SOS!!!!!!!!! MOBILIZARE PENTRU MARIUS!!!!!!!

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Flowers spune:

La multi ani, Marius-Andrei! Felicitari pentru rezultatele obtinute!

Mami de Brianna si Julia

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

La multi ani, Marius-Andrei. ptr rezultatele obtinute.



Bazar general pe DC

*********************


VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT! MIHAITA


M-am nascut pentru succes!







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex_andra spune:

La multi ani, Marius
Felicitari pt tot

Andra, mami de leoaica Eva (03.02.2009)

BAZAR UMANITAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

LA MULTI ANI!!!!!!

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


BAZAR UNIC!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramyteo spune:

Fetelor va trimitem multumim.
Dana se simte foarte rau ea crede ca din cauza ca a picat in depresie si de acolo i se trage da asta de cate-va zile sper sa isi revina


www.onetruemedia.com/my_shared?z=25553f6a107c1027ce1db7&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Suntem mari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramyteo spune:

Buna ...
Am adus cu mine 11 diplome de-a lui Andrei mai are una dar aia nu o am deocamdata haideti sa le vedeti, de aici in colo
http://family.webshots.com/photo/2178248350102657667MTZZJm
Multumim si la toate!


www.onetruemedia.com/my_shared?z=25553f6a107c1027ce1db7&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Suntem mari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramyteo spune:

Andrei a dat iarasi 350 lei pe medicamente iar acum urmeaza consultatia de cel putin 100 lei. Sa vedem cum va fi. Speram sa vina cu vesti bune
Va


www.onetruemedia.com/my_shared?z=25553f6a107c1027ce1db7&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Suntem mari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramyteo spune:

Mesaj de la Dana.
" ieri am fost cu Andrei la spital, nu e foarte bine i-a mai dat ceva in plus, ca tratament si ghinion, mai are si o infectie la ochiul stang care este operat de cele mai multe ori si anul trecut cele 2 operatii facute tot la el este foarte sensibil la ochi si din cauza interventiilor s-ar putea sa fie o iritatia de la atata tratament, i se usuca corneea folosim si lacrimi artificiale. De cand a luat vacanta incearca sa se relaxeze, doarme, nu iasa din casa foarte mult. Ramane sa mai mergem la cintrol dupa inca o saptamana i-a dat si o crema ce se introduce in ochi, e tare nasol de parca nu ar fi avut destule "



Suntem mari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramyteo spune:

Buna. Andrei a fost la control e binisor dar tot pe tratament. Ce e bine acum de cand e in vacanta nu ii mai sunt atat de rosii ochii pentru ca nici nu citeste asa mult si nu se oboseste ca si cand e la scoala. Acum e la tara la bunici si e destul de relaxat.
Ce e rau ca i s-au scumpit medicamentele dar a avut noroc cu voi si si-a permis sa si le cumpere. Isi gaseste destul de greu medicamentele nu la ori farmacie sunt, din toata Deva la o singura farmacia a gasit ce ii trebuia.
Va multumim inca o data pentru ajutor

Votati fitzoasa mea

Mergi la inceput