Copilasi de Iulie - August 2004 (44)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

La multi ani Roxana!
...plini de sanatate si voiosie, alaturi de cei dragi!

Corina super gradina ta!
Leeloo, pai o sa fie si gradina ta asa frumoasa
Liliana, super tare Adeluta!
Roxana, spor la munca pe santier. E greu, dar banuiesc ca va mutati intr-un spatiu mai maricel, asa ca merita.

Ma duc sa postez pe undeva despre refacerea polipilor, Maria sforaie ingrozitor, se ineaca in somn, ma apuca plansul cand o aud (imi vine sa-l bat pe John, de cate ori intrebam cum respirta in somn el zicea ca foarte bine!!)

O zi excelenta sa avem!


Monica, Maria Alexandra (02.07.2004) si Ioana Adriana (20.04.2007)
poze unu, poze doi, poze vechi si poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

La multi,multi ani si buni Roxi!!!!Multa sanatate,fericire si iubire alaturi de cei dragi!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

LA MULTI ANI ROXANA!!

Eu revin maine...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BLUE ANGEL spune:

LA MULTI ANI Roxi !!!Sa ne traiesti , sa fii sanatoasa si voioasa si sa te bucuri de familia ta frumoasa !!!!
Petrecere faina !!!ce prajituri bune ai facut ???
Il dai pe Pat la scoala 30 ?

Liliana , chiar are logica Adela
Gabi , hai ca asa va arata si gradina ta ...trebuie multa rabdare !!!
Eu pentru ca nu ma pricepeam am apelat la o firma cu un mare arhitect peisagistic ...asta numai pe cartea de vizita ca altfel era varza ...mi-a luat o carutza de bani si s-au uscat toate plantele ...mi s-a rupt sufletul dupa fiecare copacel !!!

cam liniste pe aici ..roxa , nu dai ceva de baut sa ne mai inveselim nitzel ???

pupam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bunny spune:

La Multi Ani ! Roxi
Toate visurile sa ti se implineasca! Sanatate si fericire multa alaturi de cei dragi !!!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Ioana, Mani, Cristal, multumesc frumos!!!
Simo, da la 30. e liniste, da.. de baut absoilut ce vreti voi! tare rau imi pare ca e doar virtual.... ce frumos ar fi sa ne vedem de ziua mea odata.
nu am facut nimic, din lipsa de timp. poate fac ceva ptr sambata dar la cum se prefigureaza programul.. slabe sanse!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corianai spune:

Gabi sigur gradina ta va fi mai frumoasa, am vazut cat suflet pui! Si eu as vrea sa fac niste schimbari, vreau sa fac niste alei din pietre, sa maresc terasa si multe altele... dar nici noi nu ne pricepem si probabil ca va trebui sa apelam la o firma macar pt proiect, nu vreau sa ma gandesc cat o sa coste!!! Deocamdata am avut numai escuri cu tot ce am savarsit in gradina anul trecut, adeca un visin, un rasad de rosii cat nuca care nu s-au copt niciodata, niste capsuni pe care le-au mancat ciorile, un zmeur care nu s-a prins si un mur care arata ca o liana cu tepi Cred ca pana la urma revin la ideea mea cu cursul de gradinar.
Eva a bagat groaza in mine aseara, a fost o prietena la ea s-au jucat pana la 16.30 apoi s-a culcat si am tras de ea toata seara dar nu am reusit sa o trezesc, am tarat-o la masa, si a inghitit cu okii inchisi saraca, dar trebuia sa ia antibioticul asa ca nu am lasat-o... ufff asa a mai facut inainte de infectiile ei, da doamne sa nu fie asta!!!
Am fost la scoala de dimineata, Eva a fost superincantata, le-a aratat invatatoarelor jurnalul ei, s-a umplut de laude de abia asteapta sa inceapa la scoala. vroia sa mergem dupa masa sa cumparam ghiozdan... i-am spus sa astepte pana la toamna, parca e mai frumos sa-l cumperi atunci. dar nu si nu, ea trebuie sa pregateasca tot din timp... cu cine o semana asa tipicara nu stiu, noi suntem niste imprastiati
Rox super ca va mutati langa scoala, o sa fie super pt copii, sa vina cu prietenii acasa dupa scoala, plus ca iti usurezi logistica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Liliana te inteleg..ieri m-am tinut busy ..mama ar fi implinit 65 de ani si am reusit sa nu ma gindesc la asta..intr-un fel imi pare bine ca mi-o amintesc tinara si nu mi-o pot imagina batrinaSuper tare logica Adelutei!

Cori gradina este superba..dar aveti gradinar nu?Cind incepeti scoala??

Gabi cere timp o gradina..o sa vezi ce frumoasa o sa fie..

Azi au pus si tigla, casa este tencuita pe afara..
Acum 2 seri al culcare Luca se trezeste zicind:
-Mami ai promis ceva si ai mintit! Ca slabeste tata!
-Da Luca asa am zis..

si Sorin da vezi Luca daca mami nu-mi face salate!
-Mami promiti ca maine cumperi din piata si faci? Nu-mi place burta! Am cel mai gras tata!

asa ca de ieri Sorinache este cumintel..cu o exceptie..Rox nu s-a putut abtine la biscuitii de la Ikea!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Monicule ai PM cu datele dr-lui!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Corina, totala Eva
Si Giuli dupa turul de forta pe role a adormit pana facui supa, am dezbracat-o si nici n-a miscat , nu-mi venea sa cred, ca pe drum tot zicea ca ea mai face nustiuce si se ratoia ca-i ziceam ca facem nani
Superba gradina ta !
Leeloo, eu zic ca si gradina ta va fi superba
Kim, hihihi, desi asa cu Luca mare observator si critic
Cristalina, cand mergeti la medic ? Pumnii stransi sa fie totul bine

Roxana, cum e viata la 18 ani ?
Sper sa ai o zi minunata si plina de surprize placute

Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16) cu Sela

Mergi la inceput