Leoaicele DC**(50)**

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Neata!
Karina (bubulina1), si eu te-am sarit de ziua voinicelului tau, mea culpa! La multi ani, sa fie sanatos si sa va aduca bucurii!

Copilutz, iti dai seama ca abia astept sa ajunga diseara acasa, sa-l "miros", am vorbit de cateva ori cu el, e super incantat!

Annie, mai ai oferta? eu vreau niste grade, cum faci sa le trimiti? Aici a plouat toata dimineata, de fapt de-aseara ploua!

Dany, ma duc sa-ti caut pozele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annie80 spune:

Kattty, pai pana in oct. nov. dec o sa ot am grade de daruit, si le dau din toata inima, asa daca n-oi crap de caldura pe strada


pup u all!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aeperju spune:

Oooo ce de caldura pe la tine pe acolo.... la noi tot racoare sau vant sau ploaie. Si uite asa rapid racesc si copiii ca nu e constanta temperatura.

zi frumoasa va doresc!

Emma si Andrei (21.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Neata!
Voiam sa zic ca s-a incheiat perioada de votare de la plantatii, voiam sa multumesc tuturor celor care ne-au votat, si sa urez bafta tuturor finalistelor!!!

Annie, sa stii ca au sosit gradele de la tine, a iesit de ieri soarele!

La noi azi e greva, sau ceva, Andrei are scoala pana la ora 10, asa ca s-a dus tati sa-l aduca la serviciu!!!

Pupici tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralcat spune:

Neatza, poftiti la cafea , desi aici mai degraba se poarta alta bauturica (), dar totusi e cam devreme pentru ea.
La mine e o zi frumusica tare de tot, un soare fain, cu dintisori de frig, dar frumos. Au inflorit ciresii japonezi si toata strada spre gradinita lui Mihai e plina de flori roz.
Ce mai fac leoaicele ?

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> In sufletul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Citat:
citat din mesajul lui ralcat

Neatza, poftiti la cafea , desi aici mai degraba se poarta alta bauturica (), dar totusi e cam devreme pentru ea.
La mine e o zi frumusica tare de tot, un soare fain, cu dintisori de frig, dar frumos. Au inflorit ciresii japonezi si toata strada spre gradinita lui Mihai e plina de flori roz.
Ce mai fac leoaicele ?

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> In sufletul meu


Noi suntem bine, nu ne plangem, si aici vremea s-a facut gigea, asteptam cu interes weekendul!
Tu daca zici de ciresii japonezi infloriti, inseamna ca e musai sa-i pozezi, da?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

hello heloo!

azi sunt in greva asa ca am program administrativ : spal, calc si fac mancare si bineanteles curatenie asa m-am saturat de praful care se depune si trebuie sters la 2 zile
Dati-mi si mie o idee: nu stiu in ce sa mai tin jucariile Biei, sunt imprastiate peste tot, sufrageria mea parca e magazin sau loc de joaca nu sufragerie! vreau sa le mai triez ca sa mai fac loc dar nu vrea sa dea din ele.....

Copilutz , nu am cuvinte foarte dificila situatia

Gabi , voi ce mai faceti?

Katty , cum a fost in excursie?

va ma duc sa mai bag o masina la spalat si revin


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi69 spune:

Salutari de la Iasi!
Si noi in greva..

Eu sant racita bocna si a mea vrea la plimbare in Botanica!!
Ma dor sinusurile si -s ametita de cap..si vad cam in ceata de la cata umezeala am in oki..
Afara e urat,nori si vant,de fapt vantul asta ne insoteste de vre-o saptamana..el m-a terminat.
Ma duc sa pun ceva sa inghitim si sa fac bagaj cu role si trotineta..dar ma rog sa se apuce de picurat poate asa se indupleca de mine si nu ma mai scoate din casa.

Fratele meu e bine,cat se poate,cu tratament si sten..incearca sa se obisnuiasca cu noua viata :)

Am o intrebare ptr voi :ati lasa o fetita de 8 ani sa mearga singura la scoala?Distanta ar fi cam cat doua statii de tramvai,de traversat doua bulevarde si cateva stradute mai mici insa circulate de masini iar ca timp,jumatate de ora la dus,jumatate la intors.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

Adi , eu nu am curaj sa o las singura pe Bia- bine ca e si mai mica dar nu as avea curaj, nu stiu de ce ca vorba aceea si eu am crescut cu cheia de gat si eu am mers singura la scoala, la 10 ani plecam singura la bunici (ma urca tata in tren si ma plasa la vreun cunoscut din sat, dar plecam singura totusi!) am inceput sa muncesc la 15 ani si sa ma intretin singura dar eu am fost eu fata mea nu va face asta! Dar daca totusi iti faci curaj sa o lasi singura eu zic sa o urmaresti cateva zile sa vezi cum se descurca, sa vezi daca intra in vorba cu cineva....



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

nimic nimic azi?


Mergi la inceput