Burtici cu delfinasi de iulie-august 2010 (85)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maya71 spune:

Va de noapte buna! Maine e o noua zi si un bun inceput in toate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mycya spune:

Citat:
citat din mesajul lui maya71

Micutoooo, adevar graiesti... trebuie sa fac curat in viata mea si ce este cel mai impotrant...ceva cu viata mea. Cand realizezi ca cel de langa tine te 'foloseste' si nu/i pasa de tine...cam tarziu am realizat dar asta e...doare al naibii de rau. Cu toate ca tin la el ca la 'ochii din cap' dar toate au un inceput... asa ca incerc sa aleg inceputul acela cu dreptul si stii vorba aceea ' mi/au sarit ochii din cap'(apropo de tinut ca la ochii din cap) deci se mai poate si sa/ti sara (sa ti se ia).
Mai e o vorba care/mi place mie mult de tot... Punct. si de la capat!
Asa ca Paula, Lala... ptr mine schimbarea aceasta e bine venita din tote punctele de vedere. Va si multumesc ptr vorbele bune.

ucenic(aspirant) burtica

Maya dragaDumnezeu le randuieste pe toate,stie cand sa ne deschida ochii.multumestei ca nu sa intamplat dupa ce venea minunea pe care o tot astepti,atunci sufereai mai rau ca suferea si fiintza cea mai draga tie.numi pot imagina cat de tare doare,dar sper sa treci mai departe cu optimism si sperantza ca odata cu inceperea unei noi etape in viata vor veni si cele mult asteptate.noi suntem alaturi de tine si oricand simti nevoia sa te descarci te ascultam


Bianca 25+ Doamne ajuta-ne sa fim bine si sanatoase

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nela_didea spune:

Michelle felicitari pentru rezultatele de la eco, am vazut si pozicile cu bebelina ta frumoasa ca mama ei si cuminte( ca tatal ei )
Creata felicitari pt.noua saptamana, domane ajuta si mai departe.
Carmen...cumintica cumintica cu musai

23 + . Mergem inainte cu Doamne Doamne

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mycya spune:

Dragaica sa stii ca am tot asteptat sa spui cum tia iesit musacaua vineri,nu am uitat de eaam sa ma gandesc pana am sa ma indur si eu sa imi fac.burtica plimbareatza
Racusor cu tensiunea din cate stiu nu prea am probleme,dar tot ce e posibil.maine am sa verific.nbuna si odina placuta

Bianca 25+ Doamne ajuta-ne sa fim bine si sanatoase

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalala13 spune:

nela_didea si cam ce dimensiune are perna de gravida?


----------------------------------------------
my somebody....

28+ cu

Doamne Ajuta sa fim bine pana la capat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puiutz_mic spune:

Citat:
citat din mesajul lui nela_didea

Bamboleta si Puiutz mic da perna este cea umpluta cu bumbac de la Bertoni si este foarte comoda. Si perna si cearsafurile de pe www.ingerasultau.ro, mai precis cearsafurile de aici http://www.ingerasultau.ro/igiena-sanatate_scutece-accesorii_-c-7_75.html ( cele cu 19.40 lei)si perna de aici http://www.ingerasultau.ro/bertoni-m-16.html?page=11&sort=2a ( este una singura pe pagina cu 61 lei).
Enik eu am luat prosopel de baie cu gluga de la Real la promotie cu 17 lei de la 29,99 ron. Tot la Real am gasit servetele pt.bebe din acelea fara alcool(72 bucati cu 3,5 lei parca)


23 + . Mergem inainte cu Doamne Doamne


Nela, multumim pt. lamuriri! Perna cam ce lungime are?

Elena 24+ cu un cuminte

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mycya spune:

nbuna burtici

Bianca 25+ Doamne ajuta-ne sa fim bine si sanatoase

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodyka spune:

noapte buna, delfinasi! sa lasati pe mamicutele voastre sa se odihneasca, nu ca Isabela mea care imi tot spune sa schimb canalele tv ca nu-i plac si n-are somn...

28+
Hannah Isabela & printesa Anca-Maria (26.06.2001)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula_m spune:

Buna dimineata!!!!!!!!
Azi fac eu .
Va doresc sa aveti o zi frumoasa si linistita.
Ma duc la eco sa-mi vad delfinasul!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Cred ca de aceea m-am trezit asa de repede...nu am mai putut dormi de nerabdare.

Paula, 27+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns beluistef spune:

Buna dimineata

Paula multu' de cafei si bafta la eco sa vii cu vesti bune.

Carmen sa dea Domnul ca Leti sa stea cumintica cat mai mult posibil si sa nu doreasca care cumva sa iasa la lumina inca. Suntem alaturi de tine si ai curaj si credinta ca o sa fie totul bine in final.

Lala ce fericire intri in concediu...si eu abia astept...si apropo si eu ma misc ca o babutza, din ce in ce mai greu, iar daca vreau sa am avant cand merg dau din maini de zici ca vreau sa-mi iau zborul

Michelle felicitari pentru bebe grasunica si vestile bune.

Mai fetelor Larissa nu a mai intrat de cateva luni, o fi bine, ce s-o fi intamplat de nu a mai dat nici un semn , sa speram ca este bine si ea si bebele.

Va doresc o zi cat mai usoara si frumoasa


***************************************************
Elena, 29+ cu Stefan Christian
Si mamica de Luisa ( 23.07.2005)& Beatrice ( 02.06.2003)

Mergi la inceput