Viitoare mamici de Septembrie-Octombrie 2010 (22)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maya71 spune:

Lora, eu in ultimile doua ore nu fac altceva decat sa stau, mananc, televizor (pe tvr2 e 'Atlas' care imi place mult) mananc, ciugulesc cate ceva, deschid frigiderul si... mananc. Nu stiu ce am dar as manca si pietre... eu care mananc putin...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maya71 spune:

ultimele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LilianaR spune:

Eu ma gandesc ce sa mananc si ce sa mai fac... numai am vegetat azi.
Cred ca ma duc spre mixer sa amestec ceva pentru clatite...

12+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LilianaR spune:

Eu ma gandesc ce sa mananc si ce sa mai fac... numai am vegetat azi.
Cred ca ma duc spre mixer sa amestec ceva pentru clatite...

12+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maya71 spune:

http://stiri.botosani.ro/stire/11709/Concediul+de+maternitate+ar+putea+fi+extins+de+la+14+la+18+saptamani+.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maya71 spune:

Citat:
citat din mesajul lui LilianaR

Eu ma gandesc ce sa mananc si ce sa mai fac... numai am vegetat azi.
Cred ca ma duc spre mixer sa amestec ceva pentru clatite...

12+


Lilu., am eu clatite deja facute, sunt cu gem de gutui... atat a mai ramas din iarna... sunt bio, sa sti ca sunt foarte buneeee

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Citat:
citat din mesajul lui maya71

Lora, eu in ultimile doua ore nu fac altceva decat sa stau, mananc, televizor (pe tvr2 e 'Atlas' care imi place mult) mananc, ciugulesc cate ceva, deschid frigiderul si... mananc. Nu stiu ce am dar as manca si pietre... eu care mananc putin...

ucenic(aspirant) burtica


Vad ca si eu casc intruna si tot imi vine sa mananc, cu toate ca nu mi-e foame... cred ca de plictiseala. Dimineata am fost si-am cumparat niste fructe si-am intrat si pe la Takko, sa ma uit de-o camasa, ceva...normal ca n-am gasit nimic pe masura burtii, insa am gasit o geaca alba de primavara la reducere - 79,99 lei - sa vad cum o arata si dupa ce-o spal, sper sa nu fie de unica folosinta, ca, acum arata bine.
Poate vin niste prieteni azi cu copiii pe la noi, ca altfel mananc si frigiderul de plictiseala.

Lora, mami de Iustina si 15+

Bazar DC - ajutati copiii

Teledon pentru Dan
www.inimacopiilor.ro


(Niciodata sa nu spui niciodata!)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Citat:
citat din mesajul lui maya71

Citat:
citat din mesajul lui LilianaR

Eu ma gandesc ce sa mananc si ce sa mai fac... numai am vegetat azi.
Cred ca ma duc spre mixer sa amestec ceva pentru clatite...

12+


Lilu., am eu clatite deja facute, sunt cu gem de gutui... atat a mai ramas din iarna... sunt bio, sa sti ca sunt foarte buneeee

ucenic(aspirant) burtica


Ganditi-va si la mine cand mancati clatite, ca as manca, da' asa mi-e o lene sa le faaaac!!!

Lora, mami de Iustina si 15+

Bazar DC - ajutati copiii

Teledon pentru Dan
www.inimacopiilor.ro


(Niciodata sa nu spui niciodata!)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maya71 spune:

macinici vrei?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariciu80 spune:

fetele

Am intrat si eu pe ziua de azi sa va spun ca la mine totul e ok. Marti seara am eco de pliu nucal. Sa vedem ce zice dr.

N-am mai fost atat de activa in ultima vreme, cred ca m-a apucat astenia de primavara. Imi vine sa-mi dau palme, sunt complet deprimata desi n-am niciun motiv. Nu intru asa des pe forum sa scriu pentru ca nu vreau sa supar pe nimeni cu depresia mea. De citit insa, va citesc zilnic. Sper sa-mi treaca repede.

Ariciu in 10+ si mamica de de 3 ani

Mergi la inceput