....nu are nicio treaba cu el..............nu conteaza

important este sa mi reuseasca fiv ul asta si sa am din nou un bebelus langa un om care lesina ca nu are copil, care abia asteapta sa ma vada cu burtica


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns enik83 spune:

bine ca te-a ajutat DD sa gasesti un barbat adevarat.. care sa te merite..
povestea ta imi aduce aminte oarecum de a surorii mele..care a fugit cu fetita cand avea 3 ani pt ca sotul o batea si o inchidea in casa.. soacra-sa a incercat pe toate caile sa o dea in judecata ca sa-si vada nepoata.. fata are acum 23 de ani..si nu si-a vazut tatal decat din masina..si nici nu-i curioasa sa-l cunoasca..asa merita oamenii astia

24+ cu o minune de
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Doamne, nu am vazut stirile... dar mi se pare absurd sa moara in spital o fata atat de tanara (daca avea 40 de ani medicii erau in stare sa dea vina pe varsta inaintata la care a ramas insarcinata )

noi plecam la un gratarel...pupici...si ne auzim diseara


Oana 30+ Matei


Noi 2...si bebe
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula_m spune:

Buna dimineata
Week-end frumos sa aveti.
CD, e greu sa razbesti si cu socrii si cu sotul care chiar nu vrea nicicum sa se maturizeze, dar pana la urma le dai tu de capat, pana acum ne-ai aratat ca esti o femeie puternica.
Chiar, ce se intampla in maternitatile noastre, aproape in fiecare zi, mai apare cate un caz de groaza...pana acum nu se faceau publice, cred. Sau au devenit toti din sistemul de sanatate niste iresponsabili, asa, brusc , peste noapte?
Eu nu inteleg cum mai reusiti voi sa va epilati singure Si la cosmetica mi-e greu, ca nu mai stiu cum sa stau, cosmeticiana de abia ma atinge, sa nu ma doara, ma si duc mai des sa nu creasca tare si sa ma doara...dar singura, sigur nu m-as descurca deloc.
Mirela, tinem pumnii in continuare. Luna viitoare sigur ne vei da vestea cea buna.
Acum ma imbrac sa ma duc la parintii mei la gratar, ca al meu e plecat la o sedinta. N-am mai condus de mult singura 100km, dar sper sa nu am pb, ma cam jeneaza la burtica centura de siguranta, nu prea stiu unde sa o mai pun, sub burtica nu prea sta, iar pe burta mi-e frica sa nu ma stranga...dar fara centura nu conduc oricum...cand stau in dreapta o mai tin cu mana si atunci nu ma deranjeaza, sa vad cum ma descurc acum.

Paula, 27+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns enik83 spune:

fetele...distractie placuta la gratar..
si eu vreau..

24+ cu o minune de
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mycya spune:

Citat:
citat din mesajul lui enik83

fetele...distractie placuta la gratar..
si eu vreau..

24+ cu o minune de
poze

si eumie asa dor de un gratarel facut cu prieteni sa fim mai multi

Bianca 25+ Doamne ajuta-ne sa fim bine si sanatoase

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns enik83 spune:

fetelor..care-i treaba cu fata aia care a murit in spital gravida in 7 luni??? nu am apucat sa vad

24+ cu o minune de
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mycya spune:

eu nu am vazut stirie dar am citit un articol la cancan peinternet,si spunea ca se fac inca investigatii de ce a murit.azi noapte a fost gasita moarta dupa ce a venit la spital ca era sa nasca prematur,si i se facea tratament sa mai stea bebe la caldura,si uite ca ia omorat pe amandoi

Bianca 25+ Doamne ajuta-ne sa fim bine si sanatoase

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bumblebee spune:

Din cate am inteles eu, ea avea imnenta de nastere prematura cam de 2 saptamani, si facea tratament pt asta, eii, acum ea era internata si doctorii vroiau s-o externeze, cand ea a intrat in stop respirator, din motive care bineinteles acum nu se cunosc, o bagasera deja in ceazariana, dar, prea tarziu...

Alina 26+ cu
gargarita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns enik83 spune:

aualeu...mi se face rau..saraca..
Doamne fereste !!!

24+ cu o minune de
poze

Mergi la inceput