Ce filme bune ati mai vazut? (9)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns corap spune:

The Ghost Writer (in notarea mea, 5* din 5 - e unul din cele mai bune filme vazute in ultimii ani). dar e "a matter of taste" - oricum are un public-tinta bine conturat si nu foarte larg daca ma gandesc bine (asa, usor de nisa :)

c & andrei-ardei 14.11.2005 & cireshik anais 07.05.07

FEBRUARIE thing-a-day

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zuzi.simona spune:

Did you hear about the Morgans, slabut, nu ma asteptam stiind distributia...



gradina
Simona, mama Antoniei (27.06.1998)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mistral spune:

The Gost Writer(vazut la recomandarea lui corap),e intr-adevar un film bun.
Salt,ultimul film al Angelinei Jolie as zice ca e bunicel,dar parca e prea "in viteza".
Shelter cu Julianne Moore,e putin horor,mi-a placut



Mami de Bianca(06.1999)si Andreea(08.2001)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AYUMI spune:

Eu am vazut Inception.Desi nu prea ma atrag genul asta de filme,trebuie sa recunosc ca acest film m-a surprins placut.Poate a avut o mare bila alba si faptul ca in film apare un actor pe care il ador,Ken Watanabe.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aura_m spune:

Shelter--bun film...intr-adevar un pic horror
Salt--nu m-a dat pe spate
Atonement--mi-a placut f mult
CHloe- tot cu Julianne Moore, frumos film, mi-a placut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AYUMI spune:

Aseara am vazut Salt.Nici pe mine nu m-a dat pe spate.Poate sipentru ca nu e nimic schimbat fata de ceea ce am vazut in ultimele filme cu Angelina Jolie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luisa1983 spune:

Citat:
citat din mesajul lui AYUMI

Aseara am vazut Salt.Nici pe mine nu m-a dat pe spate.Poate sipentru ca nu e nimic schimbat fata de ceea ce am vazut in ultimele filme cu Angelina Jolie.


http://naokisiryuji.blogspot.com

N-am vazut Salt, in schimb am vazut ,,The Sorcerer's Apprentice" (Ucenicul vrajitor) ,unicul motiv : Nicolas Cage indiferent de subiectul filmului, regie,etc. si Shrek 3D. Mie mi-au placut!!! Referitor la Angelina Jolie se pare ca inca isi poate permite sa joace in acest gen de filme si de ce sa nu recunoastem se cam pricepe.Evident nu se numara printre cele mai bune actrite dar se numara printre cele mai bine platite .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liris spune:

eu am vazut "green zone". Matt Damon, soldat, afla si incearca sa spuna lumii ca motivul razboiului in Irak, WMD, e doar o inventie a Washington-ului. e filmat cam rapid, e de fapt un film statement, fara multa valoare artistica da' mie-mi place Matt Damon.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liris spune:

am vazut si filmul lui Almodovar cu Penelope Cruz, Broken embraces. destul de subtirel ca s-o zic pe aia dreapta. Penelope e insa atit de frumoasa. uf, cit poate sa fie de frumoasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

*Clash of the titans - mie imi plac genul asta de filme

*The bounty hunter - dragutzel pt o dupa-amiaza, mai ales pt Gerard Butler

*Death at a funeral - o porcarie, sotul a gustat filmul..



Mica dansatoare


www.aboutsiluan.com/" target="_blank">Ajuta-l pe bebe Siluan sa traiasca!!!

Mergi la inceput