Pufuleti de ianuarie - februarie 2010 (30)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Vi4i spune:

am salvat si eu colajul de pe mail da nu pot sa-l vad!! cica zipped folder e invalid or corrupted!!!! si de ce e zipped folder?? eu oricum nu pricep nici o .... daca ma puteti ajuta cumva pleaseeeeeeeeeeee vreau sa-l vad si eu......


baby in burtica
poze bebe iubit



de Dionisios-Ionas 03.02.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ayanna_xem spune:

Citat:
citat din mesajul lui Vi4i

am salvat si eu colajul de pe mail da nu pot sa-l vad!! cica zipped folder e invalid or corrupted!!!! si de ce e zipped folder?? eu oricum nu pricep nici o .... daca ma puteti ajuta cumva pleaseeeeeeeeeeee vreau sa-l vad si eu......


baby in burtica
poze bebe iubit



de Dionisios-Ionas 03.02.2010



E o arhiva...da click dreapta pe folder si apoi 'extract here'...si partea dezarhivata poti sa o vizionezi cu 'windows media player' pe care-l ai automat de la windows in caz ca nu-ti merge cu alt player.

mami de strumfita scumpa Daria-Ioana



my pictures

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vi4i spune:

Citat:
citat din mesajul lui ayanna_xem

Citat:
citat din mesajul lui Vi4i

am salvat si eu colajul de pe mail da nu pot sa-l vad!! cica zipped folder e invalid or corrupted!!!! si de ce e zipped folder?? eu oricum nu pricep nici o .... daca ma puteti ajuta cumva pleaseeeeeeeeeeee vreau sa-l vad si eu......


baby in burtica
poze bebe iubit



de Dionisios-Ionas 03.02.2010



E o arhiva...da click dreapta pe folder si apoi 'extract here'...si partea dezarhivata poti sa o vizionezi cu 'windows media player' pe care-l ai automat de la windows in caz ca nu-ti merge cu alt player.

mami de strumfita scumpa Daria-Ioana



my pictures




poate sunt eu da zice ca no files to extract!!!! of of of asai daca nu te impaci bine cu tehnologia!!!! oricum mersi de ajutor....
da poate mai pot face altceva????


baby in burtica
poze bebe iubit



de Dionisios-Ionas 03.02.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns evyme spune:

Vazut poze frumi cu bebeii crestini Alexis si Daniel

din 10.02.2010 fericita de Sebastian Mihai


cum a venit pe lume pustiu`
poze bebe Sebastian


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariucasara spune:

Citat:
citat din mesajul lui miremia

Fetelor voua nu va vine sa-i mancati de scumpi ce sunt?

Mie de ex cand o alaptez si ea vb cu titi si se uita cu o privire serioasa la mine si se apuca cu manuta de hainele mele, iar cu cealalta ma mangaie (asa imi place mie sa cred, ea isi misca manuta involuntar) imi vine sa-i rontai degetele, sa o strang si sa-i pap urechile. Da o mai las!

Mirela fericita de Mara Ioana


Pe mine ma mulge feciorul meu. Face exact ca un pisoi cand suge, pune mana de deasupra pe san si apasa.

Mamica de Sara(22.11.2006) si Sebi (27.01.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Citat:
citat din mesajul lui mariucasara

Citat:
citat din mesajul lui miremia

Fetelor voua nu va vine sa-i mancati de scumpi ce sunt?

Mie de ex cand o alaptez si ea vb cu titi si se uita cu o privire serioasa la mine si se apuca cu manuta de hainele mele, iar cu cealalta ma mangaie (asa imi place mie sa cred, ea isi misca manuta involuntar) imi vine sa-i rontai degetele, sa o strang si sa-i pap urechile. Da o mai las!

Mirela fericita de Mara Ioana


Pe mine ma mulge feciorul meu. Face exact ca un pisoi cand suge, pune mana de deasupra pe san si apasa.

Mamica de Sara(22.11.2006) si Sebi (27.01.2010)




Da da, mai face si a mea asa. Si eu tot la puii de pisoi m-am gandit.

Noi plecam la plimbare.

Mirela fericita de Mara Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ayanna_xem spune:

Citat:
citat din mesajul lui Vi4i

Citat:
citat din mesajul lui ayanna_xem

Citat:
citat din mesajul lui Vi4i

am salvat si eu colajul de pe mail da nu pot sa-l vad!! cica zipped folder e invalid or corrupted!!!! si de ce e zipped folder?? eu oricum nu pricep nici o .... daca ma puteti ajuta cumva pleaseeeeeeeeeeee vreau sa-l vad si eu......


baby in burtica
poze bebe iubit



de Dionisios-Ionas 03.02.2010



E o arhiva...da click dreapta pe folder si apoi 'extract here'...si partea dezarhivata poti sa o vizionezi cu 'windows media player' pe care-l ai automat de la windows in caz ca nu-ti merge cu alt player.

mami de strumfita scumpa Daria-Ioana



my pictures




poate sunt eu da zice ca no files to extract!!!! of of of asai daca nu te impaci bine cu tehnologia!!!! oricum mersi de ajutor....
da poate mai pot face altceva????


baby in burtica
poze bebe iubit



de Dionisios-Ionas 03.02.2010



Inseamna ca nu s-a descarcat tot sau a fost o eroare la descarcare...si va trebui sa-l descarci din nou.


mami de strumfita scumpa Daria-Ioana



my pictures

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ruxita spune:

Ce inseamna sa nu intri o zi pe forum - te pierde lumea din vedere :)
Noi suntem crestini de ieri - si a urlat atat de tare la botez - a fost prima data cand a urlat asa tare, dadea duhul dintransul saracutul, nasha dimpotriva a zis ca in opinia ei a fost cuminte (mai obisnuta decat mine cu urlete neconsolabile) - taica-su a zis ca mai bine il facea budist ca crestinismul asta e o treaba prea complicata si serioasa... :)
Nu ne-am complicat deloc cu organizarea (lumanarea cu aranjament floral si cam atat), dupa botez am fost la o terasa in parc cu invitatii (11) si toata lumea s-a simtit bine - s-a ras pe intrecutelea si am renuntat in cele din urma la papanashi care se lasasera prea mult asteptati - acum regret ca nu am facut totul acasa, mi-a fost frica ca nu le-as fi facut fatza, dar nu a fost nimic complicat, data viitoare fac acasa, clar. Nota de plata - 500 si ceva (lei).

Azi l-am tuns pe Cai, popa ii luase un smoc in frunte si-i stricase toata coafiura, so, l-am tuns! (Taica-sau, bai nebune, de ce l-ai tuns?) o sa-i creasca inapoi (l-am tuns cu foarfeca, mi-a fost frica sa bag mashina de tuns in capul lui - are o fontanela de vreo 6 cm pe 4...
Multumesc celor care mi-au raspuns la intrebarile mele despre puseurile de crestere si fontanela.


Caius (21.01.2010)
www.onetruemedia.com/shared?p=a9d3cf557a086fbc51ce81&skin_id=0" target="_blank">Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris.dogarel spune:

RUXITA, sa va fie de bine, sa traiasca micul buda crestin. ce fain cu terasa.lasa, ca acasa era munca, asa te-ai relaxat si tu. f tare ca l-ai tuns. nu prea ai "sfatuitori" pe langa tine sa se oripileze kn ai tuns bebe inainte de 1an?. poze vedem?

Cris, mami de Ema, my Lucky 13 (13.01.2010), si Ana(2003)
AMR: 3 kile!
poze

povestea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns decenuela spune:

TOT am citit, tot am citit si n-am rasp...si neuronul..ultimul ramas..si ala atins...


cristies...esti superba in poza cu gargaritzul..iar el arata ca un print

oana....ce familie frumoasa...iar tu..o scobitoare :(((.....intrebare...intr-o poza preotul ridica copilul...am senzatia ca IL IA DOAR DE CAP?????

gata voi ati scapat...acu cand vad ce frumu v-ati organizat...am senzatia CA INTRU IN CRIZA DE TIMP SI DE FAPT N-AM FC NIK...

cris mario..ai niste copii...pe masura ta niste frumosi

cris.,d ...ma bucur mult c-ai rezolvat....cand sunt zile dina astea parca esti pe alta lume...efectiv ne-am dezobisnuit sa se rezolve atatea...

intrebare /...asta c-am vb cu andre-lina....io anul trecut am av inchiriata o garsoniera,...declarata , platit impozit...oare mai pot anexa la dosar acele venituri? dosarul e depus....

bea...bea...io te-am vz tot timpul o femeie puternica...dar te inteleg...si io am momente din astea....cand imi zic ca 5 min mi-ar fi de ajuns sa stea cu bb....dar trece , las ca trece...imi venea sa plang la reas tau cuieva..nu mai stiu in care asteptai momentul cand jiji tau va putea sa-ti declare dragostea

Mihaela, de LUCA ... minunea de la miezul noptii...

Povestea unui...petrecaret

poze



AMR....,7.5, LA NAIBA, nu-i de bine.....

Mergi la inceput