*LMA,Ana si Matei!*Puiuti de Randunici 2008!(403)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns luny spune:

azi am gustat inghetata de ciocolata, a iesit dementiala!! nu mai cumparam, gata!!
la fel si taitei integrali, cu faina de secara, a facut iubul azi, sunt bestiali!

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Ba am venit! Ti-am trimis mesaj mai devreme,dar cred ca sunteti la plimbarica

Bebe e bine,uterul meu e cam nervos,colul putin scurtat..si-alte cateva problemute pe care o sa le rezolv eu cumva..Ar trebui sa iau pauze lungi si dese,insa in conditiile date e cam dificil!

Si eu astept cu nerabdare,poze/filmulete de la Cami




Mamica lui Mihai si cu samburica!
Copil zdravan, plin de viata, cu par balai si ochi albastri, ca si maica-sa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Simo, nu e chiar asa, se alinta el, insa NU VREA sa manance. Trebuie sa ii fac analizele sa nu fie altele... dar culmea, daca insist si ii dau eu mananca. Insa am hotarat ca nu. Il asteapta supa pe masa. Uf, simt ca ma depaseste situatia...

Zoze, hai spune-ne ceva!

----------------------------------------------------------------------------------
Rasul e ca stergatorul de parbriz: nu opreste ploaia, dar iti permite sa iti vezi de drum.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Zoze, ma bucur ca samburica este bine! Ai grija de tine, ameninta-l pe nenea col ca-l sedezi si sa vezi ce-i trece de glume!

luny, ma, nu prea e Monti tortuletul... sau cel putin nu de faza I in care sunt eu... Dar lasa ca gasesc eu ceva mai light, asa!

----------------------------------------------------------------------------------
Rasul e ca stergatorul de parbriz: nu opreste ploaia, dar iti permite sa iti vezi de drum.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

Nico,ma referam la David ca se alinta
Zoze,sa stai cumintica
Mama ce sot are Luny.Auzi, sa faca taietei
si inghetata.Mai raaaaar asa barbat.Esti o norocoasa

Maine mergem la spital sa vedem ce rezultate avem la celelalte analize...ei vor sa ne interneze din nou,dar atata timp cat nu stiu exact ce are copilul,nu ma mai internez!Am vorbit sa mai facem un eco la cea mai buna dr ecograf din bv,si in functie de ce ne zice,marti facem RMN-ul si eventual CT tot la ea.Sunt ceva speriata ca trebuie anesteziat..offf
Noapte buna

mami de David, Sam si Siluan

"Exista un singur copil cel mai frumos din lume,si fiecare mama il are"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaGoji spune:

Doamne Simo, ce ati patit de aveti de facut atatea teste?

Ioana felicitari si tie pentru sarcina! De tine n-am stiut!
Cum mai e David?

Ariel Sanatate la copilasi!



Mami de Daria (21.04.2008) si Vladic (17.10.2006)
Vladic
Daria

"We do not stop playing because we grow old; we grow old because we stop playing."

Author unknown

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

Cristina avem icter prelungit-copilul maine face 11 saptamani si la eco s-a descoperit ca are colicistul mic.Plus anemie si niste valori ale bilirubinei extrem de mari,care dupa un tratament in spital au scazut nesemnificativ.....cam asta pe scurt.
Mda...............

mami de David, Sam si Siluan

"Exista un singur copil cel mai frumos din lume,si fiecare mama il are"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Simo, am inteles ca zici de David ca se alinta, eu ziceam ca poate este cazul si la Stefan... azi a fost apogeul incapatanarii... de ziua fratelui... maine pleaca A pentru 2 zile... sa vedeti dixtractie! Uf! Sa fie bine maine si sa descoperiti diagnosticul Micului!

----------------------------------------------------------------------------------
Rasul e ca stergatorul de parbriz: nu opreste ploaia, dar iti permite sa iti vezi de drum.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dudurutza spune:

La multi ani Matei, sa dea Dumnezeu sa fii mereu sanatos si norocos alaturi de familia ta minunata Nicoleta sa ai parte de zile minunate alaturi de cei 3 baieti ai tai!

La multi ani Ana, sa cresti sanatoasa, fericita si norocoasa! Pidana sa-ti traiasca fetita

Am vazut pe ultima pagina ca a scris Simo, inseamna ca sunteti acasa; nu stiu nimik de joi.
Si am citit de Zoze, tot pe ultima pagina, pt bebe si pt mami stai cat de cumintica crezi ca poti

Merg sa citesc din urma!
Va pe toate.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

La multi ani Matei , sanatate si fericire cat cuprinde si mult mult noroc!
La multi ani Ana, La multi ani Diana!
Mamicute de randunei si randunici sarbatorite ,sa va traiasca si sa fiti fericite!

Sie eu astept bineinteles, poze cu toti sarbatoritii si poze cu Alex de Cami
Ma bucur sa revad pe CristinaG pe care o strang tare tare la piept si o pup apasat pentru cat e ea de tare
O pup si pe Liana cea scumpa la vedere care a scos nitel nasucul din ale ei si a trecut pe aici
O salut pe Diana cea greu incercata si o felicit pentru curaj Multa bafta si pumnii stransi pentru tine , draga mea!
Am citit tot, e drept ca nu cuvant cu cuvant ...poate maine mai recuperez ceva si povestim mai multe, dar azi am vrut doar sa nu treaca ziua fara sa pup sarbatoritii de azi
Sanatate multa Micu si pui de Ariel si David si tuturor puiutilor bolnaviori! Si Zoze , fruntea sus!

Simona,mamica de Teo (16 ani) siDuuDuu (DOO ANI )


Acum "doo" ani fericirea a batut a "dooa" oara la usa mea

Mergi la inceput