Mladite si mugurasi de mai-iunie 2008 (156)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns belleane spune:

Simonix: Ma uimiti cu torturile astea mari. Are cine sa le pape? Ca de nu as da o fuga pana la Bxl.
Nu e de mirare ca arata asa bine copiii din poze. Parca nu-s stresati sau palizi ca ai nostri.hmmmm Ma uit la Lolai si nu vad nimic sa-mi aminteasca de Romanica.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns YLARI spune:

Citat:
citat din mesajul lui aldaesme

Citat:
citat din mesajul lui YLARI

Mda, apropo de tort. Numiti-o consecventa, sau poate chiar... lipsa de inspiratie, dar eu am sa fac si anul acesta acelasi tort ca si anul trecut. Si anume http://entertainment.webshots.com/photo/2906470000102783415lPxzcB




Pot sa sugerez o mica modificare? Incearca sa comanzi un 2 . Glumesc desigur, dar tot m-a distrat consecventa...

esme




Cand sa vina mos ene pe la gene, bum, mi-a picat fisa ca n-am mentionat ca totusi... cifra va fi 2 Eram obosita mai Esme, pai e asa de greu acasa, sa navighezi toata ziua pe net, sa te epilezi, sa iti faci unghiile, iti dai seama ca nu mai gandeam la parametrii maximi, ha-ha!!!

Luminel, Slava Domnului ca ai luat decizia corecta! Ai gandit foarte bine.
Sa mai citesc, ca m-am oprit la postul lui Esme.

YLARI

EVA mea

ticker

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ca_eric spune:

multumesc fff frumos fetelor pt ca v-ati gandit la mine...
sunt ff impresionata..va doresc si voua sanatate si la m&m nostri.

noi suntem bine...eric face numai prostioare trage tot, scrie peretii , a inceput sa fac kk la wc dar tre s a fiu ff atenta ca sa imi dau seama cand. a venit mama la mien..asa ca acum mai respir si eu linistita...

va puuup fetele mele dragi

Mami de Eric 30.06.2008

iubirea si viata noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Magdone spune:

Laurici, ai nascut???? FELICITAAAARI!!! unde vad si eu poze, nu am fost pe faza. Sa va traiasca Ilincutza si sa creasca mare si norocoasa! ce a zis Mircisor? cum se comporta cu baby?

Alysh, pupici la burtici, super faine pozele! nastere usoara ca nu mai mult!

Eu nu mai apuc sa fac nimic, ma credeti? daca ma intreaba cineva cum e cu 3, sa va zic ca e greu? nu va zic, ca sa nu va descurajati, pentru cine mai are de gand.
In plus asta mic e un smecher de nu se poate, cum il las jos plange, cum il iau in brate cum tace.Iar Olivia cum il vede in brate la mine, cum pac o palma peste ochi. Dar crestem noi mari.

am fugit ca plange, l-am lasat jos doar ca sa scriu mesajul asta.
pupici!

ps am pus o poza ca sa vedeti cum stau prin casa cu el, ca sa ma pot misca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doloress spune:

Ca_eric La multi ani!! Cu sanatate si fericire alaturi de familia ta, treci mai des pe la noi!

Alysh superbe poze, pot si eu sa pup burtica, poate se ia? Vlady ca intotdeauna un frumos!

Simonix sa va fie de bine petrecerea, foarte faine pozele! wow, ce tort gigant!! Si noi o sa facem 3 petreceri, 3 torturi, dar micute. Avem o petrecere la gradi, una la centrul de joaca cu prietenii de familie, una acasa cu finuta cea mica pentru ca ea are numai 6 luni si nu prea am vrea sa o bagam la centrul de joaca.

Lorich imi pare rau de mucisori! Si al meu are o tona, noi batista am agatat-o in cui de un an ca nu e chip sa stea, nici macar salinex nu i-am mai pus zilele astea cat a fost plecat taica-su ca trebuie neaparat doi, unul sa-l tina de maini, unul sa-i puna. Cand se punea in pat, facea ca o locomotiva, insa s-a obisnuit ii trage pana in piept asa. Nu stiu, o fi bine, o fi rau sa-i traga... asta este. Vad ca doarme si asa, deci ma gandesc eu ca nu-l deranjeaza asa tare si nu e chiar grav.



Mami de pitic Patrick (29.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ca_eric spune:

multumesc doloress la fel si voua. va citesc zilnic dar nu apuc sa scriu..sunt cu voi ...nu va las

Mami de Eric 30.06.2008

iubirea si viata noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria_mami spune:

La multi ani Carmen!


Am vazut poze de copii sarbatoriti! superbe poze, f frumosi copilasi, gravidute, mamici si tatici fericiti!

_
Mami de Printesa Victoria Isabella 22.05.2008

Victoria Isabella, Printesa Noastra Perfecta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doloress spune:

Acum 2 ani pe vremea asta mi se rupea apa...

Mami de pitic Patrick (29.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cleo78 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Doloress

Acum 2 ani pe vremea asta mi se rupea apa...

Mami de pitic Patrick (29.04.2008)




ptiu, ca nici acu nu tzi-o iert ca mi-ai luat-o inainte cu barza!!!!


la multi ani, ca_eric! sa fii sanatoasa si doar la punga grasa!


fetelor, sambata a venit mara in contact cu un verisor bolnav- cu febra, si... de ieri tuse - rupe din gat, si muci verzi. Great. Aerosolii is la putere... la ea functioneaza. Tre sa ne revenim, ca sambata zbuuuram la Vaaalencia!


Apropos din fetele spanioloaice, ce magazine in recomandati? Ca nu am luat nik de imbracat pt mine si fifi de vara - in ideea ca ne 'aranjam' dupa moda de acolo. Io salvai adrese de Zara... dar alte magazine? Si nu vreau de firma, ca de ex. in Ro Zara e scumpa dar mai buna calitate gasii la C&A - la lucrurile de fifitze. Doar ca au o gama mai larga la chestii cochete si fancy si trendy .






o soarele din viatsa noastra mamica natanga de pe 9.05.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ca_eric spune:

multumim fetele pt urari desiree, cleo.
am culcat si eu copilul de amiazi si va mai citesc.

Mami de Eric 30.06.2008

iubirea si viata noastra

Mergi la inceput