Mamici,gravide,aspirante dupa pierderi de ingeri20

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Ninia, nu ai incercat si un tratament naturist? Sa sti ca da roade, chiar daca dureaza mai mult. Sotul meu a luat vreo 6 luni , cand am aflat ce spermograma dezastruoasa avea si uite rezultatul, are 2 ani si 2 luni.



BAZAR GENERAL - hainute, jucarii
Sa-l ajutam pe ALEX - te asteptam cu vesti bune din Israel
Sa-l ajutam pe BOGDAN
Sa salvam un inger - ALINA DONESCU
ROBI- o minune de copil, sa-l ajutam
Sa ajutam la terapia pentru EMMA
www.soringologan.com/" target="_blank">Ajutati un suflet - SORIN GOLOGAN
Ajutati-l pe CATALIN,un baietel de 5 ani, sa traiasca !

Alexia - la petrecerea unei fetite
www.curcubeucuochialbastri.blogspot.com/" target="_blank">curcubeu cu ochi albastri - blog
Printesa noastra a crescut !!!03.IAN.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Chiar Flavia, asta vroiam sa zic si eu, miroase a fetita, ca si pe mine m-a chinuit Alexia primele 4 luni, de-am stat in perfuzii si vomitaturi de 10 ori/zi.



BAZAR GENERAL - hainute, jucarii
Sa-l ajutam pe ALEX - te asteptam cu vesti bune din Israel
Sa-l ajutam pe BOGDAN
Sa salvam un inger - ALINA DONESCU
ROBI- o minune de copil, sa-l ajutam
Sa ajutam la terapia pentru EMMA
www.soringologan.com/" target="_blank">Ajutati un suflet - SORIN GOLOGAN
Ajutati-l pe CATALIN,un baietel de 5 ani, sa traiasca !

Alexia - la petrecerea unei fetite
www.curcubeucuochialbastri.blogspot.com/" target="_blank">curcubeu cu ochi albastri - blog
Printesa noastra a crescut !!!03.IAN.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Neata
Alima o sa fac poza la martisor si la felicitare si acum bag pe PM adresa pentru cana
Pup fetele

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


BAZAR UNIC!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ninia81 spune:

Ce mai faceti dragelor? Nu mai ziceti nimic?

Visul nostru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinushca spune:

Si pe mine ca cam mira linistea. Probabil fetele sunt ocupate cu . Eu nu am nimic de povestit. Chiar nimic nimic. Dar cum am vesti proaspete revin.
Anca, daca mi-ai dat vreun PM nu l-am primit ca aveam inboxu plin si nu mi-am dat seama. Dar am facut curat asa ca te asteapta .


Mami de (28.10.2008) si 5+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinushca spune:

A... mi-am adus aminte. De vreo 4 zile deja Serafim face kk f f f moale de i se imprastie prin pantaloni instant oricat de buni ar fi Pampersii. Zilele trecute a facut si lichid galbui cu un mucus in el. Nu a avut deloc pofta de mancare. Nici un alt simptom. Ce mi s-a parut dubios a fost ca si eu am avut o perioada similara intrucatva cu el. Si asta fara sa fi mancat ceva stricat. Am pus-o pe seama inceputului de sarcina. El fiind alaptat mult e posibil sa fi fost influentza sarcinii in laptele meu?..



Mami de (28.10.2008) si 5+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcrissa spune:

alinushca tare bine iti mai sade la semnatura cu un baietel si 5+, parca sunt nebuna, dar mi se face dor de burtica

De cateva zile Vlad a inceput sa fie cumintel.Vorbeste cu jucariile de la carusel, sta in balansoar si da cu manutele in jucariile de pe bara, plange mult mai rar, cand se plictiseste sau ii foame, somn.am inceput sa reusesc si eu sa merg la baie fara sa il las urland.Pregatesc invitatiile pentru botez si l-am tot pozat, am ales sa pun poza asta pe invitatie:
http://family.webshots.com/photo/2245349670104253002plzWZW

Sotul spune ca peste un an, maxim doi o sa-l bat la cap sa facem inca un bebe(el vrea doi copilasi).oare chiar asa o fi?ca acum nu ma simt in stare sa am grija de doi pitici.

Flavia ai aflat ce se ascunde in burtica?

Cristina,fericita de bebe luptator Vlad

Atat sunt de mare


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinushca spune:

Deci are ochii albastri ! Pe cand botezul ? Presupun ca dupa Pasti nu? Ma bucur ca simti ca ai mai mult timp pentru tine. O sa simti asta din ce in ce mai mult de aici inainte! Si, da probabil o sa ajungi inevitabil, ca noi toate, sa suspini dupa inca unul la fel de minunat.
La mine nimic nou. Inca nu am fost la o eco la care sa vad ceva si simptomele de sarcina inca nu si-au facut aparitia. Ma intreb daca o fi totul bine sau urmeaza vreun avort spontan ceva ... incerc sa nu ma gandesc la asta


Mami de (28.10.2008) si 5+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ninia81 spune:

Mcrissa, ce frumusete de baiat ai!

Alinushca, ia termina tu cu avortul spontan! Vrei bataita?Ma ofer sa ti-o dau gratis!

Visul nostru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Crisule este f tare poza ...ti-am zis eu ca iti schimbi parerea legata de bb2
Alina eu cu Maria nu am avut absolut niciun simptom de sarcina asa ca stai linistita si nu te mai gandi la prostioare.

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


BAZAR UNIC!!!

Mergi la inceput