FIV sau inseminare cu donatoare/donator (32)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Multumesc Diana! ET l-am facut in Z5, cu 2 blasto.

fericita!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monaramona spune:

se pare ca bitzi ori e ocupata si vrea sa ne ia prin surprindere ..ori e tare suparata ..dar noi suntem cu ea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana23ct spune:

eu sper sa treaca peste moment si sa se ridice sa o ia de la capat pt ca este o luptatoare si un exemplu pt noi. bytzi nu esti ssingura draga mea indiferent ce faci tu acolo noi ne gandim la tine

In 2010 asteptam barza la acest capitol. Aprilie e luna mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monaramona spune:

fetelor am gasit pe cineva care ar fi dispusa sa doneze in timp ce face fiv

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodicuta32 spune:

Salutare fetelor!
Diana-te,sper ca te simti mai bine, nu conteaza ca ai avut doar 3 ovocite,important esteca s-au fertilizat,acum sa evolueze bine si sa le placa la mami in burtica.
Eu sper sa fac inseminarea saptamana viitoare.Azi am facut eco,am 2 foliculi de 9 si 10 mm diam pe ovarul stg,mai repet luni si sper sa fie ok si sa plecam la Sibiu probabil marti.
Yarrina-ceva simptome?Am de gand sa stau si eu mai mult pe masa de data asta,poate si de-asta n-am reusit din prima ca n-am rezistat mai mult de vreo 2 minute din cauza ca simteam ca-mi plezneste vezica.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana23ct spune:

rodicutza multa bafta la insemiare, sa fie bine de data asta si sa iasa bebelusul mult dorit. eu acum sunt mai bine, mi-a trecut durerea de ovare si maine merg sa imi iau bebelusi acasa. va pupacesc pe toate si va doresc din suflet sa reusiti sa va indepliniti visul mult dorit.
la mine incepe numaratoarea inversa de maine, 2 sapt de asteptari si de mancarimi la degetele sa vad mai repede rezultatul care sper sa fie unul pozitiv.
va pupacesc pe toate

In 2010 asteptam barza la acest capitol. Aprilie e luna mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Rodi . Am simptome cu carul, mai mult decat mi-as fi dorit. Au inceput din saptamana 5 si inca sunt. Cu ocazia asta am si slabit un pic!

fericita!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxica31 spune:

Rodicutza succes la inseminare si sa fie cu noroc!!!

Un weekend placut va doresc

toate fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana23ct spune:

buna fetelor. am venit si eu acasa impreuna cu bebeii si acum stam in pat cu calc langa noi. va pupacim pe toate si multumesc pt incurajarile voastre si vb bune din suflet. acum avem de asteptat 2 sapt sa vedem rezultatele finale. pupici

In 2010 asteptam barza la acest capitol. Aprilie e luna mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisa220972 spune:

diana23ct BB lipiciosi iti doresc.

Mergi la inceput