LMA!Ghiocei de Martie-Aprilie 2009**180**

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iuca spune:

VLAD SI CATALIN
STEFAN

pt mamicile petrean si rivali


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Pai o sa-i iau o tricicleta dar de aia nu se bucura; vreau ceva pentru...sufletelul lui, ceva care sa-i placa si sa-l bucure; e drept ca are multe jucarii dar i le-am luat, pe rind, pentru ca Ian chiar se joaca. Mie mi s-a pus pata pe aruncatorul de bile al (Pis)Ilincai dar nu-l gasesc nicaieri; in rest, toate magazinele online de jucarii, au cam aceleasi chestii care fac in mare cam acelasi lucru; nu tre' musai sa fie spectaculos ci sa fie...fain!!!!!!!
No, te-am lamurit???
Poate ca o sa-i iau si niste cuburi din alea moi ca nu are; mi-ar placea si ceva jucarii educative, gen lego, dar nu am vazut nimic pentru virsta lui; am intrat si pe okazii punc ro pt ca acolo se vind multe jucarii SH aduse de afara si voiam sa le caut eu apoi la noi dar...nici asa nu am gasit nimic.
Gata, nu ma mai pling.
Astept sugestii




Citat:
citat din mesajul lui simplyana_m

Citat:
citat din mesajul lui inapreda

Ce jucarii sa-i iau lui Ian de ziua lui????

Ajutati-ma, va rog cu idei; fie sa-i comand de pe net (ar trebui miine, cel tirziu ca sa ajunga pe ziua lui) fie merg din nou duminica la CLUJ.






Gina lu' Ian (23 martie 2009)

89 de poze noi cu Ian





Apai la cate jucarii (si faine) am vazut ca are Inpecabilu', mie mi s-au dus naiba toate ideile. Ma gandesc ca tu vrei ceva spectaculos, care sa marcheze momentul...vezi si tu ce nu are deja si iti pica tie cu tronc. Sau zi-ne macar cam in ce directie te bate gandul...

http://www.lucamic.blogspot.com/



Gina lu' Ian (23 martie 2009)

89 de poze noi cu Ian


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns veron1ca spune:

La multi ani sarbatoritilor zilei!
Am vazut poze minunate cu ghioceii sarbatoriti si nu numai, impreuna cu mamicile lor. Ce frumos ca va tot intalniti!!! ma refer la fetele din Bucuresti. E frumos ca aveti multe locuri unde va puteti intalni, care au si loc de joaca pt copii.
Va multumesc mult ca mi-ati votat plantatia, pt ca aproape am terminat-o, o sa scot link-ul din lista de pe mailul comun.
Si eu as vrea sa ii iau o jucarie speciala Andreei, de ziua ei, as vrea ceva care sa ii placa, pt ca majoritatea jucariilor pe care le are nu ii plac in mod special.

mami Vero & printesa Andreea Diana 6.04.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simplyana_m spune:

Inapreda, am editat mesajut de pe pagina anterioara si am adaugat niste sugestii. Sincer, nu stiu de ce nu am scris un mesaj nou.... In fine, rewind si sper sa-ti foloseasca. Daca te decizi si cauti ceva anume (aparatul cu bile nu l-am gasit nici eu), ma ofer sa te ajut cu cautarea pe net. Ca in magazine eu nu stiu ce e, ca le frecventez cam rar.

http://www.lucamic.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuca spune:

Alor mei puiuti cred ca le-ar place un cort pt copii, cum am vazut in poze la Aris ca tare stau pe sub scaune, prin birou, pe sub pat
Problema e ca unde il mai pun si pe asta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Eu i-am luat la baietelul sor'-mii cind avea cam 1 an si 1 luna, cadou de Craciun dar a fost o idee neinspirata pentru ca, de bucurie-cred!-sarea, se rostogolea si facea ca toate alea si cortul, nefiind foarte stabil, exista posibilitatea sa se loveasca -in cort fiind- de pereti/mobila/etc. Nu stiu daca am fost explicita. Depinde si de temperamentul copilului, cred.

Citat:
citat din mesajul lui iuca

Alor mei puiuti cred ca le-ar place un cort pt copii, cum am vazut in poze la Aris ca tare stau pe sub scaune, prin birou, pe sub pat
Problema e ca unde il mai pun si pe asta?

de 2 minuni Bianca Ioana si Bogdan Andrei - 20.04.2009



Gina lu' Ian (23 martie 2009)

89 de poze noi cu Ian


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simplyana_m spune:

anca_nicolae, ce bine ca ne dai si noua un semn de viata de-acolo de pe platforma petroliera...hahahahhaha...ce tare faza!

http://www.lucamic.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

si merci beaucoup!

Ceva cuburi, m-ar tenta; printre altele Si la Thomas m-am gindit dar sint, oare, interesante pentru virsta lor? Vreau sa se joace acum (parca as fi dl. Goe, asa ma exprim ) pentru ca "pentru mai incolo" vad eu ce-i iau.
Mi-ar mai placea o tabla magnetica MARE si care sa stea in picioare sa se joace cu magnetii de pe frigider dar nici d' asta n-am gasit
Prevad o "alergare" la Cluj; nu ca m-as plinge...

Citat:
citat din mesajul lui simplyana_m

Inapreda, am editat mesajut de pe pagina anterioara si am adaugat niste sugestii. Sincer, nu stiu de ce nu am scris un mesaj nou.... In fine, rewind si sper sa-ti foloseasca. Daca te decizi si cauti ceva anume (aparatul cu bile nu l-am gasit nici eu), ma ofer sa te ajut cu cautarea pe net. Ca in magazine eu nu stiu ce e, ca le frecventez cam rar.

http://www.lucamic.blogspot.com/



Gina lu' Ian (23 martie 2009)

89 de poze noi cu Ian


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Citat:
citat din mesajul lui inapreda

Pai o sa-i iau o tricicleta dar de aia nu se bucura; vreau ceva pentru...sufletelul lui, ceva care sa-i placa si sa-l bucure; e drept ca are multe jucarii dar i le-am luat, pe rind, pentru ca Ian chiar se joaca. Mie mi s-a pus pata pe aruncatorul de bile al (Pis)Ilincai dar nu-l gasesc nicaieri; in rest, toate magazinele online de jucarii, au cam aceleasi chestii care fac in mare cam acelasi lucru; nu tre' musai sa fie spectaculos ci sa fie...fain!!!!!!!
No, te-am lamurit???
Poate ca o sa-i iau si niste cuburi din alea moi ca nu are; mi-ar placea si ceva jucarii educative, gen lego, dar nu am vazut nimic pentru virsta lui; am intrat si pe okazii punc ro pt ca acolo se vind multe jucarii SH aduse de afara si voiam sa le caut eu apoi la noi dar...nici asa nu am gasit nimic.
Gata, nu ma mai pling.
Astept sugestii




Citat:
citat din mesajul lui simplyana_m

Citat:
citat din mesajul lui inapreda

Ce jucarii sa-i iau lui Ian de ziua lui????

Ajutati-ma, va rog cu idei; fie sa-i comand de pe net (ar trebui miine, cel tirziu ca sa ajunga pe ziua lui) fie merg din nou duminica la CLUJ.






Gina lu' Ian (23 martie 2009)

89 de poze noi cu Ian





Apai la cate jucarii (si faine) am vazut ca are Inpecabilu', mie mi s-au dus naiba toate ideile. Ma gandesc ca tu vrei ceva spectaculos, care sa marcheze momentul...vezi si tu ce nu are deja si iti pica tie cu tronc. Sau zi-ne macar cam in ce directie te bate gandul...

http://www.lucamic.blogspot.com/



Gina lu' Ian (23 martie 2009)

89 de poze noi cu Ian





Asta iti place?

Eu am mai luat niste puzzle din lemn- asa

Si obligatoriu www.cadouri.ro/kit-amprente-copii-p2373.html" target="_blank">chestia asta. In care i-a incaput o singura talpa ca are diametrul de 16 cm.

I-am mai luat niste carticele si inca un rahatel si cam gata
Oricum am inceput sa le desfac pe rand, kitul de amprenete l-am folosit deja...O sa fie momentul marcat de tort pe toata moaca si gata, ca oricum nu s-a inventat jucaria care sa ii placa lui Vladimir si sa il atraga mai mult de 2 minute. Se prinde care e faza cu ea si apoi gata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Citat:
citat din mesajul lui inapreda

si merci beaucoup!

Ceva cuburi, m-ar tenta; printre altele Si la Thomas m-am gindit dar sint, oare, interesante pentru virsta lor? Vreau sa se joace acum (parca as fi dl. Goe, asa ma exprim ) pentru ca "pentru mai incolo" vad eu ce-i iau.
Mi-ar mai placea o tabla magnetica MARE si care sa stea in picioare sa se joace cu magnetii de pe frigider dar nici d' asta n-am gasit
Prevad o "alergare" la Cluj; nu ca m-as plinge...

Citat:
citat din mesajul lui simplyana_m

Inapreda, am editat mesajut de pe pagina anterioara si am adaugat niste sugestii. Sincer, nu stiu de ce nu am scris un mesaj nou.... In fine, rewind si sper sa-ti foloseasca. Daca te decizi si cauti ceva anume (aparatul cu bile nu l-am gasit nici eu), ma ofer sa te ajut cu cautarea pe net. Ca in magazine eu nu stiu ce e, ca le frecventez cam rar.

http://www.lucamic.blogspot.com/



Gina lu' Ian (23 martie 2009)

89 de poze noi cu Ian




Tabla magnetica mare mai degraba gasesti la birotica si papetarie. Eu d-asta am. O aveam la birou. este tabla pe cre se poate scrie cu carioci si se sterge cu burete...Vladimir a invatat sa stearga tabla si ii place.

Mergi la inceput