Aradence DC...! (139)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Mama Gabi da ce serbari ai avut
Cum a reusit ala sa intre in tine? La cat de haotic se circula nici nu ma mir

Diana, ce faine sunt pozele, ce ochisori are Timeea! Are dreptate Ada, Teo e picatura din Vlad

Io ma tot chinui sa pun ceva poze de la sebare dar merge netu ca melcu




www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea Licuriciului iubit!

Claudia si Raul-Andrei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Gabi, hai mai povesteste-ne de la "locul accidentului" . M-am amuzat de faza cu boschetarul, numai el mai lipsea din decor.
Ala ce masina avea?
Bine ca masina ta n-are nimic.



Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana11 spune:

Alina multumesc ca ne-ai trecut in listuta.

Sper sa avem o forma usoara de varicela.
Merg sa o culc pe Alexandra ca e rupta.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

No ca vazui si eu premiile Oscar, ca duminica mi-am pus ceasu la 3 dimi da nu l-am auzit

De un ceas si ceva am descarcat pozele si abia la 20% sunt

Pe cine intere acum pe HBO incepe "Politist, Adjectiv" cu Dragos Bucur




www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea Licuriciului iubit!

Claudia si Raul-Andrei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Clau eu am vazut politist adjectiv, dar a fost o mare dezamagire...
Sincer mie nu mi-a placut nici o rochie nici dint tolpul celor faine iar din topul celor urate nici atat.
Diana11 la multi ani Alexandrei tale.
Alina , nu pot acum sa povestesc , ca nu am vreme acum. mai am ceva de lucru, dupa care vreau sa ma uit la un film. Azinoapte am lucrat pana la 2, dimineata la 7 am fost sus, am trambalat singura copiii la gradi ca Cipri e virusat cu febra, etc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Gabi, sincer,, m-am uitat doar la inceputu filmului si mi s-a parut un mare fas, asa ca l-am lasat balta
Multa sanatate lu Cipri! De aia era asa "blegos" cand ne-am intalnit azi...era pe la 6 si zicea ca merge acasa...chiar ii ziceam ca e devreme
Mie mi-au placut rochiile purtate de Sarah Jessica Parker, Cameron Diaz, Sandra Bullock si inca cateva, dar nu in mod deosebit...aaaa mi-a placut si rochia lu Kathryn Bigelow




www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea Licuriciului iubit!

Claudia si Raul-Andrei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Citat:
mi-a placut si rochia lu Kathryn Bigelow
Aia mi-a placut si mie, dar nu am vazut-o in topurile astea.
Mie nu imi place sa ma uit la bucati dintr-un film. Chiar daca nu ma omor dupa el tot vreau sa vad cum se termina. Dar in filmul asta nu se intampla nimic, si actiunea are viteza melcului turbat. Chiar nu mi s-a parut interesant sa ma uit la ala cum mananca 10 minute supa cu taitei. Si l-a aratat de vreo 3 ori la masa( de la inceput pana la sfarsit)
Acum mi-am terminat treaba, e cam tarziu sa ma mai uit al un film , asa ca bag un dus si nani.
Noapte buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Am mai scris o data si mi-a dat eroare, asa ca mai incerc

poze de la serbare.

Noapte buna!




www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea Licuriciului iubit!

Claudia si Raul-Andrei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Buna dimineata,azi dau eu cafeaua ca m-a trezit strumful la 7 Diana a dormit pana la 9.
CLAU am vazut pozele de la serbare,se pare ca a fost mai mult o lectie deschisa cum ziceati pe-aici.
La noi nici vorba de ideea ca sa vina doar mamele si eventual bunicile,au venit ca de obicei mamele plus cine mai apuca din familie.De obicei la toate serbarile lor e mare spectacol mai ales cu dansurilii alea si toata lumea vrea sa vada live
DIANA am vazut si pozele voastre,chiar ca seamana bine piticuta pe fratiorul ei.Si Timeea dulce ca de obicei.Ce curaj pe voi cu bebelina dupa voi la munte
GABI muica ce mai peripetii pe tine ... dar macar atunci scri si tu oleaca mai mult
DIANA11 sper ca e ok Alexandra cu varicela.

MONI cu DIANA (01.01.2006) si TUDOR (14.08.2009)

www.dropshots.com/DIANATUDOR" target="_blank"> POZE

www.mihaieminescu.ro/opera/poezia/glossa.htm" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristale spune:

Fetele multumesc mult de urari. Nu am avut timp zilele trecute sa intru pe net, asa ca azi am citit tot ce ati scris si am vazut pozele. Sunteti superbe toate la fel ca si copilasii vostri.

www.floar3d3colt.blogspot.com

Mergi la inceput