Bravo ANDRADA ! Flori de liliac mai-iun'10 (77)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Crissy_C spune:

Citat:
citat din mesajul lui arturicii

hello

iar mi-s zombie; de la 3 la 6 am avut program artistic cu Sabina; n-a plans insa: papa, schimbat. udat body, schimbat body, kk, schimbat pampers, udat costumas, iar kk, deschis ochii, studiat lumini, si tot asa.
Apoi ioc somn eu; pregatit baieti de scoala, frichinit Sabina, luat Sabina pe burta si iata ca-i 10 imediat si ea tooot nani;

Cris, nu ai cum sa ii zici Soranei pe sms despre acei consilieri? ca e super idee si poate ea nu intra pe net...

help: se pricepe cineva la calculul impozitului pe casa? ca ne-a venit un impozit enorm ptr casa din Ro si eu refuz sa cred ca nu e o greseala. Please!


Ioana,

Philip, Yann, Sabina



I-am dat sms Soranei, ai dreptate, probabil ca numai de forum nu-i arde acum.

Cristina, fericita 33+ cu Patricia

AMR 6+

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu30 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Onana


In spital nu mi-a placut cum am fost tratata, dar asta e o alta poveste..

Revin mai tarziu, fete dragi, vedeti ca nu sunt asa curajoasa?? Nasterea si recuperarea sunt floare la ureche, pt noi sunt alte pietre de hotar..
Uff, o sa treaca toate, doar ca acum sunt cu moralul in pom...

Va pe toate, o sa incerc sa recuperez si cu cititul..

Sorana, mami de Matei si 38 + cu Tudor

AMR...1 zi


DD sa te ajute sa treaca repede-repede perioada asta grea si sa vina vremuri mult mai bune si sa iti fie mai usor.
Sunt curioasa sa ne povestesti de ce nu ai fost multumita in spital, fiind totusi privat si tu platind pt. niste servicii.

Ruxi 36 + (fara 1 zi ! ) cu
AMR ... cine stie ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu30 spune:

Citat:
citat din mesajul lui cris_09
Apropo de asta...o fata de la noi parca a fost depistata cu stafilococ.Imi pare rau ca nu mai imi amintesc cine...oare ce a mai facut?Fetele,cine isi aminteste?ca neuronul meu e in concediu

poze


Cristina38+ cu Sebi
AMR:8 zile


Nu cumva faceti confuzie intre stafilococ si streptococ ???
Eu stiu 3 persoane de la noi care au fost diagn. cu streptococ + , dar cu stafilococ nu stiu pe nimeni.

Ruxi 36 + (fara 1 zi ! ) cu
AMR ... cine stie ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Reallaura spune:

Sorana ce rau imi pare de laptic! Dar lasa ca vine, vine ia niste galactogil, galafor...si pune-l pe Tudor cat mai des la san...eu in spital am stat non stop cu ei la san, cu amandoi... Cat despre statul cu Matei, te inteleg f bine, asa sunt si eu cu Mirci...nici sa fug dupa el, nici sa-l iau in brate...nici timp ca inainte, e groaznic!
Ale da, e bun Infacolul, eu zic sa ai in casa...uite Sorana s-a luptat cu colicii din prima noapte...
Artu frumos liliacul! e pus acum, in cinstea Sabinei? Ati fost in Ro?
Nana as mai putea sa si dorm cu Ilincutza, dar nu prea profit, ce sa zic...azi cand a dormit ea am fost cu Mirci afara - cu mascuta ca Mikael Jackson sa nu iau virusul sa i-l aduc fetii...e groaznic ca nu am putut sa ma ocup de el cat a fost racit.
seara s-a sculat fata la 12, 2, 4 jumate, dar mie mi se pare ok. Deosamdata rezist.
Vero, Ale terminati cu gandurile astea, brrr! ce idei!

Laurita, mami de Mircea Ioan, 15 mai 2008 si Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_09 spune:

Citat:
citat din mesajul lui bubu30

Citat:
citat din mesajul lui cris_09
Apropo de asta...o fata de la noi parca a fost depistata cu stafilococ.Imi pare rau ca nu mai imi amintesc cine...oare ce a mai facut?Fetele,cine isi aminteste?ca neuronul meu e in concediu

poze


Cristina38+ cu Sebi
AMR:8 zile


Nu cumva faceti confuzie intre stafilococ si streptococ ???
Eu stiu 3 persoane de la noi care au fost diagn. cu streptococ + , dar cu stafilococ nu stiu pe nimeni.

Ruxi 36 + (fara 1 zi ! ) cu
AMR ... cine stie ?
Posibil

poze


Cristina38+ cu Sebi
AMR:8 zile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_09 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Crissy_C

Dragelor, de mult nu ne-am mai destins cu niste bancuri Iata cateva din seria 'Treburi de Casatoriti'



Amor ' II '

Un tip o intreaba pe nevasta sa:
- Draga, cand voi muri, tu vei plinge mult?
- Desigur dragule. Stii ca eu pling pentru orice rahat…




Cristina, fericita 33+ cu Patricia

AMR 6+
Cel mai tareeeeeeeeeeetrebuie sa il zic si sotului

poze


Cristina38+ cu Sebi
AMR:8 zile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_09 spune:

Citat:

help: se pricepe cineva la calculul impozitului pe casa? ca ne-a venit un impozit enorm ptr casa din Ro si eu refuz sa cred ca nu e o greseala. Please![/b]

Ioana[/red],

Philip, Yann, Sabina
IOana imi pare rau,dar nu stiu sa te ajut...insa la cat sunt de nesimtiti probabil aia e valoarea adevarata

poze


Cristina38+ cu Sebi
AMR:8 zile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu30 spune:

Citat:
citat din mesajul lui arturicii

help: se pricepe cineva la calculul impozitului pe casa? ca ne-a venit un impozit enorm ptr casa din Ro si eu refuz sa cred ca nu e o greseala. Please![/b]

Ioana[/red],

Philip, Yann, Sabina


Sorry, m-am uitat pe net la calculul impozitului pe cladiri, dar nu inteleg nimic, ma depaseste

Ruxi 36 + (fara 1 zi ! ) cu
AMR ... cine stie ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns veronicach spune:

dragi mamici..ma intrebam ce solutie de dezinfectare pentru jucarii si accesorii folositi?
o mamica spunea ca foloseste dezinfectant si la spalatul hainute,lor, nu mai stiu exact cine, daca citesti acest mesaj imi spui si mie ce dezinfectant?
multumesc

37+ Matei ...

Mergi la inceput