Fulgusori Noiembrie-Decembrie2009(34)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns laviniablaga spune:

Eu stiu ca si in septembrie in Antalya e frumos!Anul trecut o prietena a foat acolo in aceasta perioada si a venit super bronzata!

Referitor la listuta, eu sunt de acord...ma apuc sa fac sapaturi!

Lavinia, cea mai fericita de Rares Cristian, un grabit!NASTEREA UNUI FULGUSOR GRABITRARES CRESTE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_driana spune:

neata,
cristina_boc f tare faza cu listuta
katyuscha, super poze, dar zimi te rog cum le-ai facut pe cele din ,,poze noi'' cu ce program....si eu vreauuuuuuuuuuu.... vreau sa fac cateva cu david asa haioase dar nu stiu cum

noi pe cine curtam?...sau pe noi cine ne curteaza?
(ca vad ca Alinus se face ca ploua)


A_driana, de David-Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

buna dimineata

am avut o noapte tare buna, asa ca acum sunt in forma...

Dymomo stiu ca tu spuneai ca-i dai zeama de orez la micutul tau, spune-mi te rog cum sa fac si eu...eu vreau sa-i dau pt ca are scaunul foarte moale si nu vreau sa recurg la medicamente...ma intereseaza cat orez pun la fiert si cata apa...multumesc.

Simina am votat

Krelia bafta multa la vaccin azi si printesul sa nu aiba reactii cum a avut Flavius..sa treca repede!

Katy bine ai revenit...m-am tot gandit la tine zilele astea. Am vazut si poze cu cei doi copilsi frumosi pe care ii ai, sa-ti traiasca!

Si acum vine socrela sa ma ajute cu piciul meu..ca eu azi am de facut bagaje, vopsit par, tuns...

Cami, de Flavius Cristian in
-------------------------------------------------------------

ingerasul Darius-Andrei

Poveste si POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniablaga spune:

Cam asa arata lista. Sa imi spuneti daca sunteti de acord si daca mai sunt cupluri de fulgusori sa ii adaugam!

Fulgusori amorezati:
Remus de Raluci_b si Maya de Simina Kin
Sabina de Ancutza_bro si Iustin de Shtephy
Rares Mihai de Krelia si Chiara Ada de Andrecluj
Rares Cristian de laviniablaga si Maia de Biara
Mihnea de Ionelamaria si Ruxandra de Ramonik
Dominic de RamonaCopot si Teodora de DianaR
Vlad de Many_bany si Maria de Lili_a
David de Miany si AnnaBelle de LumiRich


Lavinia, cea mai fericita de Rares Cristian, un grabit!NASTEREA UNUI FULGUSOR GRABITRARES CRESTE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miany75 spune:

buna dimineata si de la Cluj!!
Si aici e o vreme de "cacao" ,cred ca azi o sa zicem pas la plimbare...probabil o sa ne aerisim controlat ,ca altfel nu cred ca am cu cine ma intelege..

LA MULTI ANI SARBATORITILOR DE AZI RARES DE KRELIA,MATEI GABRIEL DE ZODIE DE FOC ,EMA DE COSMYNIK



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miany75 spune:

fetelor va trimit o poezioara ,pe care buni i-o zice 'nepotului' si de care el e tare incantat...sper sa va placa..el se distreaza super cand o aude...

Barba-barbie
Gurita- sa fie
Obrajori-rosiori
Nas-contrabas
Ochisori-de deochi
Frunte-cat un munte....


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Lavinia, super tare listuta cu amorezatii..da cred ca mamicile lor sunt amorezate de ideea asta, ei mititeii abia daca inteleg cum ii cheama..

Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)

rechinas in pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniablaga spune:

Miany, eu m-am gandit sa il infofolesc bine si apoi sa il scot pe terasa la aer...ca de plimbare nici la noi nu se poate, mai ales ca pe strada la noi sunt niste noroaie cand ploua sau e vreme mohorata....de iti vine sa te duci in lume...si trotuarul nostru e ingust, abia daca incape o persoana, eu cu carutul meu sigur nu incap!Sau daca nu, recurg la varianta plimbare cu masina, cu turela deschisa!

Lavinia, cea mai fericita de Rares Cristian, un grabit!NASTEREA UNUI FULGUSOR GRABITRARES CRESTE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniablaga spune:

Citat:
citat din mesajul lui laurairina13

Lavinia, super tare listuta cu amorezatii..da cred ca mamicile lor sunt amorezate de ideea asta, ei mititeii abia daca inteleg cum ii cheama..

Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)

rechinas in pozici


Da, listuta e facuta si in sprijinul mamicilor care isi cauta eventuale nurori si potentiali gineri!Iti dai seama peste ani, cand ne vom aminti de asta ce o sa ne mai amuzam?

Lavinia, cea mai fericita de Rares Cristian, un grabit!NASTEREA UNUI FULGUSOR GRABITRARES CRESTE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_driana spune:

am uitat sa spun LA MULTI ANI FULGUSORILOR ....sa cresteti mari, sanatosi, frumosi si sa va bucurati parintii.

pun si eu o intrebare desteapta ....daca pana acuma i-am dat vit.D acuma pot sa incep sa-i dau vigantol? are ceva ca am inceput cu altceva? stiu ca is totuna, dar intreb si eu...


A_driana, de David-Andrei

Mergi la inceput