Oradea (52)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

la multi ani Sela! imi plac pozele de la ziua ei:) apropo, e fetita, nu?



Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
www.dropshots.com/kincses3#" target="_blank">poze noi www.dropshots.com/kincses4#" target="_blank">poze si mai noi
www.dropshots.com/kincses5#" target="_blank">poze cele mai noi
Povestea nasterii: Lili si Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi2003 spune:

Asa este, lacramioara face parte din categoria plantelor otravitoare.
Hai sa-ti mai zic una care infloreste acum si e si mai periculoasa: www.milliways.gardenbargains.ie/UN%20DO%20Wisteria.jpg" target="_blank">wisteria.
Daca te uiti la blocurile cu 7 etaje de vis-a-vis cu parcul Olosig, ai sa o vezi catarata pana la cateva nivele. Chiar ieri m-am uitat la florile ei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

am fost la zoo azi. Era foarte placut, pe o vreme asa de frumoasa
Dupa masa vom merge probabil in parculetul de pe lacul rosu.

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
www.dropshots.com/kincses3#" target="_blank">poze noi www.dropshots.com/kincses4#" target="_blank">poze si mai noi
www.dropshots.com/kincses5#" target="_blank">poze cele mai noi
Povestea nasterii: Lili si Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi2003 spune:

Eu am fost la expozitie. La gradinarit slaba miscare, dar n-am putut sa nu admir lamaiul imens cu fructe si o magnolie roz, mare.
Am vrut sa imi iau un clematis rosu, dar aveau doar roz sau mov.
Cu Moni nu m-am intalnit, din pacate. Eu am ajuns in jur de ora 14 si apoi am pierdut vremea prin magazin.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina22 spune:

am fost si eu .Intr-adevar foarte slab.
La Lotus inca mai este targul de flori.

C+C=Andrei

Cel mai greu lucru de pastrat e echilibrul.
(Jean Grenier)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moni_or spune:

Prezent si noi!

SIMI, noi am ajung pe la 15 si un pic, deci nu te-am mai prins... Oricum chiar ca slab de tot targul, am facut inconjurul in vreo 5 minute (inauntru la mobila n-am mai intrat ca nu ne interesa), mai mult am stat sa vorbim cu cei cu care vrem sa facem locul de joaca sa le explicam ce si cum vrem.

In rest am fost cu Luca prin parc la nisip, hinta si tobogan, la cumparaturi, am trecut si pe la targul de turism de la sala sporturilor si am venit cu o plasa de oferte pt. mare, pe care probabil nu vom avea timp in veci sa le studiem

Maine cred ca iar o sa ploua sau o sa fie innorat

Monica, mami de Luca Andrei (17.07.2008) si 35+ cu Alexandru Matei
Doamne, ai grija de minunea din burtica mea!

"Sa ma trezesc in fiece dimineata luminat de raza unui zambet; sa fac o reverenta zilei, pentru tot ce-mi va oferi; cu mintea curata sa-mi incep munca; sa am clar in gand, chiar si atunci cand fac lucruri marunte, scopul ultim al muncii mele; sa-mi intampin semenii cu zambetul pe buze si iubire in inima; sa fiu bland, amabil si curtenitor in fiece clipa; sa adorm mangaiat de satisfactia lucrului bine facut - asa mi-as dori sa decurga mereu zilele mele." (Thomas Dekker)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi2003 spune:

Citat:
citat din mesajul lui cristina22


La Lotus inca mai este targul de flori.



Sunt surprinsa de-a binelea. Si azi am fost destul de aproape de Lotus, dar nici nu ma gandeam ca ar mai fi ceva acolo.
Maine vine Maria la noi, deci nu stiu cum scap.


P.S. Moni, eu am fost in Carrefour pana la 15.45, cand am plecat spre casa. Ti-am zis ca am pierdut vremea pe-acolo, caci florile de la targ nu m-au impresionat. Bine, mi-am pus eu ochii pe o bougainvillea, dar era prea scumpa. Deci am reusit sa vin acasa fara sa dau banii pe flori. Dar i-am cheltuit pe alte cumparaturi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moni_or spune:

SIMI, ufff, inseamna ca am fi putut sa ne intersectam, ca si noi dupa ce am facut turul targului am mers la cumparaturi in Carrefour si am terminat tot asa, pe la vreo 15.50, cand ne-am dus sa-l luam pe Luca de la mama. Asta este, cu alta ocazie poate ne si vedem.

DARIA, tot am uitat sa-i urez si eu la multi ani Selei! Sa va traiasca muuulti muulti ani sanatoasa! Mi-a placut tortul

Monica, mami de Luca Andrei (17.07.2008) si 35+ cu Alexandru Matei
Doamne, ai grija de minunea din burtica mea!

"Sa ma trezesc in fiece dimineata luminat de raza unui zambet; sa fac o reverenta zilei, pentru tot ce-mi va oferi; cu mintea curata sa-mi incep munca; sa am clar in gand, chiar si atunci cand fac lucruri marunte, scopul ultim al muncii mele; sa-mi intampin semenii cu zambetul pe buze si iubire in inima; sa fiu bland, amabil si curtenitor in fiece clipa; sa adorm mangaiat de satisfactia lucrului bine facut - asa mi-as dori sa decurga mereu zilele mele." (Thomas Dekker)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi2003 spune:

Ce-ati mai facut azi?
Eu am fost in parc cu nepotica, la tasnitori. S-a dat cu masinuta 10 minute, apoi a alergat si am facut 90 poze. Nu prea vrea ea sa stea la poza, dar din 90 cadre, tot am ce alege.
Acum e la noi, se distreaza cu bunica. De mine s-a plictisit, ca am stat cu ea de la amiaza. Si uite asa a mai trecut un weekend.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Noi azi am fost libere si am dat o fuga pana la viitoarea noastra scoala si doamna apoi gradi, apoi parc, inghetata si pictura si copila mea a adormit pana sa prepar eu cina

Voi , care cum sutneti ???
Strigam la dimineata catalogul ???

Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16) cu Sela

Mergi la inceput