Viitoare mamici de septembrie-octombrie 2010! (31)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

fetele, daca vreti sa faceti o plimbare pe inserat va recomand IOR-ul. Au instalat luminite in forma de puisori, iepurasi si oua. E fff frumos, intrarea din Campia Libertatii. Sotul mi-a spus ca sunt luminite si la Unirii Super atmosfera!

Povestea nasterii

Mada, mami fericita de Cristian - 29.12.2008

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aniast72 spune:

Seara buna fetele...cine mai e prin preajma? Ma gandesc sa va delectez si eu cu o poza de la echo morfofetala de sem 1. Daca doriti sa vedeti, gasiti aici.

Ca sa ma mai mandesc putin, aici gasiti poze si cu bb nr 1, Vladimir.

Azi nu m-am simtit prea bine, m-a doborat rau raceala...sper sa fiu mai in forma zilele urmatoare.
Va pup, o seara placuta.

Andreea, in 17+ cu si bb Vladimir (03 septembrie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maya71 spune:

Burtici... binete de seara si pupici!

Carola... m/ai nimerit cu pozele.
Sunt si eu cu motoarele...Prietena mea e reporter la Antena 1 Ploiesti... are o emisiune cu si despre motoare si ma ducea peste tot... de la ea mi se trage, dar si de la tata, si el a avut in tineretea lui...haiduc.
Vara, in fiecare zi se strange gasca de motoristi la Sala Sporturilor si... sa vezi curse si nebunieeee.
Dar cel mai tare... le am cu muntele... concursuri de orientare si alpinism, speologie alpina... adrenalinaaa... ufffff, cat imi place... dar acuma am lasat/o mai moale... e, ce sa faci, e varsta.

Va pup burticilor de noapte buna!
Madutza, Yoni pupici multi!

Stiti cumva... ceva de Ariciu?
Pot sa o strig la ora asta? Poate ma aude si da un semnulet...

Ariciuleeee, te rog... mi/e dor de tine. te las sa/mi faci ce vrei, sa ma tragi de codite, sa/mi iei prajitura, sa iei rochitele lui mami si pantofii cu toc (mai tii minte cand eram mici si faceam 'parada modei'?!)... ce vrei tu te las.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kiti2205 spune:

Eu mai sunt, tot la lucru...
Super frumusel puiul tau, sa fie sanatos
Abia astept sa ajung si eu la 3D sa vad puiutul din burtica, dar mai am ceva de asteptat...

Kiti, 12+ si mami de Vlad (15.05.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Citat:
citat din mesajul lui kiti2205

Eu mai sunt, tot la lucru...
Super frumusel puiul tau, sa fie sanatos
Abia astept sa ajung si eu la 3D sa vad puiutul din burtica, dar mai am ceva de asteptat...

Kiti, 12+ si mami de Vlad (15.05.2006)


kiti, oamenii aia nu stiu ca esti gravida? cum sa te tina la serv pana la ora asta?

Povestea nasterii

Mada, mami fericita de Cristian - 29.12.2008

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kiti2205 spune:

Pai ce treaba au ei... ei isi vor treba gata, nu ii intereseaza cine o face. Dar maine o sa dorm tooooata ziua. Intru pe net doar sa va salut pe voi .
Oricum, s-a aprobat proiectul, acum il exportam si apoi ma duc la nani.

Kiti, 12+ si mami de Vlad (15.05.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iunia82 spune:

Neata,

Aniast, foarte chipes baietelul tau...

Va rog sa ma treceti si pe mine cu un carucior roz.

O zi frumoasa tuturor!

17+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chichiutza spune:

Buna dimineata burtici!Hai sa fac si eu o cafeluta, un ceiut. Ar trebui si putin lapte ca avem nevoie de calciu!
Plec si eu la servici, sa vedem cum ma descurc, RATB e in greva azi, acu i-a pocnit si pe-astia! Bine ca e soare, fac ceva gimnastica de inviorare!
Va urez o zi asa cum si-o doresc sufletelele voastre!

Cristina 13+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oramona spune:

Buna dimineata . Va invit pe toate sa bem impreuna o , eu sunt mare fan sau un ceai, dupa preferinte.
si spor la munca , dar mai bine stati si povestiti aici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oramona spune:

De dimineata sunt obosita si fara chef, dar ma bucur ca diseara ne intalnim cu tati, ca inca vreo trei luni noi ne vedem numai l asf. de saptamana, de joi sau vineri cum putem si pentru asta sunt tare in .

Mergi la inceput