Loc de intalnire al vechilor aspirante cap. 17

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns happylica spune:

ioana e lenesa. o aburesc eu si nu vrea
vale, pai am avut si 5 luni. fixasei bine

AMR < 5 saptamani

varsta bebelusei Alexia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sheherezada spune:

Mirela multumesc frumos.O sa vezi dupa ce iti aduci minunea acasa, ca nimic nu se poate compara cu bucuria pe care ti-o aduce un copil.Ma intreb uneori cum am putut trai fara ea atata vreme?Ea ma epuizeaza dar tot ea imi da forta de a merge mai departe.
vale stai sa o vezi in actiune!Cand e frustrata imi zice :tu ulatenie (ca nu-l poate zice inca pe r) nici nu ai compasiune pentlu puiutul tau.Si eu ce sa mai zic?Ca ma termina cu vorbele ei si uneori uit ca sunt suparata pe ea.
Tulai-doamne (ca asa se zice pa la noi prin Ardeal) ca iar vorbesc numai despre fii-mea!Adevarul e ca ea imi acapareaza toata viata si eu exist numai prin ea.
pentru toata lumea

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kariris spune:

Shehe incerc sa vad cum sa pun poze ca habar nu am zau, cum s-o fac. eu nu mai am poze decat pe FB.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anis spune:

Vali...merci de invitatie.......tare dorrrrrrrrrrrr imi era de voi!!!!!!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anis spune:

hai sa vedem...ce mai faceti fetelor???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentinag spune:

Shehe, cred ca-ti vine s-o mananci!
Anis, stii ce fac io, nimic deosebit, da vreau sa stiu ce faceti voi, cum e acolo, cum s-au adaptat fetele si pune poze, nu mai fi zgarcita!
Ioana cica vine cand o putea, o asteptam!
Crinuta ce-o mai face? Nici pe aici n-am mai vazut-o de mult, ia sa-i dau un pm.
Si zisei cami la fel, ia hai ca ma nerfez si strig adunarea nene, la raport, care cati copii aveti, etc etc!

De mancare
Dulciuri
Din gradina mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns martha78 spune:

Salutare!
Ce mai faceti?
De abia acum va descopar..nu stiam ca sunteti aici, v-am gasit din intamplare, imi era door de voi; nu v-am citit decat un pic, acum merg sa citesc din urma..
Toate bune va doresc si va pup pe toate!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happylica spune:

auzi la ea... compasiune..

AMR < 5 saptamani

varsta bebelusei Alexia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sheherezada spune:

Lachi pana reusesti sa pui pozele poate ne zici cate ceva despre ele.
anis sunt atat de dulci toate!
vale as manca-o eu dar nici sa o pup nu am voie fara aprobare scrisa si parafata!Doar atunci cand sare calul si vede ca sunt foarte suparata vine si ma periaza (cred ca i se trage de la taica-sau).
martha78
Mirela da si stie o gramada de alte cuvinte de ma lasa cu gura cascata.La ea numai mintea a luat-o inainte,in rest ,la toate celelalte suntem in urma.Ce sa faci?Nu le poti avea pe toate!
la toata lumea

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana p. spune:

Lachi, ce ma bucur ca ai intrat. Ti-ai schimbat numele dupa al fetelor. Astept nr de telefon sa mai vorbim.
Mirela, nastere usoara!
Martha, bine ai revenit!
Anis, ce domnisoare frumoase ai!

Ce s-a animat subiectul... ce-mi place...

Mergi la inceput