Fulgusori de nov-dec.2009 (50)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Buna dimineata, ioi ca-s chioara si nu gasesc emoticonul cu cafea, dar sa stiti ca este din belsug. Coq Felicitari! Miany Multe imbratisari si un pupic furat pentru David (sa nu ne vada K) Many Luni ne adunam toate si iti transmitem optimism, ai sa vezi ca va fi bine. Cuscri (la poze avem una noua pentru ginerica meu)Fetelor, "ieseala" placuta, asteptam poze. Chiara Ada, vita mia , Chiara creste Odiseea plecarii noastre acasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumi_Richard spune:


Buna dimineata!

Coque,sa va traiasca nepotica blonduta,asteptam pozici cu ea si verisorul Matei!

Many,pupam si Vladutul si mamica,curaj ca va fi bine!

Lavi,distractie placuta la gratar!

Fetele de Iasi,e super frumos astazi,abia astept sa ne vedem!



Lumi SEXY MUMMY de Alexa Annabelle Denise 7 Oct 2009

Poze Alexa Annabelle Denise

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumfy_12 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lumi_Richard


Fetele de Iasi,e super frumos astazi,abia astept sa ne vedem!

Lumi SEXY MUMMY de Alexa Annabelle Denise 7 Oct 2009

Poze Alexa Annabelle Denise


De la 6 mi-a gadilit fata o raza de soare... inca nu am iesit sa vad dak e si cald si cat de tare bate vantul(se cam balanseaza crengile copacilor) dar sper sa ne vedem.

Mami fericita de strumfita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumfy_12 spune:

Hmmm... sunt singurica pe aici???
Voi cat de des taiati unghiutele la bebe?

Mami fericita de strumfita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lylyana.ion spune:

neata!

many, oofff, bine ca macar sunteti acasa pana luni...iti doresc multa putere sa treci peste acest hop si sanatate lui Vladut

lavi, sa-ti traiasca puiul multumim de cinste si petrecere frumoasa!

strumfy, eu le tai cam de 2 ori pe saptamana

we insorit!!!

Lili, mami de Alexandru (18.11.2009)
pozicile noastre

varsta noastra

"Cateodata uitam ca copiii abia au ajuns pe pamant. Sunt ca mici extraterestii:sub forma de energie nestavilita si potential in stare pura. Se afla aici intr-un fel de misiune exploratorie si tot ce incearca sa faca este sa inteleaga ce le trebuie sa fie oameni."
Copilul de pe Marte-Menno Meyjes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns douradoudou spune:

heeeeeeey nu mai pot tine pasul cu voi..acum am terminat de recuperat 3 capitole...eu la bauturi nu ma bag ..nu am baut niciodata in viata mea si nici nu vreau...dar imi place de voi ca terminat imediat capitolele si rad si singura cand va citesc..fetelor cu bb-eii bolnaviori si pt ei ...mi-am facut si eu plantatie ca tot citeam la voi n-am habar ina cum se face dar am nevoie de resurse cica ca sa o recolteze asa ca trimiteti-mi si mie resurse axela-radiah e numele meu de "plantator"

Alexa, mami de Maryam buburuza, ingeras in ceruri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

Buna dimineata!

Lavi, la cat mai multe lunite puiului si distractie placuta!
Coque, sa iti traiasca nepotica!
Many, sa treceti cu bine peste acest hop.
Miany, il pupam pe tizul nostru.
Strumfy, eu ii tai unghiutele cam de doua ori pe saptamana. Inainte i le taiam la o saptamana...dar devine periculos cu ele mai maricele. M-a ciupit odata de mamelon de mi-a dat sangele.
Diana sau oricine imi poate da un sfat, am si eu o intrebare. Am impresia ca David nu prea se mai satura. A inceput sa ceara si noaptea la doua ore san. Ma gandeam ca dupa 5 luni sa ii introduc cereale. Se poate sa incep cu masa de seara? Adica ziua sa il alaptez iar inainte de culcare sa ii dau si putine cereale. Am vazut ca sunt unele Hipp speciale ptr seara... Asta pana la 6 luni cand incepem cu mai multe.

Inca o nedumerire...avem voie sa facem solar in timp ce alaptam? Nu vreau sa exagerez...doar cateva sedinte inainte de botez si nunta, ca prea sunt alba.(am facut si niste pete pe maini din cauza epilatului ...cred ca am tras prea tare si am luat stratul mai bronzat)

------------------------
Dana, mami fericita de David ( 2 noiembrie 2009)

Albume foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinica09 spune:

Buna fetelor!
Mai ca tot s-a discutat aici de fotografi vreau sa va intreb si eu de DJ ca mie mi-a cerut unul 300 euro si mi se pare cam mult...voi cum ati stat cu muzica?Ca sotul meu zice ca de banii astia pune el muzica.

si vb mai tarziu ca ies la plimbareala.

Aaa si ce gust are Baleis-ul ala frate ca eu nu am baut niciodata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

acuma am citit si eu ca s-a schimbat ora si locatia plimbarii... deci fetele se plimba la ora asta...
oricum nu stiu daca ajungeam nici la 2 in Copou, asa ca... ce-am avut si ce-am pierdut...
chiar si de-as vrea sa va ajung din urma n-as putea ca Ruxi tocmai ce-a adormit...
pe alta data.
plimbare placuta



Ramonika Ruxandra (30.11.2009) tati si Vladutz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grigore_tina spune:

am venit la ceas de ziua sa va spunem buna ziua.da'cum nimeni nu-i pe-aici o sa spun un neata mai.sculati fratilor ostasi si pe-afara va plimbati ca e soare si frumos.

mami de bebe stefan (15.11.09)

Mergi la inceput