Strumfi 2007...Sa-ti fie somnul lin, Carmen! (176)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:

bai ce ma inervati cu parfumurile voastre.....cadorisitelor! banuiesc ca acu o sa ne ziceti si de la ce casa sunt, nu?

opriti planeta....vreau sa cobor!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cygni spune:

Luna deci al tau e dragut la patrat
Si ti-ai facut de cap pe tobogane si tu sper

Mychy si Vivela gata, ma declara vinovata. Dar ziceti si voi, cand aveati inca 29, nu erati totusi ingrozite de 30? Cand ajung la 35, imi pun batic si ma imbrac lalai

apropo de varsta, bunica mea, singura ramasa, implineste azi...89 de ani. e o femeie de toata isprava si perfect lucida. dupa-amiaza ne ducem sa-i facem cadouri si sa o bucuram.

It is a miracle that curiosity survives formal education

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cygni spune:

Citat:
citat din mesajul lui mychydutza

bai ce ma inervati cu parfumurile voastre.....cadorisitelor! banuiesc ca acu o sa ne ziceti si de la ce casa sunt, nu?

opriti planeta....vreau sa cobor!!!!



pai ca sa fie complet, zic (ca am limbarita azi) e The Beat de la Burberry si-s innebunita dupa el. parfumul zic

It is a miracle that curiosity survives formal education

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna1 spune:

Cyngi eu am facut anul trecut 30 si iti zic sincer ca am fost depresiva. Cred ca asa se intampla mereu la schimbarea prefixului. Acum m-am obisnuit cu ideea si am acceptat ca nici la 50 ani nu o sa fiu intreaga la tartacuta asa ca varsta nu conteaza.

Eu mi-am tras un Lacoste si un Givenchy.

Mamica de stelute Cosmin (30 iulie 2001) si Adelise (11 august 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Antoanela23 spune:

Am primit si eu de la sot cadou de 8 martie, flori si ... sandale ....na, ca la asta nu va asteptati, nu-i asa? Nici eu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Antoanela23 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Cygni


Cand ajung la 35, imi pun batic si ma imbrac lalai

It is a miracle that curiosity survives formal education


Pe-asta am ratat-o, e prea tarziu, dar ce sa fac peste 2 sapt cand implinesc 40?

Zau-asa, uite eu mi-am propus sa nu ma deprim .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cygni spune:

Luna, fericito! Pai nici eu n-o sa scap de depresie. Ma antrenez sa-mi revin deja

Antoanela, pai mi se pare foarte fain. Cati soti au curajul sa ia sandale? Al meu sigur nu
La 40 hmmm, o orgie cu hazband, ofc

It is a miracle that curiosity survives formal education

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns greierash spune:

Citat:
citat din mesajul lui Antoanela23

Citat:
citat din mesajul lui Cygni


Cand ajung la 35, imi pun batic si ma imbrac lalai

It is a miracle that curiosity survives formal education


Pe-asta am ratat-o, e prea tarziu, dar ce sa fac peste 2 sapt cand implinesc 40?

Zau-asa, uite eu mi-am propus sa nu ma deprim .

Anto, mamica de Sonia Gabriela ( 22iunie 2007) si Victor Andrei (8 octombrie 2005)







greierash mamica de Andrei

- "Traieste clipa" -

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vivela spune:

si al meu mi-a luat sandale vara trecuta, na! si au fost super, f comode, faine, fara nicio ocazie . a fost la magazin, i-au placut, mi le-a luat si gata.
la asta chiar ca nu va asteptati, nu?

cygni, eu nu am fost deprimata si nici ingrozita ca fac 30 de ani. probabil sunt inconstienta , de 1 iunie inca astept dulciuri, ma simt copil rau...
si nu mai zic, creste pipota in mine cand mai aud cate o tanti prin piata (na, ce criterii am si eu!!!) - intrebandu-ma despre David: e al tau? ia uite, ce mamica tanara, are deja copil! (probabil ca baba in cauza sta prost cu vedrea, dar ma fac ca nu pricep si iau complimentul ca atare...).

_

Mami de pui nazdravan (2/9/07) + 26+
Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns musso17 spune:

neatza
fetele,multumesc ptentru sfaturi,griji si incurajari.
mihnea e bine,am scapat,dar a fost greu tare,noroc cu tati acasa...si asa ma cam busea plansu..na,io-s sefa panicarii.dupa prima noapte de voma si diaree a urmat a doua de febra 39-40 care nu ceda la antitermic,abia dupa impachetari in prosop timp de 2 ore a ajuns la 38 cu 7...diagnosticul a fost angina herpetica,mici vezicule cu lichid in gura si pe gat plus enetrocolita...cauze,in mod sigur viral..cel putin angina,maini murdare,alimente infestate..maini murdare cred caci nu te intelegi cu el sa nu-i dai cate ceva cand esti iesit la plimbare si nu intotdeauna sunt pe faza cu gelul de maini.

spuneti-mi si mie mancaruri,eu stiu ca morcov,branza,banane,carne slaba si fiarta,mar copt..dar nu prea stiu cum sale combin.

Mergi la inceput