Aradence DC...! (139)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Diana11, sa-ti traiasca printesa!
Alexanndra


Diana11, da-ne si tu datele tale de nastere sa le treaca Alina in lista ca uite pe Alexandra ta am sarit-o tocmai pentru ca nu am stiut ca e ziua ei.

Alina, poze am facut cam putine, mai mult am filmat si oricum n-am cum sa le pun pe net ca-s mari...

si sa nu uit...cafeaua de diminata






www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea Licuriciului iubit!

Claudia si Raul-Andrei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

LA MULTI ANI ALEXANDRA!

Diana s-a trezit fara febra

MONI cu DIANA (01.01.2006) si TUDOR (14.08.2009)

www.dropshots.com/DIANATUDOR" target="_blank"> POZE

www.mihaieminescu.ro/opera/poezia/glossa.htm" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Citat:
citat din mesajul lui monica70



Diana s-a trezit fara febra

MONI cu DIANA (01.01.2006) si TUDOR (14.08.2009)

www.dropshots.com/DIANATUDOR" target="_blank"> POZE

www.mihaieminescu.ro/opera/poezia/glossa.htm" target="_blank">


ioiiiiii Moni ce bine! Multa sanatate Dianei!

No io acum ma uitam pe antena3 la cele mai prost/bine imbracate vedete de la OSCAR si sincer ori io m-am dilit, ori ei, dar mie una multe din cele 10 vedete cel mai bine imbracate mi s-au parut jalnice...ba mai mult, de ex rochia purtata de www.vdtonline.ro/galerie/1019092/pagina-7/" target="_blank">Sarah Jessica Parker mi s-a parut chiar finuta si cica era prost imbracata , iar cea a lu www.vdtonline.ro/galerie/1019085/pagina-4/" target="_blank">Jennifer Lopez groaznica cu trena aia intr-o parte




www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea Licuriciului iubit!

Claudia si Raul-Andrei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

Salutare.
Noi am tras o fuga toti 5 pana la Staja acum in weekend . A fost tare bine, am si schiat daca va vine sa credeti, mai ales duminica au fost copii ultracuminti si vremea superba, am schiat cu totii (chiar si Teo s-a dat cu sania ). Am ajuns acasa rupta, epuizata fizic de atata efort, dar acu chiar ca-s relaxata.
Au trecut si serbarile, a lui Timi vineri, a lui Vlad ieri. Au fost ok, dar mai mult mi-au placut cele din anii trecuti cand a fost combinatia serbare activitate comuna cu copii, acum a fost doar serbare si minichef. In fine.
Am si pus cateva poze, de la serbarea lui Vlad nu am, ca n-am reusit cu Teo dupa mine sa-i fac poze, i-a facut Carmen in schimb. http://community.webshots.com/album/576958216GRQPtD?start=0


Diana cu Vlad(16.05.04)(bebelus, copilas)&Timeea (18.05.06) & Teodora (11.11.09)
Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Diana11, La multi ani Alexandrei!
Scrie datele voastre sa va trec in listuta.

Moni, da, ii place Adelinei sa se baztaie toata ziua.
Cum se simte Diana, a mai facut febra?

Ildi, tu n-ai poze de la serbare?
La noi n-au fost tatici si bunici la serbare.

Clau, nici mie nu mi-a placut rochia lui J.Lopez.

DianaR, ce fain ca v-ati distrat si relaxat la zapada! Ma gandesc ce inacantati au fost copiii (cei mari).



Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana11 spune:

datele noastre:
-eu 2 noiembrie 1975
-sotul Gabriel 9 noiembrie 1973
-Alexandra 5 martie 2005; eu stiu ca le-am mai scris.

Astazi m-au sunat de la gradi ca Alexandra e suspecta de varicela. Aseara am vazut eu cateva bubite pe burtica, astazi la gradi deja au erupt o gramada, m-am dus la doctor si a confirmat ca e varicela. Nu are febra, starea ei e buna, sper nici de acum incolo sa nu faca febra. Problema e ca se cam scarpina, o dau cu mixtura mentolata.
Acum sa ma apuc de lucru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Vai ce mutrita de veverita ranita are Timi intr-una din poze la serbare...si-a jucat rolul calumea! Mie mi se pare ca Teo seamana bine cu Vlad.

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag plecat in cer


Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Diana11, am completat listuta, poate le-ai mai scris, dar nu le-am vazut eu... Va doresc o forma usoara de varicela!



Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Ada, ceva filmulete de la serbare nu pui? Tu ai filmat mai mult...



Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Diana ce fain ca ati fost la schi. Chiar m-am uitat duminica pe jurnalul.ro si am vazut ce faina e zapada si nici nu a fost aglomerat. Pe Timi nu ati pus-o pe schiuri? Teo e fata lui tata...
Alina ce scumpa e Ade cum danseaza.
Despre serbarea mea ca sa zic... Am fugit dintr-o parte in alta. La Tudor a inceput mai tarziu cu 10 min, ca au stat toti dupa o pupaza ce a intarziat cu hainele copilului si nu putea incepe serbarea fara odorul ei. Asa ca pe la mijlocul serbarii am urcat la Ioana, o trimisesem pe soacra-mea la ea dar a venit sa ma cheme ca plage Ioana ca vrea rochita de printesa, sa vina mama. Cand am ajuns au inceput dansul, dar saracuta era pieptanata tare aiurea , cu elastice la codite in culori diferite, desi ii pusesem la fel. Avea 2 codite, dar prinse sucite rau de tot, deh na fost mama langa ea sa o aranjeze Draga mea! Cu o mana am pozat, cu una am filmat cu telefonul, nu am prins-o in nici o poza ca lumea, in majoritatea cu spatele...nu are rost sa ma mai plang, asta e...sper sa nu mai trec prin momente din astea cu serbari compromise.
Colac peste pupaza , azi a intrat unul cu masina in masina mea, nu are nimic, doar janta zgaraita si foarte putin aripa din fata zgaraiata, dar a lui e varza. Omu foarte binevoitor si-a recunoscut vina, am facut schimb de numere de telefon si a zis ca daca vreau sa imi fac masina pe asigurarea lui. Am zis ca nu e cazul ca nu are nimic masina, dar m-a sunat si dupa ce am plecat de acolo si a insistat, ca daca vreau linistita pot sa ii folosesc asigurarea, blabla... Au fost o gramda de faze hilare dupa momentul accidentului, dar imi ia prea mult sa le scriu aici. Numa una va zic ca a aparut din senin un boschetar, si ala tot repeta ca a vazut tot si vine martor si era cu mana intinsa si cu ceva card de parcare
Wow cat am scris!

Mergi la inceput