Burtici cu delfinasi de iulie-august 2010 (41)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns grety_niku spune:

Buna dimineata si de la mine burtici!
Sunt noua pe forum dar va citesc de ceva vreme . inca nu m-am prins cum sta treaba cu capitoleledar am eu timp sa invat!
Sper sa nu uit nimic
UM: 09.11.2009
DPN: 21.08.2010
Inca nu stim ce este ca n-a vrut sa stea frumos la eco
doctoritza imi este Alina Craciun de la Spitalul judetean Ilfov
aaaa si au sunt nascuta pe 14.08.'84

15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Neata

Mycya bun venit ...si eu am fost la un schimb de experienta in Germania, am locuit acolo 18 luni...asa ca te inteleg, cred ca de fapt acolo am inceput sa iubesc Romania si sa vad ce inseamna sa ai prietenii si familia langa tine
vezi partea plina a paharului, asa cum a zis si aelita...vei naste in conditii super iar asigurarea va acoperii toate costurile

AMR 1 zi pana la marea intalnire cu bebe

Paula si eu am scurgeri abundente....
Laurika cred ca toate fetele care sunt la primul bebe se gandesc cum va fi, daca se vor descurca etc...nu dispera, cred ca totul vine de la sine la momentul potrivit, ai sa vezi...


Oana 21+ cu


Noi 2...si bebe
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cris2010 spune:

Apropo de nume... de cand stim ca s-ar putea sa fie fetita ne-am oprit la urmatoarele nume: Sara, Natalia, Anastasia, Sonia. Vrem neaparat sa fie nume de sfant si unul singur. Prima data ne-am oprit asupra numelui Sara (in ebraica Printesa), dar am un patruped pe scara la parter pe care o cheama Sara. Sambata , duminica cand nu sunt la munca o aud toata ziua buna ziua pe baba de la parter cum striga dupa Sara (cateaua). Sotul meu, mai in gluma mai in serios, a zis ca poate-i batrana cateaua si trece repede pe lumea ai-lalta si scapam de concurenta. Dupa aia ne-am adus aminte ca mai cunoastem doua cateluse cu numele asta, nu stiu de ce e asa popular printre necuvantatoare. Ca urmare am trecut la urmatorul pe lista, Natalia (ziua nasterii Domnului in latina), dar nu e batut in cuie. Mie imi place foarte mult si Sonia. Eu ma bucur ca am ajuns la un cerc restrans de nume. O sa fie mai usor de stabilit in final.

Cris 20+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns btz_ovi spune:

Crissy te rog sa modifici si la mine DPN-ul pe 21 iulie si data nasterii : 18.04.1985.Asta am uitat sa o zic,abia acum am realizat.Sarumana frumos

19+cu ...IUBESC 2 BARBATI
Us
My Baby Boy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalala13 spune:

Citat:
citat din mesajul lui rox-mada

[quote]citat din mesajul lui paula_m

Mi se intampla ceva f ciudat...mi-au revenit greturile.Daca nu mi-a mai fost rau din ianuarie, am reinceput sa, mi s-a intamplat si ieri si azi.Ieri am zis ca o fi ceva izolat, dar deja si azi...

Paula, 19+ cu
[
/quote]

Asta am patit-o si eu luni si marti.Azi m-a "sarit" greata






si eu am patit-o vineri pana duminica...de luni vad ca m-a ocolit

----------------------------------------------
my somebody....

19+ cu

Doamne Ajuta sa fim bine pana la capat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maya71 spune:

M/ai ma primiti si pe mine in randul celor de dimineata? Glumesc si BUNA DIMINEATA Delfinariu! multi

Racusor... ce m/ai distrat cu raspunsul tau in cap. trecut dar azi nu ne vedem si maine deja plec... in schimb nu am ratat aseara insa e prea devreme ptr barza asa ca ...ramane varianta dupa ce ma intorc, o sa ma rog de 'ei' sa admire primavara mai mult decat de obicei iar al meu o sa/l tin bine si nu/l las sa vada primavara pana nu se intalneste cu unul din 'ei'si ajung la un consens pe cale amiabila.

Arissa, si eu sunt baba azi. E frumos la noi dar ma astept la ceva tunete si fulgere mai spre seara.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giorgia23 spune:

Neata si din partea mea...vad ca m-ati gasit pana la urma si mi-ati trecut ......eu azi am program de curatenie...o sa imi ia ceva timp ca ma misc ca melcul

Mult succes celor care au azi eco si le asteptam cu vesti bune

Referitor la nume...noi aveam mai multe de baieti asa ca inca nu ne-am hotarat...mie imi place mult Antonia-Maria...Maria oricum o sa ramana

Va las..ma duc sa fac treaba...revin mai tarziu

GEO 22+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns btz_ovi spune:

Georgia felicitari pentru si spor la curatenie

19+cu ...IUBESC 2 BARBATI
Us
My Baby Boy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bumblebee spune:

Citat:
citat din mesajul lui grety_niku

Buna dimineata si de la mine burtici!
Sunt noua pe forum dar va citesc de ceva vreme . inca nu m-am prins cum sta treaba cu capitoleledar am eu timp sa invat!
Sper sa nu uit nimic
UM: 09.11.2009
DPN: 21.08.2010
Inca nu stim ce este ca n-a vrut sa stea frumos la eco
doctoritza imi este Alina Craciun de la Spitalul judetean Ilfov
aaaa si au sunt nascuta pe 14.08.'84

15+


Bine ai venit!
Capitolul asta nou ne-a luat mai pe toate pe neasteptate, eu tot dadeam refresh, si vedeam ca nu mai zice nimeni nimic, abia dup-aia m-am prins, ce sa zic, neuronul migrator.

Alina 18+ cu
gargarita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cris2010 spune:

Citat:
citat din mesajul lui giorgia23

Neata si din partea mea...vad ca m-ati gasit pana la urma si mi-ati trecut ......eu azi am program de curatenie...o sa imi ia ceva timp ca ma misc ca melcul

Mult succes celor care au azi eco si le asteptam cu vesti bune

Referitor la nume...noi aveam mai multe de baieti asa ca inca nu ne-am hotarat...mie imi place mult Antonia-Maria...Maria oricum o sa ramana

Va las..ma duc sa fac treaba...revin mai tarziu

GEO 22+ cu


Si mie imi place mult Antonia, dar e luat de finuta (nepotica mea), exact Antonia Maria o cheama (dar fara liniuta).
Ai ales un nume foarte frumos.
Spor la treaba!

Cris 20+ cu

Mergi la inceput