Prietene la bine si la greu - 6

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lylyana.ion spune:

flavours, poate gasesti cu goagal ceva explicatiuni ref la carut

ajungem si noi pe la 2 juma-3 la duamnele alea

Lili, mami de Alexandru (18.11.2009)
pozicile noastre

varsta noastra

"Cateodata uitam ca copiii abia au ajuns pe pamant. Sunt ca mici extraterestii:sub forma de energie nestavilita si potential in stare pura. Se afla aici intr-un fel de misiune exploratorie si tot ce incearca sa faca este sa inteleaga ce le trebuie sa fie oameni."
Copilul de pe Marte-Menno Meyjes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

Citat:
citat din mesajul lui lylyana.ion

flavours, poate gasesti cu goagal ceva explicatiuni ref la carut

ajungem si noi pe la 2 juma-3 la duamnele alea

Lili, mami de Alexandru (18.11.2009)
pozicile noastre



hehe ce bine, deci cate suntem dumanele cu carucioarele?

flavors sau vezi pe yutube, lacramioare primiram si noi (des este adevarat ) le-a mirosit cu interes fara sa zica nimik

Raluca, mamica de Remus Andrei(8 nov '09)
Poze BUBU
asa creste Bubu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns na_bo spune:

neata fetelor

AZi am o stare de spirit nu prea buna , am cazut in butoiul cu melancolie Ama nu prea vrea sa pape pireu de fructe, numa suc, la pireu inca isi inchide gura si cand reusesc sa i bag ceva, il cam da afara, i-am dat mar si para si separat si combinate. Stiu ca trebuie rabdare sa se obisnuiasca, dar as vrea sa pape si ea asa cu pofta.

Noaptea ma trezesc tot asa de multe ori sa i bag suzeta, la noapte cred ca ma duc in alta camera, sa vad daca nu tresar la fiecare fosneala de a ei cum va fi.
Nici de rostogolit nu vrea oricat o stimulez.
Scuze ca ma tot plang, tre sa ma mobilizez sa mi revin putin

Va pup si ma pun pe citi

Natalia, fericita de Amalia Maria!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns coquelicot spune:

maai , avem un zimtisor de dintoc.

puteti sa ne spuneti Capisonila Iepurila.

mami de MATEI -TUDOR (10.11.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lylyana.ion spune:

beeeiiii, mai incet cu iepurii astia, se inmultesc ei repede si multi de-odat', da' chiar asa?!

felicitatiuni Coque!(adicatelea Matei)

Lili, mami de Alexandru (18.11.2009)
pozicile noastre

varsta noastra

"Cateodata uitam ca copiii abia au ajuns pe pamant. Sunt ca mici extraterestii:sub forma de energie nestavilita si potential in stare pura. Se afla aici intr-un fel de misiune exploratorie si tot ce incearca sa faca este sa inteleaga ce le trebuie sa fie oameni."
Copilul de pe Marte-Menno Meyjes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumi_Richard spune:


Na_bo,nu stiu cat te pot consola daca iti spun ca la noi diversificarea este un dezastru....pisicutei mele nu pare sa-i placa absolut nici un fel de piure,fie el de fructe sau legume,doar intregi daca i le dau,e foarte fericita si orice pare sa-i placa.Problema este ca,in acest fel,abia de inghite cateva bucatele minuscule....Eu ii gatesc in continuare si sper ca,intr-o buna zi,se va intampla minunea si va manca si ea cu pofta ce ii dau! Si ii dau in continuare si `finger food`,este ca o joaca pt ea,si o speranta pt mine ca,odata ce va invata sa-si foloseasca manutele cum trebuie,poate va manca si piure de una singura.



Lumi SEXY MUMMY de Alexa Annabelle Denise 7 Oct 2009

Poze Alexa Annabelle Denise

`Daca asteptam sa traim intr-o lume mai buna trebuie sa contribuim la crearea ei.`
Mahatma Ghandi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariadna33 spune:

yupiii, le place banana la amandoi, am facut-o cu lapte... eu care nu sunt amatoare de shake-uri, nu stiu, asa se innegreste pasata cu lapte???

fetele care dati sucuri, ma ajutati si pe mine? nu am fost pe faza, deci sucul de mere cu ce-l amestecati? sau il dati asa? cu lingurita sau cu biberonul? idem pt sucul de morcovi? sucurile astea parca sunt laxative... scuze ca pun intrebari la probleme pe care le-ati discutat...

***************** Cand prezentul va fi trecut, visele vor deveni realitate*****************

mamy de gemenasi dragalasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariadna33 spune:

La Multe Lunite Danut!

***************** Cand prezentul va fi trecut, visele vor deveni realitate*****************

mamy de gemenasi dragalasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniablaga spune:

coque felicitari pentru proaspatul capishonila iepurila!

na_bo nu te ingrijora, e normal ca in unele zile sa fie dispusa sa pape si in altele nu. gandeste-te ca si noi, adultii mai avem perioade din astea....te pup! cheer up!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniablaga spune:

ariadna eu mai intai am dat suc de mar simplu, iar apoi am incercat si in combinatie cu sucul de morcov...dar daca vrei sa aiba si efect laxativ poti sa incerci sa le dai suc de mandarina sau pomelo...sa nu le dai de portocala ca e prea acid...

Mergi la inceput