probleme fata 13 ani!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns grati.ela spune:

rory, un sport inseamna o noua gasca...inotul de exemplu... Si poate mergi cu ea la un centru de dezintoxicare sa vada cum e - in mod normal nu va mai dori sa faca parte din grup.

a mea are 11 ani si pomeneste de baieti macar la doua zile...noroc ca are 10 pe linie si nu o plac baietii (ca frumusica este!).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Deci se poate si mai rau, da ?
Fi`mea, de aproape 6 ani s-a pupat aseara pe gura cu prietena`sa de 9 ani.
Ghiciti de ce.
Pt ca prietena le a vazut pe fete in baie la scoala si atunci fi`mea a zis hai si noi.
Tot ce am putut zice fu: poi n-ar trebui sa va pupati cu baieti ?

Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16) cu Sela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buli spune:

hahaha, si Matei voia sa se pupe cu un baiat acu vreun an-doi - cred ca s-a si pupat

www.youtube.com/watch?v=YhWZ7bpfQag" target="_blank">@

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

eu sunt socata ca s-au pupat intre ele
ma asteptam sa se pupe cu baieti peste fro cativa ani, na, pe la 12
si nu stiu cat de inspirat a fost raspunsul meu.


Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16) cu Sela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buli spune:

nu cred ca trebuie sa fii socata.
mie mi se pare mai natural sa nu imparta foarte clar pe sexe acum, sa nu constientizeze cu alte cuvinte ca fetele se pupa cu baietii.
ei fac asta din prietenie si pentru ca se plac copilareste, fara nici o conotatie sexuala.
adica ei is normali, noi nu sintem, ca ne miram (ca si io ma mir:), da' nu zic nimic).
nu-s sigura ca am dreptate, dar asa imi pare.

la M era comic - el il fugarea pe un baiat sa-l pupe si doo fete ii fugareau pe amindoi sa-i pupe - erau deci 4 copii ce se fugareau sa se pupe

www.youtube.com/watch?v=YhWZ7bpfQag" target="_blank">@

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

M-am mirat in sinea mea.
Apoi am mers sa aud povestea si i-am spus sa mi zica la ureche daca vrea sa mi zica ceva ce nu poate cu voce tare
Si si su i-am soptit inapoi

Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16) cu Sela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ewka spune:

Mai fetelor...nu ii mai dati sfaturi, "cum erati voi sau noi in adolescenta",atunci totul se rezuma la un inocent.Vremurile alea sunt demult apuse.Pe vremea aceia baieti aveau un respect si un Dumnezeu,cind acum au in cap numai SEX
(asta este promovat de mass-media).Vorbesc in cunostinta de cauza si eu am o fetitza de 13 ani si ne-am confruntat cu aceasta problema.La noi a fost mai usor zic eu pt ca a inteles ca era o diferenta cam mare intre ei,tinind cont ca el este clasa a-12-a.Mare diferenta nu ar fi daca ea ar avea 18 ani si el 22 insa in cazul de fatza este mare.Hormoni lucreaza''altfel la 18-19 ani decit la 13 ani.
Nu vreau sa dau sfaturi dar cred ca ar fii bina sa ii ocupi timpul mai cu un sport mai cu un film(chiar si cu gasca asa cum spunea cineva aici pe forum)si incet incet va trece de perioada aceasta.
Ai incredere in bunul Dumnezeu ca iti va arata calea!
Ewka

mama de ricc si speram un bebe cit mai curind

Mergi la inceput