Pufuleti de ianuarie - februarie 2010 (42)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns evyme spune:

lorex felicitari pt baita facuta singura!
Si pt vestile de la dastefa si adina Ce bine ca se indreapta lucrurile si pt ele! Doamne-ajuta sa fie totul ok in continuare!

din 10.02.2010 fericita de Sebastian Mihai


cum a venit pe lume pustiu`
poze bebe Sebastian


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Si il mai scriu si pe asta sa primesc ravnita steluta.


Mirela fericita de Mara Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutzzza spune:

Citat:
citat din mesajul lui miremia

Multumim de vesti lorex!
Ce tare esti alexutza...eu nu-mi fac griji daca adoarme la 7 caci stiu ca pana se culca de tot mai trage un pui de somn.

Mirela fericita de Mara Ioana


da dar el si-a si mancat ratia pe ziua de azi...total 950ml.....daca-si face plinu' si-si vede sacii-n carutza nu prea mai da pe aici

de Yannis


AMR 7 kile.... si nu vor sa plece singure

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutzzza spune:

Citat:
citat din mesajul lui miremia

Si il mai scriu si pe asta sa primesc ravnita steluta.


Mirela fericita de Mara Ioana


braaavooo! felicitari! la mai multe!

de Yannis


AMR 7 kile.... si nu vor sa plece singure

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns haircut spune:

Citat:
citat din mesajul lui miremia

Si il mai scriu si pe asta sa primesc ravnita steluta.


Mirela fericita de Mara Ioana



BRAVOOOO!!!!!Felicitari!!!!!!!Faci cinste



de Maia Ilinca (29.01.10)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorex spune:

Citat:
citat din mesajul lui miremia

Si il mai scriu si pe asta sa primesc ravnita steluta.


Mirela fericita de Mara Ioana





_
www.flickr.com/photos/44547000@N05/" target="_blank">Iuria inimii mele... (01.03.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns haircut spune:

Citat:
citat din mesajul lui lorex

Salutare!

daca tot am inceput sa ma laud de dimineatza, trebuie sa inchei ziua tot laudandu-ma
i-am facut baitza singura! daca am auzit pe aici ca unele dintre voi va descurcati mi-am zis ca trebuie sa ma descurc si eu

Am vb cu Dastefa, Miruna e mai bine, nu mai tuseste, a inceput sa pape si dastefa spera sa iasa urmatoarea radiografie bine!

Adina mi-a spus ca si David e bine si saptamana viitoare se intorc acasa!

Cris.dogarel, distractie maxima la botez si petrecere!

Patriotus, felicitari, trebuia sa fii cel mai tare ca doar esti fratele cel mare al pufuletilor, trebuie sa dai exemplu!

Ce mai era de zis....tocmai vroiam sa ma laud ca parca simt ca-mi revine memoria, ca nu mai trebuie sa deschid ferestre ca sa raspund la fiecare, acum tin minte! ma mir si eu! cool (bine, in cazul in care am prea mult de recuperat, mai deschid sau notez pe hartie).

Chiar, Cris.M pe unde-o fi?? Bea ne-a zis ca intra mai rar ca are treaba..

Happyela , ma bucur ca ti-a placut parcul nostru! Haircut, merci!


Multumim tare mult de vestile bune despre David si Miruna, multumim lui Dumnezeu ca sunt bine....Ii asteptam cu drag acasa

Si felicitari pentru neuronul functional si frumoasa si isteata...chiar nu primesti mancarica la pat????



de Maia Ilinca (29.01.10)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns haircut spune:

Citat:
citat din mesajul lui alexutzzza

Yannis a papat la 7 si a adormit pe perna de alaptat, la mine in brate si cum a fost marait si se trezea urland toata ziua ...si acum la fel avea tentative de maraiala si inceput concertul asa ca am continuat sa il tin in aceeasi pozitie de adormise...m-am uitat la Meet Joe Black ca nu-l vazusem pana acum si m-am chinuit azi sa-l vad in reprize....dupa o ora am terminat de vazut si filmu si Ya nnis a adormit lemn...acu problema e ca a adormit prea devreme (19:00) si risc sa se trezeasca pe la 3:00 (in loc sa doarma de la 21:00/22:00 pan pe la 5:00/6:00) dar macar am un pic de liniste

de Yannis


AMR 7 kile.... si nu vor sa plece singure


Imi pare rau pentru asa o zi grea, cand tati e plecat si tu nitel depresiva de la primele ore pentru mamica si pentru pitic, sa aveti o noapte linistita



de Maia Ilinca (29.01.10)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns haircut spune:

Andrelina, imi pare rau de pantofi, las' ca sigur gasesti ceva frumos de incaltat...finante sa fie...cum ati petrecut azi???Pupam patriotul curajos si plimbaret

Evyme, o noapte linistita si fara concerte sa aveti

Am fost afara si am papat la Mc asta pentru ca dadusem si eu jos 1kg...rusinica mie...da asa nu-mi place sa gatesc....si desi as vrea sa slabesc, nu ma pot mobiliza nicicum sa fac ceva in sensul asta, cred ca si din cauza ca stiu ca o sa pierd usor, usor, asa s-a intamplat mereu, fara mari eforturi, asa ca ma culc si acum pe o ureche si las organismul sa-si revina



de Maia Ilinca (29.01.10)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ratusca_mica spune:

Buna seara!

Fetele, am comis-o rau de tot, da' rau rau de tot!

Azi cand sa ies cu Andrei afara, l-am imbracat si, ca sa nu intru incaltata la el in camera, l-am pus pe canapeaua din sufra pana sa ma incalt. si... a cazut de pe canapea pe parchet! Mi-a stat inima-n loc cand am auzit pufnitura, ce sa ma zic de urlete! Am fugit repede cu el la doctor (noroc ca era in program), s-a uitat la el, m-a linistit ca e OK, nu are nimic, oricum a cazut de la inaltime mica si era infofolit bine, deci hainele au atenuat cazatura. Mi-a zis sa il urmaresc cateva zile daca face febra, vomita sau nu vrea sa manance... Ma simt atat de vinovata si sunt obsedata sa nu cumva sa ii fi cauzat ceva la creier! Nu pot sa cred ca mi s-a intamplat asa ceva si sincer nu reusesc sa imi dau seama cum a reusit, ca el inca nu se rostogoleste...

Ratusca mami de Andrei Ioan (12.01.2010)

AMR 7 kile cucuiete si inca 7 pana la starea de Nirvana... a, pardon Gazela!

Mergi la inceput