LMA ! Ghiocei de martie-aprilie 2009 *192*

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adrisimo28 spune:

Citat:
citat din mesajul lui simplyana_m

Am admirat Maria si Dragos in iarba, ca doi iepurasi de paste


mercic

dragastoasa de

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrisimo28 spune:

anamariame

Citat:

Gigelica, nu la site-ul asta ma refeream, pe asta il am. E tot unul cu ppp...off, si nu reusesc sa mi-l amintesc. Vreau sa fac niste frame-uri gen invitatie pt ziua Evei de 1 an.

oare asta te ajuta? http://photobucket.com/


dragastoasa de

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrisimo28 spune:

anamariame am mai gasit unul http://www.starfall.com/


edit: inca unul http://www.frameshow.com/


dragastoasa de

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Multumesc mult, adrisimo, m-am descurcat eu in cele din urma.Daca iese ceva frumos, va arat si voua!Ana-Maria, mami de Eva Maria (23 aprilie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Hellou !!

Am venit de la plimbare si Alexandra a adormit cu tziti-n gura, nu a mai facut asta de multisor

Simplyana, asa cadouri da ! cu mici exceptii, dar gestul conteaza, nu ?!

Dodo, am vazut si eu pozele ca pe blog n-am dat de ele si ma bucur ca ati avut petrecere pana la urma

Fug la masa ca azi am cam sarit peste si revin sa-mi fac siesta la calc



Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
Am implinit 1 anisor !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ela78 spune:

Gigelica Multumim pt.morcoveata!


Simplyana si Anaan, mersi pt.consideratiuni Adevarul e ca Ianis rezista destul de bine la drum lung (8-10 ore), cand se plictisea il mai antrenam eu cu o jucarie sau o carticica, care toate inevitabil sfarseau pe jos si el se amuza teribil ca mami sta cu fundu-n sus si cauta pe sub scaune si el in secunda 2 le arunca iar


Mihaela, tu cand luni ai programare la dr? Apropo de tantari vroiam sa-ti zic azi dimineata ca noi folosim un baton cu gel de calmare a bubitelor de la Chicco si servetele umede zanzaNo tot de la Chicco pentru prevenirea apropierii inamicilor.


Ilinca, pai cum nu se termina cerealele intro luna? La noi tine cel mult o saptamana cutia, dar mai nou am inceput sa alternez cu mancare serioasa, o seara cereale, o seara MBS / gris / orez cu lapte / hrisca / hercules etc


Anaan, tu cum prepari pastele pentru Andrei? si ce fel de paste?





Elena, fericita de Ianis Cezar (04.04.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Citat:
citat din mesajul lui novus
Dodo, am vazut si eu pozele ca pe blog n-am dat de ele si ma bucur ca ati avut petrecere pana la urma

si eu ma bucur, au organizat nasii tot..(de la aperitiv pana la tort inclusiv-care a fost super bun-facut in casa de catre mama nasei)..si am dezmotat-o la ei acasa pe 5.04 si am plecat si cu cadouri pentru copii si casa.



Bazar general pe DC


Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri,Varsta lui Donu' Bodo,Varsta Isabella-Elena


Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Referitor la cereale, eu dupa ce am tot incercat diverse marci, declar castigatoare Humana , mi se par net superioare
Eu folosesc doar din acelea cu lapte inclus care se prepara cu apa, poate si asta conteaza !

Pont :in Real a aparut de astazi marca Organix, sunt la preturi promotionale si au o gama larga, mi-am facut astazi aprovizionarea, poate va intereseaza si pe voi





Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
Am implinit 1 anisor !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ela78

Anaan, tu cum prepari pastele pentru Andrei? si ce fel de paste?



Ma bag si eu marea gospodina : eu folosesc pt Alexandra paste Steloni de la Barilla si le prepar cu branza dulce + ou si smantana la cuptor



Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
Am implinit 1 anisor !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Ma retrag la ca sunt cam praf, azi noapte s-a trezit Alexandra de n ori, cred ca ii mai iasa ceva dintisori



Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
Am implinit 1 anisor !

Mergi la inceput