Hai Ami,Anca! Bravo Erina, Aster, Alice! Iepu(114)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns annya9 spune:

Bafta CAMILECU la eco!!!
Noi o sa plecam la Carefour...sper sa nu ma obosesc mai mult decat sunt. Parca s-a mai desumflat si fata sau m-am obisnuit cu imaginea mea de purcicutza.

32+ Radu Alexandru
poze

www.contractionmaster.com/" target="_blank">calculator contractii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andira spune:

Nino - nu stiu cum mai rezisti la servici...
Si voi faceti amandoi naveta Buc - Pl in fiecare zi?? Cred ca e super obositor, mai ales cu aglomeratia de pe DN1.
De ce nu va mutati in Buc?

35+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns honeybaby spune:

Bumbitza- clar punem de o petrecere in Giulesti . Stiam eu de ce fac playlist-ul ala ( care nu l-am terminat nici acum )

Jasmine- eu zic ca ai mari sanse sa alaptezi chiar daca nu ai alaptat la prima nastere.

Alina - am vazut pozele. frumoasa burticuta. Eu nu stiu cum la voi mai sta buricul intr-o pozitite si forma normala. Al meu e intins la maxim, a ajuns o linie. Aaaa burta mea a crescut in cateva zile 2-3 cm. Am ajuns la 100 . cifra rotunda.

Camilescu - bafta la dr.


Denisa, 36 + cu bebe roz Maya - Sophie
Doamne ajuta sa fie bine de data asta !

Poze & Filmulete Bebeluna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ninocikap spune:

Andira ma descurc cu serviciul, ma tine ocupata... acasa cred ca m-as plictisi... facem naveta zilnic, eu de 3 ani cu sotul, el mai dinaintea mea cu vreo 5 luni ... nu am vrut de la inceput sa stam in Bucuresti, e mai linistit ploiestiul.... am tras de job-urile astea mai "banoase" am zis macar acum cat suntem tineri si putem, plus ca avem o gramada de rate ca tot romanul. de cand au dat drumul la pasaj ...se intra usor in bucuresti... nu mai e chiar o corvoada ... am colegi care fac cat noi daca vin cu masina din bucuresti la servici ...

Camilescu bafta la doctor.

Nicoleta si Mihai Alexandru (17.02.2005) si 34+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

am cumparat si eu mucenici dar azi iar am o zi nasoala,cu dureri de burta si miscari zvacnite ale lui bebe,nu pot sa stau deloc in picioare ca mi-e frica

mi-au sosit in cele din urma fiolele de Celestone si azi dimineata am facut-o pe prima
a doua injectie o fac maine dimineata si pe urma trebuie sa treaca 48 de ore (ideal 72) ca sa-si faca efectul;
deci n-am voie sa nasc in timpul asta ,sper ca si bebe a inteles

tot azi incep si tratamentul cu antibiotic (pt streptococ B),ca poate nu luam destule pastile in fiecare zi...

in alta ordine de idei:
andira - uite un carucior cu pret foarte bun,scrie tipa acolo ca poate sa aduca si pe roz/rosu

http://www.okazii.ro/catalog/39106761/carucior-copi-2in1-nou.html



35+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dayanara spune:

cami bafta la eco, sa vii cu vesti bune

bumbita ce carucior ai comandat?

denisa te.am mai intrebat, dar insist :)) ai sterilizat deja suzetele si biberoanele, pompa etc? sau inainte de folosire?

jasmine pe caruciorul ala se poate monta scoica pe cadru sau ramane asa gramada una peste alta?

am mers o ora pe jos m.am tarat mai mult :)))

roxana 36+ silvana aroa si ivan leonard(2.12.2006)
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miria_cristina spune:

Hai, ma, ROXANA lasa fata in pace! Isi stie ea timeing-ul, zau ca esti culmea.

Mai stiu pe una care s-a suit in spatele unui autobuz care te ducea in nu stiu ce provincie si era o masina vai mama ei, deaia cu burduf la mijloc. Iar ea, ca sa fie sigura c-o zgaltaie bine s-a asezat in spate pe un scaun de deasupra rotii.

Dilie cu acte in regula fata, nu ca mine ca ma dau cucoana!

Cristina +32 si Maria Damiana (5 nov 2004) http://photos.yahoo.com/miria_cristina

"Treci din lumina in umbra pentru a face loc altora."
"Uita raul, iarta mult si rabda mult." Arhm. Mina Dobzeu

http://bucuriaarteisauartizanuldebucurii.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

Citat:
citat din mesajul lui dayanara


jasmine pe caruciorul ala se poate monta scoica pe cadru sau ramane asa gramada una peste alta?




parca nu se preciza in anunt,cred ca ramane gramada

35+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andira spune:

Jasmine - multumesc, dar mi se pare inghesuit...

adica scoica nu-mi trebuie, si daca asta e varianta prin care bb sta cu fata la mine, nu prea imi place...

35+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andra_s spune:

rox , da, ne-a trecut raceala. si pt ca ne-a disparut motivul asta de plans si maraiala au reaparut colicii dar inca rezist, sunt pe baricade, cand cedez, o sa ma vedeti pe aici smiorcaindu-ma

bumbitza pampersi speciali pt baietei??? nu am stiut, il intreb acum pe fratele google sa ma lamureasca

fug sa bag un muls ca am niste balcoane umflate de la ceaiul de chimen, fenicul si anason, aviz amatoarelor de lapte-n tzitzi.

POZE

Mami de minune mica Ianis Stefan (19.01.2010)
Suntem cei mai fericiti parinti din Univers !!!



Mergi la inceput