Bobocei de sept-oct 2008 (281)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Xor spune:

Imi cer mii de scuze ca am disparut ca magarul in ceata....cand am scris acel mesaj simteam nevoia sa imi strig durerea....apoi m-am gandit ca nu are rost sa va incarc si pe voi cu problemele mele si nici vreme sa intru pe forum nu am mai avut....
Copilul e bine, bona nu ne-a lasat.....in schimb, unicul frate a sotului meu a hotarat ca viata e prea grea pt el....si ne-a parasit la doar 28 de ani.....e o perioada f grea pt noi, sambata il inmormantam.....sotul meu e distrus....si eu am impresia uneori ca nu am destula forta sa-l sustin...azi am mers cu el la un preot sa mai vb cu el.......nu stiu...ma rog in fiecare clipa la Dumnezeu sa ne dea putere.....
ca v-ati gandit la noi si imi cer scuze inca o data....zilele astea nu prea am timp sa intru pe net dar voi recupera cu cititul dupa....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laureta spune:

Xor, ce durere mare. Condoleante si multa putere




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iepurila spune:

XOR, imi pare tare rau de nenorocire. Condoleante si Dzeu sa-l odihneasca. iar voua sa va dea putere sa mergeti mai departe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby_boy spune:




suntem si noi pe aici....

am luat o pauza de forum...asa am simtit..nu ca as fii avut timp sa scriu.

Am fost la o cununie la Bucuresti..Radu a fost super cuminte..doar ca n-a stat decat 15 min in scaunul de masina..i-am luat laptopul sa priveasca pe nuki nuki si borbolentinha...de unde..incerca sa scoata tastele...
In rest bantuim toata ziua la copii..in parc..in curte..nu prea stam in casa..si nu mai am timp de calculator.

Am mai aruncat din cand in cand un ochi si m-am rugat pentru boboceii bolnaviori.
Lumi multumesc ca ai intrebat de noi. Suntem super bine.Radu e un cuminte din toate punctele de vedere..mor de dragul lui si incerc sa-i ofer tot timpul meu. Imi pare tare rau ca a fost o perioada grea pentru voi. M-am gandit la voi si sper sa scapati repede. Parca prea multe in ultimul timp.... Pup hunii dulci si mamica lor.


Ada multa sanatate si nazdravanilor tai.Imi pare rau ca racitit asa des

Babytza tin pumnii sa iesiti si voi repede din perioada asta grea. Pup soricelul ca mi-e dor de el

Angelynna multa sanatate mamei tale. Pup Crinul

Laureta vazut si eu fete cucuiete

Xor imi pare rau. Ce tragedie...Condoleante! Multa putere mamico!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iepurila spune:

Lumi ma bucur ca sunteti mai bine. Pup hunii.
Ada voi cum sunteti azi? Pupam bebeloi si bebedoi.

Babytza, multa sanatate mamei si voua putere si intelepciune sa treceti peste perioada grea (si la noi e cumplit de greu)

noi am descoperit la un exudat faringian stafilococ auriu. Acu' pediatra noastra zice ca ne se sterilizeaza cand e pasiv si doar daca apar manifestari bagam tratament. Pe de o parte ma bucur ca nu a sarit cu antibioticul pe noi, pe de alta parte......tre sa ma duc sa ma documentez ce e si cu stafilococu' asta.

va pupam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gaia.nevia spune:

Xor, condoleante si multa putere sotului tau, si tie...

sotul tau are sufletul indurerat, si e normal sa doara.
sper sa nu se blameze cumva, nu duce la nimic bun asta, asa cum nici respingerea durerii nu duce.
te imbratisez cu mult drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piolica spune:

wow, ce de vesti proaste, imi pare tare rau ca treceti prin asa ceva. Denisa, mult curaj, mamico! Bine ca ati gasit cauza si ca stiti ce aveti de facut, cu taote astea, imi dau seama cit de greu poate sa va fie. Pupicei si sa se faca bine Edwin cit mai repede.
Babytza, mult succes in afaceri, sa treceti cu repede peste situatia asta dificila. Multa sanatate mamei tale. Imi pare rau sa aud ca treceti printr-o situatie asa de grea.
anamona, nu-s ce sa zic! e greu sa impaci si jobul si viata de familie, insa ma gindesc ca o cale de mijloc tot exista. O sa gasiti voi o solutie. Iti tin pumnii sa treci cu bine peste situatia asta neplacuta.
ada, tu cum mai esti? ai scapat de muci? pai daca soata iti pleaca pe 17, nu vrei sa-ti sarbatoresti ziua cu noi intr-un parc?
Lumi, super, ma bucur ca sint mai bine hunisorii!
Nocom, nu poti sa trimiti cu prumbelul niste voie buna prin parcuri, daca tu nu poti veni? (Sa stii ca de fapt eu vreau sa te vad pe tine si pe Daria, poate reusim)
abe, merci pt incurajari, mergem mai departe, ieri seara am inceput automutilarea... injectiille in burta. Nu de fiecare data am reusit sa mi le fac bine, asa ca m-am ales cu niste vinatai de mama focului.
Diana, spune-i prietenei tale sa intre la aspirante, poate asa isi va schimba ideile si va pastra copilul. Foarte frumos a spus Nocom, simplu si la obiect.
Musette, bafta la examen!
Laureta, hahahaha. parca o si vad pe Biancu facind ca ninja!

am si eu o intrebare, in Bucuresti, in afara de borcanele hipp mai gasesc si altceva. Ca mi-e teama ca Elsa nu va minca si va trebui sa ma aprovizionez cu niste borcanele pt copii de 6 luni. Merci frumos!



Piolica si Lizuca (12.09.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piolica spune:

Xor, condoleante! Sotul tau are nevoi de sprijinul tau! Vai ce greu poate sa-i fie!

Piolica si Lizuca (12.09.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminita2008 spune:

xor, imi pare teribil de rau!
condoleante!
si multa putere voua, in aceste clipe grele. ai grija de voi, te astept sa revii ceva mai linistita. sunt cu gandul la voi!

Luminita si voinicii Edi si Robi - 26.09.2008

"Exista pe lume bucurie mai mare ca un copil: DOI copii!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminita2008 spune:

baby_boy, ma bucur ca sunteti bine. asa si eu cu hunii, imi sunt atat de dragi, imi vine sa musc din ei in fiecare minut. acum nush cum sa profit la maximum de ei, de luna asta pe care o avem in fata fara cresa... de cand cu bolile si cu spitalizarea am senzatia ca n-am mai petrecut timpul 'nostru', cat de cat de calitate, impreuna...

iepurila, sanatate multa!

pio, sa fie intr-un ceas bun de data asta!



Luminita si voinicii Edi si Robi - 26.09.2008

"Exista pe lume bucurie mai mare ca un copil: DOI copii!"

Mergi la inceput