SOS!!!!!!!!! MOBILIZARE PENTRU MARIUS!!!!!!!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ramyteo spune:

Multumim Anca si Laura
Pentru ca Andrei se straduieste sa tina pasul cu scoala are reusite si speram sa il ajute Dumnezeu sa fie bine!!!
Saptamana viitoare va trebui sa mearga la consultatii la Hunedoara si in functie de ce zice doctorita de acolo ii va programa din nou in Germania in Augsburg, mai repede sau mai tarziu, daca o sa fie bine va trebui sa mearga in octombrie in Augsburg daca nu, va trebui sa plece cat mai repede ca sa il opereze din nou
Speram sa stagneze boala cat mai mult si sa ii dea pace lui Andrei .
Saptamana viitoare venim cu vesti de la consultatie pana atunci va dam vesti de la reusitele scolare si va voi pune cate-va poze cu el si proiectele facute



www.onetruemedia.com/my_shared?z=25553f6a107c1027ce1db7&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Suntem mari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramyteo spune:

http://community.webshots.com/album/577675316XGuiOK
CATE-VA POZICI CU ANDREI CAND ISI PREGATEA UNUL DINTRE PROIECTE


www.onetruemedia.com/my_shared?z=25553f6a107c1027ce1db7&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Suntem mari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramyteo spune:

Tin sa va anunt ca Andrei e binisor, o veste buna avem a dat concurs la limba si literatura romana pe judet si a luat locul I
BRAVO ANDREI


www.onetruemedia.com/my_shared?z=25553f6a107c1027ce1db7&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Suntem mari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex_andra spune:

Bravo, felicitari

Andra, mami de leoaica Eva (03.02.2009)

BAZAR UMANITAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Bravo Andrei!!!!

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


BAZAR UNIC!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramyteo spune:

Fetelor sa va mai dau o veste buna!!!!!!!!!!!
Andrei a fost astazi la trei concursuri pe judet si a luat asa
Locul I la Electrotehnica
Locul I la Mecanica
Locul I la Constructii

Felicitari Andrei!!!!!!!!
Acum am vorbit cu el la telefon si a inceput asa "am luat 3" stiam ca a fost la concursuri si cand am auzit 3 parca nu l-am crezut si dupaceea mi-a continuat


www.onetruemedia.com/my_shared?z=25553f6a107c1027ce1db7&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Suntem mari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madyrizi spune:

FELICITARI!!!
ma impresioneaza cu taria lui. asa talent merita totul de la viata si de la noi.

Mami de www.pregnancy-duedate.com/tickers/z7m2069icppvwhff.png" target="_blank">Mihai siwww.pregnancy-duedate.com/tickers/3n5z7sh3szzc8t5z.png" target="_blank">Alex
http://2.bp.blogspot.com/_3JDvL7CfdCE/SwCJd8yZI/AAAAAAAAAY8/q8NmRvqr2XA/S240/P1010344.JPG

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramyteo spune:

Multumim din suflet
Andrei a zis catre soramea "mama, nu mai zi la toata lumea ca am locul intai la una si la alta" binenteles ca Dana ramane surprinsa si il intreaba "de ce mai Andrei ca doar eu de bucurie" Si Andrei ii zice " asa ca dupaia zice lumea ca sunt tocilar, eu nu sunt tocilar ca nu invat eu sunt istetz" adevarul e ca la cat a lipsit de la scoala cu plecarile si cu operatiile poate alt copil nu mai tinea pasul cu scoala dar Andrei incearca din rasputeri sa tina pasul dar sa aibe si rezultate


www.onetruemedia.com/my_shared?z=25553f6a107c1027ce1db7&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Suntem mari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Felicitari din suflet adolescentului istetz! Ma bucur din suflet pt fiecare reusita a lui Andrei. E de laudat si super-laudat. FELICITARI!!



Bazar umanitar DC


Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramyteo spune:

Multumim din suflet Laura sunt o matusa fericita sper sa il ajute DD sa nu mai trebuiasca atatea operatii si sa aibe cat mai mult parte de vedere



www.onetruemedia.com/my_shared?z=25553f6a107c1027ce1db7&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Suntem mari

Mergi la inceput