Loc de intalnire al vechilor aspirante cap. 17

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dana p. spune:

Shehe, nu sunt ok, dar incerc sa supravietuiesc.

Aoleu, si eu care am pretenti de la fii-mea care face 2 ani, sa-mi spuna cand are nevoie la oala, voi mai aveti probleme cu pampersul si acum...Totusi sper ca la vara sa scap de el ca vreau din toamna sa o duc la gardinita si nu cred ca stau alea de acolo sa mi-o schimbe.

Vale, esti nascuta in aceeasi zi cu sotul meu. La multi ani pt Sf. Valentin de azi.

O zi frumoasa si plina de iubire va doresc, ca doar este Sf. Valentin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sheherezada spune:

dana pai zice cand vrea la oala daca e treaza.Pampers folosim numai cand doarme.Eu cred ca fiecare copil are propriul ritm de dezvoltare si daca nu e pregatit degeaba incercam noi, ca oricum nu se intampla nimic.Vorba aia :fiecare lucru la vremea lui.

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sheherezada spune:

vale azi nu e sf Valentin? LA MULTI ANI! Sa ai o zi frumoasa.

pentru toate fetele

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sheherezada spune:

Tot eu.Am aflat ca de fapt in calendarul crestin ortodox nu e azi nici un sfant Valentin.Vale,nu o nimeresc nici cum!

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sheherezada spune:

Anca astea sunt pentru tine impreuna cu toata compasiunea mea.

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sheherezada spune:

Vali La multi ani! Multa sanatate,fericire si sa ti se indeplineasca toate dorintele.

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentinag spune:

Multumesc shehe
Nu-ti face probleme de nimereala, mai bine mai devreme/tarziu decat niciodata!
Azi sunt bona, ce poate fi mai misto de atat, sa-mi petrec ziua cu un copil mic si frumusel, asa capat antrenament pentru ce va veni intr-o zi sper!

De mancare
Dulciuri
Din gradina mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sheherezada spune:

Vali de fapt, cand ti-am urat sa ti se indeplineasca dorintele ,la asta m-am si gandit.Cred ca e cea mai arzatoare dorinta a unei aspirante.Si sper, ca intr-o buna zi, sa te vad (macar virtual) cu un puiut in brate.

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Relya spune:


Draga Vale, La multi ani! sa fii sanatoasa, iubita si sa ai parte cat mai curand de minunea pe care o astepti de ceva vreme. Sunt convinsa ca ai sa fii o mamica grozava !!!

Anca W. sunt alaturi de tine.

toata gasca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sheherezada spune:

O noua zi,o alta saptamana.Pentru certitudinea ca va fi mai buna luati de aici .
Vali cum a fost petrecerea?
la toata lumea.

Poze

Mergi la inceput