Burtici cu delfinasi de iulie-august 2010 (85)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Florentina_C spune:

Neata'. O zi frumoasa, cu soare si voie buna...
Paula bafta la eco. Sa vii cu vesti superbune...
Shery mi-am schimbat medicul pt ca medicul din localitatea mea nu se purta cum trebuie sa se poarte un medic... Nu o evidenta a sarcinii, nici macar numele nu l-a notat si am fost de cateva ori la el, doar eco si atat... Am vrut sa ma indrept spre Giulesti, dar am gasit printr-o cunostinta o doctorita buna la Municipal... Am fost ieri seara: mi-a facut control, am discutat, de eco nu a fost nevoie caci facusem 4D cu o saptamana inainte...E totul ok, mi-a zis sa revin la 28 sapt pt eco si alt control... Cu DD si inainte si o sa fie totul bine...
Va

"Viitorul apartine celor care cred in frumusetea propriilor vise"
fericita 22+ cu Florentin Andrei. Ma la DD sa am un bb sanatos si la termen
***Bebelul meu mic***
***Poze***

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_vlad spune:

NEATA!


multumim de cafea am avut grija sa ma rasfat cu una deja,\pt ca micul dejun l-a ceut bb mai pe la 3 dimineata si am mancat un castron cu cereale de porumb cu lapte!


De ieri sunt acasa, am fost la spital la municipal dimineata ieri si am concediu medical-gata cu serviciu la finalul lui intru in prenatal si gata!

In rest sunt bine, dar incerc sa gasesc o solutie pentru vaccinul lui bb!

AZI AVEM O ZI PLINA-de rezolvat locul de parcare la ADP si poate o fuga in ghencea pt birou la magazinele de mobila!

Anca +24s ELENA-MARIA si mami de astronaut Vlad-Mihail (05.11.2003)
POZE VLADUT


"Dumnezeu iarta, dar nu lasa nimic neispasit!" Arsenie Boca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefania_97 spune:

Neata burtici

Stefania mamica www.tickerclub.com/cache/bc78ee8833.png[/img]" target="_blank">Buburuzei Catarina si26+
www.flickr.com/photos/balexandre/" target="_blank">Poze Catarina
O romanca in Danemarca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mov_79 spune:

neatza fetelor,
anca_vlad, ce fain ca ai terminat cu serviciul , acum relaxeaza-te si bucura-te de perioada ce a mai ramas:)
Carmen sunt sigura ca totul va fi bine si bebelina va sta cuminte la mami in burtica

29+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle1981 spune:

Buna dimineata burtici si viitoare burtici!

Am fost la dr. si am obtinut recomandare pentru program redus. De acum tb sa merg la medicina muncii. Am intrebat-o si de la cate saptamani pot intra in prenatal si mi-a spus de la 32.

Carmen repaosul la pat o va tine pe bebelina cu siguranta cateva luni la dospit.

*************************
Mihaela, www.pregnancy-duedate.com/tickers/rinqjvmdbi7dmy9q.png" target="_blank">25+ cu
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cris2010 spune:

Buna dimineata burtici!

Paula, bafta la eco. Te astptam cu vesti bune.

Anca, spor la cumparaturi! Sper sa gasesti azi biroul pe care il vreti. (Offtopic - am fost in parcul 'nostru' duminica cu cumnata si finuta. Cumnata zicea ca parca e undeva la munte, la Brasov, Sinaia).

S-aveti o zi minunata!


Cris 28+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns beluistef spune:

Citat:
citat din mesajul lui michelle1981

Buna dimineata burtici si viitoare burtici!

Am fost la dr. si am obtinut recomandare pentru program redus. De acum tb sa merg la medicina muncii. Am intrebat-o si de la cate saptamani pot intra in prenatal si mi-a spus de la 32.

Carmen repaosul la pat o va tine pe bebelina cu siguranta cateva luni la dospit.

*************************
Mihaela, www.pregnancy-duedate.com/tickers/rinqjvmdbi7dmy9q.png" target="_blank">25+ cu
Poze


Mie ginecologul mi-a zis ca intre 30-32 pot intra...insa intrebarea este...32 de sapt. fix, sau si fara ateva zile ??? adica 31 si 4 zile de exemplu ???

***************************************************
Elena, 29+ cu Stefan Christian
Si mamica de Luisa ( 23.07.2005)& Beatrice ( 02.06.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_vlad spune:

Citat:
citat din mesajul lui Cris2010

Buna dimineata burtici!

Paula, bafta la eco. Te astptam cu vesti bune.

Anca, spor la cumparaturi! Sper sa gasesti azi biroul pe care il vreti. (Offtopic - am fost in parcul 'nostru' duminica cu cumnata si finuta. Cumnata zicea ca parca e undeva la munte, la Brasov, Sinaia).

S-aveti o zi minunata!


Cris 28+ cu



intradevar "parcul nostru" seamana ff mult cu parcul ina din brasov!!!!


Am fost cu vlad joia trecuta si i-a placut ff mult ma bate la cap sa mergem in fiecare zi!

Anca +24s ELENA-MARIA si mami de astronaut Vlad-Mihail (05.11.2003)
POZE VLADUT


"Dumnezeu iarta, dar nu lasa nimic neispasit!" Arsenie Boca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bumblebee spune:

Neata delfinariu!

Michelle, felicitari pt grasunica Numai eu n-am poze artistice cu bb meu

Carmen, sanatate multa iti doresc si sa ajungeti cu bine la termen!

Paula, bafta la eco!

Multumesc din nou pt urari burtici, love you all

Acuma pun poze cu burta (nu mai e burtica), facute azi dimineata, ca deh, la 2 sapt ne cantarim, masuram, pozam, raportez 10+

Alina 26+ cu
gargarita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ochidut spune:

Carmen iti doresc numai bine tie si Letiziei, sa fiti cumintele amandoua si va ajute Doamne Doamne sa se nasca sanatoasa si bine, exact cand trebuie. Sunt sigura ca daca ai rabdare si ganduri pozitive, o sa depasesti momentul cu bine. Inca o data si

28+ cu

Mergi la inceput