Bobocei de sept-oct 2008 (281)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andreutac spune:

Citat:
citat din mesajul lui Nocom

Dya stiu eu! stiu eu!!! Sa-l creasca si sa-l iubeasca!!!

Stiu ca e usor se spus din afara, dar un copil este un DAR, sa cantareasca bine optiunile.... DD sa-i dea numai ganduri bune!!





Cei mai iubiti pamanteni,
Daria Anastasia (24.09.2008) si Matei Tudor (11.07.2004)



Ce-mi place cum ai spus-o si cat de adevarata este afirmatia!!!

Andreea, cea mai fericita mamica de Eva Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyanira spune:

Nocom si eu tot la fel i-am zis dar noah ea nu e casatorita si nici nu are intentia deci ar o fi o mama singur aici e dilema ei ca asa si-l doreste ca ar esi ea o varsta dar nu stie daca e bine pt copil sa nu ii ofere decat mama.In fine...va spun eu oricum ce a hotarat.
Andreutac nici A nu a dormit super bine cerd ca de la luna plina.Ah si sa stii ca A are 2 din ultimele 4 masele iesit si de vreo 2 luni in chinuie si celelalte 2 de sus ultimele dar vad ca nu ii mai ies.

XOR UNDE ESTIIIIIIIIIIIIIIIIIII???????????????VINOOOOOOO SPUNE-NE CEVA CA SUNTEM INGRIJORATE.

Diana

mamica fericita de ANDREI TUDOR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyanira spune:

Si aporopo de somn A a inceput sa doarma tare putin noaptea cam 9 ore.E putin sau mi se pare mie????

Diana

mamica fericita de ANDREI TUDOR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminita2008 spune:

neatza buna! sper sa fie un capitol mai bun asta!

nocom, abe, sar'na mult! daa, Robi e fff bine, de fapt si Edi, ca si el avea buba in gat. suntem in continuare pe tratament, dar nu mai fac febra demult si au un tonus excelent. maine mergem la control din nou, sa vedem ce-a facut tratamentul. am incredere ca va fi bine.

babytza, imi pare tare rau pentru perioada proasta! Doamne ajuta sa se rezolve toate, in special problemele de sanatate!

anamona, usor-usor se vor rezolva toate. sunteti oameni isteti, aveti o familie minunata, sigur veti trece peste probleme.

musette you back, bafta la examen!

baby_boy, tu pe unde umbli, maica?

xor, haide mami, intra sa ne spui ca e totul bine!

dya, vazusi lumina in butoi? ceva vesti bune?

Luminita si voinicii Edi si Robi - 26.09.2008

"Exista pe lume bucurie mai mare ca un copil: DOI copii!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreutac spune:

Dya, cu voi nu ne punem ca sunteti dintosii boboceilor!. Au iesit greu maselutele?
Cat despre somn, Eva n-a dormit niciodata noaptea mai mult de 10 ore, acum doarme undeva intre 9 si 10 ore, plus 2 ore de somn la pranz. Viata trebuie traita dom'le, nu dormita!

Andreea, cea mai fericita mamica de Eva Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminita2008 spune:

nici noi n-am dormit bine azi noapte, frate... din ora in ora s-au trezit, fara motiv aparent.... horror, parca am nisip in ochi azi. o dreg cu , poate trece...

Luminita si voinicii Edi si Robi - 26.09.2008

"Exista pe lume bucurie mai mare ca un copil: DOI copii!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyanira spune:

Andreutacai fost super tare cu dintosii boboceilorSa stii ca astea ultimele 2 au iesit tare greu vreo 2 luni s-au pregatit si vreo 2 au spart acum se pregatesc alea de sus tot cam de 2 luni dar inca nu ies
Lumi nici o veste buna doar ca azi e soare afara si frumos si imi mai ridica moralul astept sa ii dau sa pape lui A si mergem prin piata apoi parc la joaca.

A doarme cam 9 ore noaptea si 2-3 ore ziua in total cam 12 ore rar 13 ore de somn pe zi.

Diana

mamica fericita de ANDREI TUDOR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns abe spune:

lumi ma bucur sa aud ca sunt bine hunisorii!

dya maria doarme 10 ore noaptea si apoi mai doarme 2 (legate) ziua.
tare faina vorba doamnei nocom cu crescutul si iubitul! fiecare isi stie problemele si posibilitatile totodata, dar, cel putin teoretic, intotdeauna cred ca alegerea buna este sa pastrezi bebele...
suna tampit, dar ma gandesc ca pentru bebe e mai bine sa traiasca cu mama (si poate si cu un tata) decat sa nu traiasca deloc, nu?

mami de Maria si 13+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gaia.nevia spune:

moa da ce va inghesuiti la scris... nu prididesc sa citesc.... nu cred ca voi ajunge vreodata la zi...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laureta spune:

Io de dim am zis ca scriu, deschis fereastra si inchis de multe ori Alte subiecte alte treburi biancu urlator si .. se facu 2 juma

Multumesc pt aprecierile la adresa capritzelor mele

De la vreme Biancu urla cand vede farfuria de mancare( inainte fugea), si nu vrea efectiv sa probeze. Dupa aia reusesc sa i bag prima si a doua linguritza se aseaza papa cat de cat si dupa aia iarasi, iaaa iaaaa face ca o ninja

Pup toti copii bolnaviori si mamicile obosite



Mergi la inceput