Leoaicele DC**(50)**

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aeperju spune:

Ei, nici noi din pacate din lipsa totala de finante. Speram ca voi sa-mi dati vesti bune. :)

Emma si Andrei (21.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copilutzu spune:

Salut fete dragi!!!
Incerc sa va scriu doua , trei cuvintele, sa nu ma dati disparuta ….
Vreau sa va pupacesc pe toate, si cand ” imi vor venii boii acasa” … (sunt plecati de muuult…) promit sa recuperez lipsa mea de pe acica …
Asa in mare vreu sa va spun ca.. abia asteptam sa treaca anul ghinionist si de cacao 2009 ...
Eteee na … ca am dat peste 2010 care este mai jegos ca anul trecut… offfffff … (ptr. mine)
De luni 19 aprilie ingros randurile somerilor … (parte un pic bunuta este ca-i somaj tehnic)
Suntem amenintati cu somajul din septembrie anul trecut. De 8 luni ne-au facut creierii varza , varzaaaa… Stres , stress , nopti nedormite , calcule, rate , banci, calmante … Imi vine sa urluuu..
Am slabit 8 kg intr-o luna ... [
Scuzati-ma daca v-am indispus!!!


Cam atatica ..
Va pup si va imbratisez!!!
Imbratisez si pruncutzii vostrii!!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralcat spune:

Copilutzule draga, imi pare tare rau. Esti ajutabila in vre-un fel ? Nu te imbolnavi macar, cu toate grijile si supararile, ca numai asta nu-ti mai trebuie acum.
Va pupacez

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> In sufletul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copilutzu spune:

Ralcat , sar'naaa ptr. grija si ptr. cuvintele frumoase!!
Azi sunt un pic mai optimista .. nu ca as avea motiv ... dar sper sa treaca repede perioada asta si fara probleme!!
Puup!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyalo spune:

Doinitza -te imbratisez tare!Gandeste optimist! Stiu... acum vezi totul negru dar poate se schimba culoarea!
Raluca- tare frumoase pozicile tale!
emma- ma bucur ca sunteti bine! Nici noi nu plecam nicaier sau poate la tara!
Anca- sarcina usoara in continuare!
Adi- fata si don'soara!
Katty-fata si printisorul cu oki albastri!
Bubulina si printisorul motzat sau dezmotzat LA multi ani si aici pt. un anisor!
Annie-f. tare cu copilasii...sper sa reusesti sa le fi teacher!
Gabi si trupa
Mari- casa de piatra si sarcina usoara in continuare!
Ioana -nultumesc si aici pt. felicitarile de Paste si te mai asteptam sa mai scri si pe aici fie si mai rar!
Cata- am admirat pozele de la Olanesti f. frumoase. Sa va fie de bine iesirea!
Noi am avut o perioada mai naspa dar trec toate mai e un pic si facem un anisor. Cand o fi trecut Doamne timpul??!!

Va pup si nu ma dati la disparuti dar e tare greu... mult prea greu si nu se intrevede nika roz la orizont... nu vreau decat sa rezist fizic pana la vacanta d evara si atunci ma pot prabusi plec la tara si e mai usor mai pasez din trebi la mama!



Dany Stefan-Ioan2.06.2009



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annie80 spune:

hello

dany, se pare ca din toamna voi fi teacher , azi am aflat, sheica vrea sa ma angajeze, ramane, acum, ce clasa, ce salariu, detaii si normal, re sa fac multa practica

voi? ce ziceti? ce mai faceti cum sunteti?

Pup u all! o duminica faina!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Hello,
Am intrat sa va urez o saptamana minunata! Tie, Copilutz, iti urez sa ai un an minunat, daca zici ca cel precedent nu fu bun si nici asta in care ne aflam nu iti aduce satisfactii! Imi pare tare rau sa aud ca ai ramas fara job, iar perioada asta nu e prielnica pentru angajari! Sper, totusi, sa ai bafta-baftelor si sa-ti gasesti repejor ceva!

Mari, Casa de Piatra pentru ieri, sa fiti sanatsi si fericiti, alaturi de Ema si de bebe din burtica, care va intregi nu peste multa vreme familia! Te asteptam si cu poze, cand te linistesti!

Dany, voi cand faceti un anisor? Sa ne mai pui si nou pozici cu voinicul tau! Cand ai timp poate stam putin de vorba pe mess...
Ziceai ca te muti dupa vacanta de vara, la tara la mama, te mai vedem apoi la ochisori pe aici?

In rest pup toate felinele! Si sa ne tineti pumnii maine sa fie totul bine, caci Andrei pleaca cu clasa in excursie la Constanta la Atelierul de ciocolata, acvariu, etc... si am inima cat un puricel, adica mica de tot!

Annie, felicitari doamna teacher!!!
Sunt convinsa ca te vei descurca de minune! Bravo!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyalo spune:

Katty- nu trebuie sa-ti fie frica. El se va simti minunat! O sa fie bine!
Stefi in iunie face un anisor...am pus poze ( de fapt am adaugat 2 albume cauta in contul comun adresa lui de mail si acolo dai de albume). Daca nu reusestti trimit eu link in contul comun.Daca plec la tara nu ne mai auzim decat cand vin in Buc. o data la 2 sapt. sa mai fac una alta pe acasa si la niste cursuri de dinainte de ex. din august.
Cand te vad pe mess te abordez...sper sa pot sta mai mult...
Pup trupa



Dany Stefan-Ioan- 2 iunie 2009



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copilutzu spune:

Salut leoaice dragi!!
Dany pup fata si baietii frumosi!! Stefanutz si Theushor sa cresteti mari si frumosi!!!!
O sa intru si eu sa vad pozici!!! Sa imi treaca doruletzul!!!

Katty sar’naaa mult!!!
Nu mai zic nimic ,..astept ..
Azi este prima zi de somereala….
Sa il mirosi pe Andreiutz cand vine din excursie …
Eu am lucrat la o intreprindere de prod . zaharoase si miroseam a ciocolataaaaa mmmm… Cand plecam acasa cu RATB-ul nu exista zi sa nu zica cate un copilutz “Mmmm … ce miroase a ciocolata !!!”

Mari, mami de Emma cu samburici la burtica “Casa de piatra “si scuze ptr. intarziere, dar aveam creierii imprastiati …. multe , multe si muuulta fericire!!

Bubulinutza La multi ani si din partea mea puiutzului!!
Bine ai revenit printre feline !!!
Ti-am urmarit din umbra posturile si ti-am admirat vointa !!!
Sa fii fericita !!!

Pup si imbratisez tooooate felinele!!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annie80 spune:

hello, hello

Katty, mercic, am nise emotii de pe-acuma, acuma fac niste training, ce misto ca ii invata literele fonetic, adica a , b (cum sun si-n romana, al meu prunc a invatat cu a=ei, b= bi, c-si si acum ii vine tare greu la citit

nu vreti niste grade? e foarte cald la noi, 38-40, eu tin un termometru pe balcon in soare , si a ajuns si la 49 , simplu iti taie orice elan

noutati, m-am permanentat, nu a iesit ....am mai cautat sa-l refac, si motivul pt care nu se face pe aici prin saloane, e ca miroase ...nici macar la un simplu uns nu mai calc pe la ei

va pupic, o zi faina!

Mergi la inceput